eGospodarka.pl

 • Ministerstwo Gospodarki pracuje nad "Konstytucją przedsiębiorczości". Powrót do "ustawy Wilczka"?

  (...) mają służyć wzmocnieniu praw przedsiębiorców. W ustawie usystematyzowane zostaną podstawowe zasady dotyczące wykonywania działalności gospodarczej, stanowiące katalog podstawowych praw (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Przedwstępna umowa o pracę, poznaj opinie o Ziołolek Zasypka ziołowa szałwiowo-rumiankowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta Sochaczew.


 • Deflacja nadal nie odpuszcza. W listopadzie taka sama jak w październiku

  (...) w , ceny spadły względem analogicznego miesiąca roku 2013 aż o 0,6 procent, co jest wskaźnikiem najwyższym od roku 1990. Deflacja to głównie skutek spadających cen żywności, odzieży i (...)

 • Acer Aspire V Nitro z ekranem 4K

  (...) o przekątnej 15,6” i rozdzelczości 4K wyposażony jest w czterordzeniowy procesor o standardowym napięciu Intel® Core™ i7-4710HQ oraz kartę graficzną GeForce® GTX 860M. Konfiguracja (...)

 • Click & collect przyszłością e-commerce?

  (...) Europie Click & collect to nowoczesny trend e-commerce, który z sukcesem wdrażają liderzy europejskiego rynku FMCG online. Wiodące w Wielkiej Brytanii, czy Francji, jak Tesco, czy E. Leclerc, od (...)

 • Skype Translator: ruszają testy

  (...) nowej aplikacji powinni zapisać się na stronie: http://www.skype.com/en/translator-preview/ i poczekać na zaproszenie do wersji testowej. Użytkownicy zaproszeni do testów aplikacji Skype (...)

 • Plus Internet na Kartę: nowe startery

  (...) dwóch wariantach: ze standardową kartą SIM z możliwością wyłamania karty Micro, z kartą nanoSIM, którą można używać na przykład w iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6plus, iPad (...)

 • Honda CR-V 1.6 i-DTEC 2WD Lifestyle - prawie ideał

  (...) CR-V debiutowała w 2012 roku. Już wtedy Japończycy zapowiedzieli, że wkrótce na rynku pojawi się także przednionapędowa odmiana z silnikiem diesla o pojemności 1,6 litra. I pojawiła się (...)

 • Prawo pracy w Anglii: zwalnianie pracowników

  (...) latach ciągłego zatrudnienia na , pracownik nabywa prawo, by „by nie być zwolnionym niesłusznie” Według ustawy, czy zwolnienie jest słuszne, czy nie, ocenia się w oparciu o to „czy (...)

 • Ulga na krew w zeznaniu podatkowym PIT 2014

  (...) podstawę opodatkowania dochód ulega pomniejszeniu m.in. o wartość darowizn przekazanych na cele krwiodawstwa realizowanego przez honorowych dawców krwi . Oczywiście nie odlicza się tutaj samej (...)

 • Telefon myPhone 1075 już w Biedronce

  (...) myPhone Simple Life, charakteryzujący się nieskomplikowaną obsługą i prostą funkcjonalnością. Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala i proste menu (które można konfigurować według (...)

 • Najlepsze konta i lokaty dla oszczędnych - ranking XI 2014

  (...) Consulting Ranking Jakości Oferty Oszczędnościowej Banków ma za zadanie weryfikować publikowane w prasie oraz Internecie rankingi lokat i . Bierze pod lupę również informacje i reklamy (...)

 • Handel zagraniczny I-X 2014

  (...) wyniósł 184708,7 mln USD, a import 186242,8 mln USD (wzrost odpowiednio o 7,4% i o 7,5%). Ujemne saldo ukształtowało się w wysokości 1534,1 mln USD (w analogicznym okresie ub. roku minus 1302,9 (...)

 • Lokata Fair Play: Idea Bank premiuje lojalnych

  (...) lojalność i czas oszczędzania. Maksymalnie na sześciomiesięcznej lokacie Fair Play oszczędzający może zyskać 3,5% w skali roku. Jednak na zyski, choć mniejsze, może liczyć również ten (...)

 • Ulga odsetkowa na zakup budynku mieszkalnego w stanie surowym?

  (...) 13 lipca 2005 r. wnioskodawca wraz z małżonkiem zawarli z przedsiębiorcą umowę na budowę budynku mieszkalnego i następnie przeniesienie jego własności na rzecz małżonków wraz z (...)

 • Ferrari Sergio – 6 egzemplarzy od Pininfariny

  (...) 458 Spider zaprojektowane przez studio Pininfarina Ferrari powstało na 60-lecie współpracy biura projektowego i włoskiej marki. 6 specjalnie przestylizowanych egzemplarzy, nawiązujących (...)

 • Jak radzić sobie ze stresem w pracy?

  (...) że telefon służbowy jest Twoim narzędziem pracy - ale w godzinach pracy. Masz prawo od pracy odpocząć, chociażby poprzez wyłączenie telefonu. Jeśli w weekend czy podczas urlopu istnieje (...)

 • Indeksy giełdowe w miarę stabilne

  (...) traciły w związku ze spadającymi cenami ropy. Na rynku coraz głośniej mówi się o tym, iż fundusze dłużne pozbywają się długu spółek naftowych i powracają do najbezpieczniejszej (...)

 • Apteki dla aptekarzy?

  (...) aptek były przedmiotem rozważań Trybunału Konstytucyjnego dwukrotnie. Za pierwszym razem trybunał wydał wyrok, w drugim przypadku umorzył postępowanie, z uwagi na zmianę przepisów w toku (...)

 • Czy deweloperzy przygotowali wyprzedaże?

  (...) Investment W naszych inwestycjach istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen. Zasadą jest, że im większego mieszkania dotyczy upust, tym udzielamy większej zniżki. Okresowo wprowadzamy (...)

 • EUR/USD - korekta, potem wzrosty

  (...) - Indeks Tankan dla przemysłu IV kw. (12, prognoza 13, poprzednio 13), Indeks Tankan dla usług (16, prognoza 14, poprzednio 13), 12:00 (Wlk. Brytania) - Wskaźnik zamówień wg CBI grudzień (...)

 • Dbamy o prywatność w sieci

  (...) jest Interaktywny Instytut Badań Rynkowych. Podobnie badanie, o wymiarze globalnym, zrealizowała nieco wcześniej EMC Corporation. Swoim zasięgiem objęło ono internautów z piętnastu krajów (...)

 • Rozliczenie zakupu kasy fiskalnej

  (...) prawidłowo ująć w ewidencji zakup , należy wziąć pod uwagę jej wartość, a także planowany czas użytku. Kwota powyżej 3500zł i czas korzystania dłuższy niż rok klasyfikuje dany zakup (...)

 • MdM działa na pół gwizdka

  (...) wykorzystanie dofinansowania sięgnęło jedynie 294 mln złotych (na podstawie wniosków nabywców lokali przekazanych do BGK). Większość tych pieniędzy wydano z kwoty zarezerwowanej na 2014 rok (...)

 • Japonia zagłosowała za słabym jenem

  (...) redukowanie krótkich pozycji w jenie (na rzecz dolara amerykańskiego) i na razie brak pierwszych odważnych do restartu kupna USD/JPY. Płytki przedświąteczny handel zakłóca odbudowanie się (...)

 • 5 rad dla dla entuzjastów gier online

  (...) się najbardziej w odniesieniu do gier online jest przede wszystkim phishing. Socjotechnika górą - oszuści wykorzystują m.in. nazwy uniwersów gier i poprzez nie zachęcać graczy do odwiedzenia (...)

 • Polskie Koleje Państwowe - Rozkład jazdy, rezerwacja biletów i inne informacje.

  Czytaj więcej: Kolejowy


strony : [ 1 ] . 2
 
15
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1761
CHF 3,4768
USD 3,3621
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.