eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 51/2014

  (...) podatkowej trafi do Sejmu na początku stycznia. Przygotowany w MF projekt zakłada liczne ułatwienia dla podatników oraz klauzulę dot. unikania opodatkowania. Jednak jak dotąd projektu nie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 5, poznaj opinie o Ariadna Muza 30 tex x 4 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Skierniewice.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 51/2014

  (...) euro wyniosła w listopadzie 0,3 proc. licząc r/r. Wskaźnik Menadżerów Logistyki Markit PMI dla przemysłu strefy euro wzrósł do 50,8 pkt w grudniu z 50,1 pkt miesiąc wcześniej. Indeks PMI (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 51/2014

  (...) Północnego. Według Duńczyków należącą do niej Grenlandię oraz biegun płn. łączy szelf kontynentalny. W tym obszarze może znajdować się 13 proc. wciąż nieodkrytych światowych (...)

 • Umowa leasingu operacyjnego obniży podatek dochodowy za rok 2014

  (...) przedsiębiorców czas inwestowania. Są już w stanie oszacować, jaką kwotę podatków będą musieli zapłacić w rozliczeniu za cały roku, i szukają sposobu, aby obniżyć wysokość tej (...)

 • Ford Mondeo - to już piąta generacja

  (...) IV generacja (II generacja była tak naprawdę głębokim liftingiem "jedynki") flagowego Forda została pokazana w 2012. Chwilę po tym wydarzeniu klienci z USA mogli zamawiać nowego Mondeo, który (...)

 • Najczęściej cytowane media XI 2014

  (...) chodzi o tytuły prasowe, pierwsze miejsce zajęła Gazeta Wyborcza. Na drugiej pozycji znalazła się Rzeczpospolita, na trzeciej – tygodnik Wprost. Wśród najczęściej cytowanych tygodników (...)

 • Ograniczony zwrot towaru już od 25 grudnia

  (...) że niemal 40 procent Polaków w ogóle nie korzysta z przysługującego im prawa do zwrotu towaru. Czym to tłumaczą? Najczęściej koniecznością zapłaty za odesłanie zakupu. Barierą okazują (...)

 • Wyjazd na narty - jakie ubezpieczenie?

  (...) że zupełnie nie wiemy, którą z nich wybrać. Wszystkie wyglądają dobrze, ale na jaką się zdecydować? Podstawowym kryterium przy wyborze powinna być suma Ubezpieczenia kosztów leczenia (...)

 • Podstawowe szyfry - Opis metod szyfrowania i deszyfrowania. Przykład deszyfrowania szyfru monoalfabetycznego.

  Czytaj więcej: Kryptografia


strony : [ 1 ]
 
20
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2705
CHF 3,5483
USD 3,4791
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.