eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Spada strumień używanych samochodów

  (...) Polski sprowadzono 54 tysięcy 825 używanych samochodów, o 0,31 procent (171 sztuk) mniej niż w listopadzie 2013 roku. Względem (69 tys. 92 sprowadzone samochody) liczba sprowadzonych używanych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-R, poznaj opinie o Plast Team Forma okrągła czy przeglądaj oferty pracy z miasta Błonie.


 • Brudne polskie powietrze. Najgorsze w Europie

  (...) władzy publicznej działają nieskutecznie w sferze ochrony powietrza, nie zapewniając dostatecznej ochrony ludzi i środowiska naturalnego przed negatywnymi skutkami jego zanieczyszczenia. Polska (...)

 • Wybory w Grecji i wyprzedaż na GPW

  (...) warszawskim bykom udało się obronić główne indeksy przed spadkiem. Nerwowo zaczęło się robić jeszcze przed rozpoczęciem głosowania w greckim parlamencie, a po ogłoszeniu jego wyników nic (...)

 • KRS: w roku 2015 zaczną znikać "martwe" spółki. Majątek przejmie państwo

  (...) funkcjonowania to zasada domniemania prawdziwości wpisu. Zasada ta wymaga szybkiego i sprawnego procedowania sądów rejestrowych tak, aby treść wpisu w rejestrze odzwierciedlała stan (...)

 • Obligacje skarbowe – oferta I 2015

  (...) w styczniu 2015 r. Najnowsza oferta Skarbu Państwa przewiduje, że oprocentowanie 2-letnich papierów skarbowych zostanie obniżone do poziomu z listopada i sięgnie 2,00% w skali roku. Pozostałe (...)

 • Ford Focus - sprawdziliśmy facelifting

  (...) niż mogłoby nam się wydawać. Ten jednoznacznie kojarzony z marką Ford model dostępny jest na rynku od 1998 roku. Właśnie wtedy światło dzienne ujrzało auto, które zadziwiało odważną i (...)

 • Koszt kredytu hipotecznego: indeks XII 2014

  (...) w grudniu osiągnęła poziom 80,3 pkt. To wyższy wynik niż listopadowy, ale warto zaznaczyć, że przed miesiącem odczyt był najniższy w historii badania. Czym jest wskaźnik stworzony przez (...)

 • Świąteczna wyprzedaż złotego

  (...) obserwowany był lekki odpływ kapitału związany z napięciami na linii Ukraina-Rosja, a także wynikający ze spadku awersji do ryzyka. Z drugiej strony jedak Rada Polityki Pieniężnej już od (...)

 • Vawtrak atakuje polskie banki

  (...) NeverQuest i Snifula, wstrzykuje DLL do procesów przeglądarki. Jak przebiega ta operacja? Podczas odwiedzania ukierunkowanych adresów URL, Vawtrak wstawia dodatkowy kod na stronie internetowej (...)

 • Otrzymane alimenty od ex-męża w zeznaniu z podatkiem dochodowym?

  (...) się co do zasady na dzieci. Niemniej nie jest to jedyna grupa beneficjentów. Mogą one bowiem zostać zasądzone także na rzecz rodziców czy byłego małżonka. Dla przykładu, zgodnie z art. 60 (...)

 • Umowa sponsoringu czy darowizny zmniejszy podatek dochodowy

  (...) to okres poszukiwania sposobów na to, jak obniżyć należny fiskusowi podatek. Akcja TAX TIME, prowadzona przez Tax Care, ma na celu przypomnienie rozwiązań, które może zastosować (...)

 • Udzielenie pożyczki: odsetki w przychód z działalności gospodarczej

  (...) Wnioskodawca zamierza rozszerzyć prowadzoną o działalność finansową polegającą m.in. handlu udziałami i akcjami, skupie obligacji, czy udzielaniu pożyczek. Środki pieniężna na (...)

 • Bezrobocie w Polsce XI 2014

  (...) tym 936,6 tys. kobiet) i była wyższa niż o 14,7 tys. osób (tj. o 0,8%). W ujęciu rocznym spadła o 316,5 tys. osób, tj. o 15,0% (w analogicznym okresie 2013 roku zanotowano wzrost o 40,9 tys (...)

 • Branża leasingowa w Internecie czyli co w sieci mówi się o leasingu

  (...) we wstępie, leasing zajmuje drugą pozycję wśród najbardziej popularnych instrumentów, za pomocą których polscy przedsiębiorcy finansują swoje inwestycje. Najlepszym dowodem na jego (...)

 • Opel Insignia Country Tourer 2.0 SIDI 4x4 - ciekawy, lecz paliwożerny

  (...) tego typu samochody wyróżniają dodatki, których celem jest podkreślenie „terenowego” charakteru. Nie inaczej jest w przypadku prezentowanej Insignii. Plastikowe osłony biegnące wokół (...)

 • Kredyty mieszkaniowe - podsumowanie 2014

  (...) hipotecznych, mimo wcześniejszych zapowiedzi, upłynął dosyć spokojnie, chociaż obfitował w wiele ważnych zmian. Chociaż żadna z nowych regulacji i zmian nie wywróciła rynku „do góry (...)

 • Polski eksport: kierunek Bałkany?

  (...) zarządzający AKCENTY w Polsce, intensywny rozwój państw bałkańskich sprawia, że stają się one alternatywą dla „ciasnego” rynku Zachodniej Europy. Co więcej Bałkany to także obszar (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 22-26.12.14

  (...) przynieść dalsze spadki. Psychologiczne wsparcie znajduje się na poziomie 1.21 USD. Możliwe, że dojdzie potem do kilkusesyjnego odbicia. Generalnie jesteśmy w pobliżu średnioterminowego (...)

 • Jak sfinansować ferie zimowe?

  (...) zimowych szaleństw na stoku może faktycznie okazać się wyższy niż suma, którą przychodzi nam płacić za letni wypoczynek. Do standardowych kosztów związanych z dojazdem, zakwaterowaniem i (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości – trendy 2014

  (...) w praktyce oznaczała zniesienie wymogów w zakresie poziomu wykształcenia, kwalifikacji, niekaralności oraz przestrzegania standardów zawodowych. Nowe przepisy zaczęły obowiązywać wraz z 1 (...)

 • Greckie wybory i rekordy na Wall Street

  (...) rynkach finansowych miały miejsce dwa istotne wydarzenia. Pierwsze, niezbyt zaskakujące, to kontynuacja hossy na Wall Street. W piątek tamtejsze indeksy po raz kolejny poszły w górę (...)

 • Świadectwo pracy a umowy na czas określony

  (...) Po ustaniu zatrudnienia, które wynikać może z rozwiązania lub wygaśnięcia stosunku pracy, pracodawca ma bezwzględny obowiązek wydania pracownikowi świadectwa pracy. Powinno ono odbyć się (...)

 • Wysoka wycena EUR/PLN

  (...) za ucieczką kapitału z polskiego rynku. Sytuacja na Ukrainie jest daleka od opanowanej, ale osobiście mam wątpliwości, czy warunki są drastycznie odmienne od tych chociażby tydzień temu (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce: jaki był 2014 rok?

  (...) Warszawie - drugi rok z rzędu - padł rekord cenowy na polskim rynku mieszkań. Tym razem pewien krezus wyłożył łącznie 6,4 mln za dwa apartamenty o powierzchni 78 i 100 m2. Cena za m2 (...)

 • Quba Glass - Producent szklanych elementów wyposażenia, lustra, drzwi, okucia.

  Czytaj więcej: Szkło


strony : [ 1 ]
 
29
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3053
CHF 3,5794
USD 3,5270
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.