eGospodarka.pl

 • Wyższe minimalne wynagrodzenie 2015: większe składki dla startujących firm

  (...) pracodawców oraz związków zawodowych na forum Komisji Trójstronnej co do wysokości przyszłorocznej pensji minimalnej, wielkość minimalnego wynagrodzenia w roku 2015 określił rząd. Rada (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RG-SC, poznaj opinie o Kosbud Piekarnik czy przeglądaj oferty pracy z miasta Konstantynów Łódzki.


 • Nowy Opel KARL - mały i funkcjonalny

  (...) KARL – jest hołdem dla syna założyciela firmy. Za mniej niż 10 000 euro klienci będą mogli nabyć atrakcyjny pięciodrzwiowy samochód o długości 3,68 m, w którym może podróżować (...)

 • Kredyt na święta – czy warto?

  (...) polską rodzinę ok. 1 900 zł. Niestety nadal dla znacznej części polskich rodzin jest to kwota bardzo duża i wykraczająca poza dostępne od ręki oszczędności. Wiele osób wobec tego decyduje (...)

 • Fundusze absolutnej stopy zwrotu zawsze zyskowne?

  (...) celem działalności absolutnej stopy zwrotu nie jest pokonanie wybranego indeksu rynkowego (którym w przypadku funduszy akcji polskich może być np. WIG lub WIG20), a osiągnięcie dodatniej (...)

 • Składka rentowa 2015: wzrośnie tylko podstawa wymiaru

  (...) reguluje Ustawa z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych, wraz późniejszymi zmianami (Dz. U. 2009 r. nr 205, poz. 1585). W przyszłym roku składka rentowa wzrośnie (...)

 • Centra Usług Biznesowych w Polsce – jakie zarobki?

  (...) broszurę informacyjną na temat (SSC/BPO) w Polsce. W materiale prezentowane są wiadomości cenne z punktu widzenia firm rozważających lokalizację biznesu w naszym kraju. Dynamiczny rozwój (...)

 • Samochód ciężarowy bez odliczenia VAT od paliwa?

  (...) bardzo dużym pojazdem, przystosowanym do przewożenia sporej ilości towarów. Z reguły kabina kierowcy jest tutaj niewielka, dużo większa jest za to część przeznaczona do przewozu ładunków. (...)

 • Na próbce towaru obowiązkowe logo firmy?

  (...) kontrahentom, oraz do własnych salonów sprzedaży, produkowane przez nią bądź kupowane wyroby sanitarne. Zadała pytanie, czy wydatki związane z takimi przekazaniami może zaliczyć do (...)

 • Zagospodarowanie terenu w wartości początkowej środka trwałego?

  (...) Spółka buduje budynek administracyjnymi. Inwestycji tej towarzyszą prace związane z zagospodarowaniem terenów zielonych wokół budowanego budynku. Powstają , ma miejsce nasadzanie roślin i (...)

 • S&P500 - możliwe korekcyjne cofnięcie

  (...) realizacja zysków. Wsparcie znajduje się w rejonie 2430pkt. W dalszej kilkusesyjnej perspektywie oczekuję wzrostu w okolice 2480pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 01:30 (Australia) (...)

 • Zakaz reklamy aptek niezgodny z prawem unijnym?

  (...) zgodnie z zasadą pierwszeństwa prawa unijnego oraz zasadą lojalnej współpracy państw członkowskich w ramach Unii, organy administracji oraz sądy krajowe są obowiązane zapewnić (...)

 • Unidevelopment S.A. kontynuuje Osiedle Czarnieckiego

  (...) użytkowania wieczystego działki przy ul. Czarnieckiego i Roboczej w Poznaniu została podpisana 26 listopada bieżącego roku. Warunkowa, ponieważ Unidevelopment będzie mógł nabyć (...)

 • Ulubione opony zimowe polskich kierowców

  (...) jest szczególnie kierowcom, którzy stawiają na dobre osiągi, ale i nie chcą wydawać fortuny. Model Dębica Frigo 2 nadaje się do samochodów osobowych każdego typu. - Opona ma bieżnik (...)

 • W oczekiwaniu na banki centralne

  (...) nie wykona ruchu na stopach procentowych. Większość analityków uważa także, że nie zostanie podjęta dzisiaj decyzja o dalszym luzowaniu polityki monetarnej. Już wcześniej prezes ECB (...)

 • Grudniowe wydatki Polaków 2014

  (...) niewątpliwie miesiącem obdarowywania. Pierwsza ku temu okazja pojawia się już 6 grudnia z okazji – skorzysta z niej blisko 80% respondentów PAYBACK. Jakie prezenty cieszą się (...)

 • Osiedle Wilno – II etap w sprzedaży

  (...) sześciu trzypiętrowych o różnej wielkości, które rozmieszczone są nad jednym, wspólnym garażem podziemnym, z którym piętra połączone zostaną cichobieżnymi windami. Powierzchnie (...)

 • Świadczenia rodzinne w Polsce 2013 r.

  (...) administracyjne zbiory Krajowego Systemu Monitoringu Świadczeń Rodzinnych Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w formie: sprawozdań rzeczowo-finansowych z zakresu świadczeń rodzinnych (...)

 • Na Wall Street nowe rekordy

  (...) Wall Street indeksy Dow Jones oraz S&P500 osiągnęły nowe historyczne maksima. Najlepiej prezentującymi się sektorami były technologie oraz sektor finansowy, w dalszym ciągu słabo prezentują (...)

 • Środowiskowa pomoc społeczna w Polsce 2013

  (...) od 1 października 2012 roku obowiązywać zaczęły podwyższone kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń pieniężnych, o których mowa w art. 8 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy (...)

 • Internet a polska gospodarka

  (...) wartość wydatków konsumpcyjnych zrealizowanych przez Internet w 2013 roku wyniosła około 42 mld złotych, a ich udział w w całkowitej konsumpcji prywatnej przewyższa już 4 procent. Dzięki (...)

 • Instrumenty finansowe przedsiębiorstw 2013

  (...) Statystyczny (GUS) objęło dane za 2013 r. uczestniczyły 1382 podmioty, z tego: 521 przedsiębiorstw działających samodzielnie, 330 jednostek dominujących w grupie kapitałowej, 349 zależnych (...)

 • Ubezpieczenie mieszkania – ile to kosztuje?

  (...) przedstawionych w poniższej tabeli zostały zebrane ze stron ubezpieczycieli oraz przez porównywarkę Ubea.pl. Wszystkie te ubezpieczenia dostępne są w trybie on-line. Dla celów obliczeniowych (...)

 • Skaner Epson Perfection V19

  (...) budowie skaner V19 zajmuje niewiele miejsca na biurku czy blacie, a wbudowany stojak pozwala na łatwą zmianę ustawienia skanera z pozycji poziomej na pionową. Skaner V19 jest zasilany i (...)

 • Mario Draghi obudzi rynki

  (...) wzrósł tylko o 0,2 proc., a S&P500 o 0,4 proc., charakterystyczne jest to, że większa część zwyżki i nowe rekordy, pojawiły się tuż po publikacji treści raportu Fed o stanie (...)

 • Jak metro wpływa na ceny mieszkań?

  (...) w pojawiły się niemal przed stu laty, to dopiero jesienią 2008 roku budowa została oficjalnie zakończona, otwarto wówczas trzy ostatnie stacje na Bielanach. Deweloperzy już kilkanaście lat (...)

 • coop.pl - Płatne aliasy, bez reklam.

  Czytaj więcej: Aliasy


strony : [ 1 ] . 2
 
4
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1538
CHF 3,4510
USD 3,3728
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.