eGospodarka.pl

 • Najbardziej poszukiwane zawody 2015

  (...) szybko, więc tendencje które wystąpią w roku 2015 można prognozować w oparciu o zjawiska mające miejsce w latach poprzednich. A zjawiska te są wyraźnie zarysowane: w polskiej gospodarce od (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja NIP-3, poznaj opinie o Ardo IDP 24 SH czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ozimek.


 • Ubezpieczenie zdrowotne w 2015: podwyżka

  (...) składek na ubezpieczenie zdrowotne, czyli składek na Narodowy Fundusz Zdrowia, jest ustawa z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (wraz (...)

 • Zasiłek dla bezrobotnych 2015

  (...) jak i wielu innych kwestii dotyczących zatrudnienia, bezrobocia, rynku pracy oraz promocji zatrudnienia reguluje ustawa z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 49/2014

  (...) UE-USA oświadczyła, że USA i UE chcą współpracować w sprawie sankcji wobec Rosji oraz zamierzają działać na rzecz wzmacniania bezpieczeństwa energetyczne Europy i Ukrainy. W posiedzeniu (...)

 • Bundesliga: rzut oka na finanse niemieckich klubów

  (...) „Piłki, bramki, finanse” - publikacji poświęconej kondycji finansowej klubów piłkarskich zza Odry. Autorzy opracowania oparli się na badaniach opinii członków zarządów klubów (...)

 • Jak e-commerce wpływa na centra handlowe?

  (...) obecnie najistotniejszy wpływ na losy centrów handlowych przekonanych jest łącznie aż 68% uczestników badania. Pozostali respondenci uważają raczej, że handel internetowy jest ważnym (...)

 • Rynek dóbr luksusowych w Polsce 2014

  (...) zamożnych i bogatych konsumentów rośnie z roku na rok Rzesza zamożnych i bogatych Polaków rośnie niemal bez ustanku. Jak prognozuje piąta już edycja raportu KPMG pt. „ w Polsce”, liczba (...)

 • Kreatywne CV zapewni pracę?

  (...) rzadkości. Do najpopularniejszych form wyjścia poza utarty schemat aplikowania o pracę należy infografika. Wiele osób chwali się w ten sposób nie tylko posiadanymi kwalifikacjami, ale (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 49/2014

  (...) jest 878 ludzi uznawanych za bogatych, czyli osiągających dochód powyżej 7,1 tys. brutto. Te osoby na dobra i usługi luksusowe wydają ponad 12,5 mld złotych. Znowelizowano prawo (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 49/2014

  (...) Krajowy Brutto w strefie euro w III kwartale 2014 r. wzrósł o 0,2 proc. kw/kw, podczas gdy w II kw. wzrósł o 0,1 proc. Ministrowie sprawiedliwości krajów UE uzgodnili wzmocnią współpracę (...)

 • Skowik - Kurs programowania w asemblerze dla początkujących i zaawansowanych.

  Czytaj więcej: Asembler


strony : [ 1 ]
 
7
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1585
CHF 3,4589
USD 3,3619
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.