eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Becikowe 2015 bez żadnych zmian. Demografii pomogą ulgi i karta dużych rodzin?

  (...) wieku rozrodczym, Polacy coraz później podejmują decyzje o posiadaniu dzieci, na stan ludności wpływa też emigracja. W efekcie zmiany demograficzne stanowią już zagrożenie dla stabilności (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa darowizny mieszkania, poznaj opinie o Dove Beauty Blossom Balsam do ciała czy przeglądaj oferty pracy z miasta Stargard Szczeciński.


 • GPW: wśród blue chips wyróżniały się akcje JSW

  (...) Chin i Niemiec nie załamały rynków. Reakcję głównych indeksów europejskich można uznać za umiarkowaną. Tym bardziej, że w Paryżu i Frankfurcie i tak należała się korekta piątkowej (...)

 • MdM po 11 miesiącach

  (...) następnych latach obowiązywania programu, co jest następstwem tego, że dofinansowanie jest przekazywane do banku wraz z ostatnią transzą wypłaty kredytu. W ten sposób przyznano dopłaty do (...)

 • Kolejni akwizytorzy ukarani

  (...) stacjonarnym punktem sprzedaży detalicznej (od akwizytora lub podczas prezentacji), zawiera umowę . W takiej sytuacji sprzedawca w dość łatwy sposób może próbować wywierać na kupującym (...)

 • Ubezpieczenia na życie dla seniorów - ile to kosztuje?

  (...) występują w ofercie nie każdego towarzystwa ubezpieczeniowego. Powód jest bardzo prosty – firmy, które oferują takie polisy, ponoszą większe ryzyko. Z drugiej strony specjaliści wskazują, (...)

 • Kredyt konsumpcyjny - rzadziej zaciągany, ale wyższy

  (...) przez KPF, średnia kwota zaciąganego w 2008 roku wynosiła 7,8 tys. PLN, a w bieżącym roku było to już 10,4 tys. PLN. - Łatwo policzyć, iż oznacza to wzrost o 1/3 w relacji do wyników tak (...)

 • Księga wieczysta: wszystko, co trzeba o niej wiedzieć

  (...) to podstawowy obowiązek każdego, kto planuje nabyć nieruchomość. Zawarte w księdze wieczystej informacje mogą ustrzec nas przed wieloma problemami w przyszłości. – stwierdza Robert (...)

 • Podatek liniowy 2015 formą opodatkowania dochodu

  (...) form zryczałtowanych, w przypadku liniowego PIT nie ma żadnego znaczenia i to zarówno przy ustalaniu, czy z takiego opodatkowania podatnik może w ogóle skorzystać, jak i w zakresie wysokości (...)

 • Inwestycje w środki trwałe zmniejszą podatek dochodowy roku 2014?

  (...) zamknięcia roku. Część z nich już tej chwili jest w stanie oszacować, ile podatku będą musieli oddać fiskusowi, więc zastanawiają się, co można zrobić, aby obniżyć daninę. Jak co (...)

 • Sprzedaż gruntu przy zakupie którego nie było podatku VAT

  (...) W 1998 r. spółka nabyła grunt od osoby fizycznej przeznaczony zgodnie z ówczesnym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo (w planie widnieje jako ). Grunt ten został ujęty w (...)

 • Poznański Bałtyk: to nie będzie zwykły biurowiec

  (...) projekt został stworzony przy uwzględnieniu najnowszych standardów myślenia o funkcjonowaniu przestrzeni publicznej w nowoczesnych metropoliach. Miejsce, które topograficznie znajduje się w (...)

 • Masz mobilne konto bankowe? Lepiej uważaj

  (...) systemu i zawiera w sobie ikonę jednego z popularnych, i co istotne, legalnych programów. Ma to zwiększyć prawdopodobieństwo instalacji i urochomienia szkodnika. program może naśladować (...)

 • Jednomiesięczne okresy rozliczeniowe w 2015 r.

  (...) nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 4 miesięcy. W każdym systemie (...)

 • BMW 328i xDrive Gran Turismo - udany mix?

  (...) połączenie jest udane... Bmw 328i GT to mniejszy brat 5 GT, który posiada w sobie trochę zwykłego BMW Serii 3 (wystarczy spojrzeć na przedni grill z wielkimi nerkami), trochę z segmentu (...)

 • 7 czynników kształtujących ceny złota

  (...) wszystkim znalezienia odpowiednich ram odniesienia: do czego właściwie służy , do czego raczej się nie przyda i jak reaguje w poszczególnych warunkach ekonomicznych. Analizując zachowanie (...)

 • Przekształcenie spółki jawnej i partnerskiej w inną spółkę osobową

  (...) Ustawodawca w art. 582 k.s.h. zdecydował się na wprowadzenie istotnych ułatwień do procedury przekształceniowej. Mianowicie przy przekształceniu lub jawnej w inną osobową (z zastrzeżeniem (...)

 • Samochody w leasingu - hybrydowa firmowa flota przyszłości?

  (...) w dwa nowoczesne silniki. Elektryczny służy do uruchamiania pojazdu, do jazdy z niewielką prędkością, na przykład w czasie manewrów lub w korku, oraz do wspomagania silnika benzynowego (...)

 • EUR/USD - kolejne dno, cel 1.22 USD

  (...) - PKB (annualizowany), fin. III kw. (-1,9%, prognoza -0,5%, poprzednio -6,7%), PKB s.a., fin. (k/k) III kw. (-0,5%, prognoza -0,1%, poprzednio -1,7%), 03:08 (Chiny) - Bilans handlu zagranicznego (...)

 • Karty przedpłacone – pomysł na udany prezent?

  (...) świetna alternatywa dla pozostałych plastików. Dlaczego? Otóż możemy dokonywać nią płatności na taką kwotę, jaką ją zasilimy, a wszelkie transakcje nie mogą przekroczyć salda na (...)

 • 16 porad dla start-upów jak zdobyć nowych klientów

  (...) którymi muszą zmierzyć się start-upy technologiczne to pozyskanie i utrzymanie nowych klientów. Poniżej znajdziesz listę kreatywnych pomysłów, które pomogą Ci zmierzyć się z tym (...)

 • S&P500 - możliwe korekcyjne cofnięcie

  (...) powrót do dolnego ograniczenia wielosesyjnego kanału trendowego. W dalszej wielosesyjnej perspektywie oczekuję wzrostu w okolice 2480pkt. (wykres 1). W trzeciej dekadzie grudnia możliwe jest (...)

 • GPW: dziś sprawdzimy Świętego Mikołaja

  (...) w trzecim kwartale potwierdziły, że nie jest z nią najlepiej. Liczono, że aktualizacja będzie się wiązała z poprawą poprzedniego szacunku, który wskazywał na spadek PKB o 1,9 proc. Te (...)

 • Dobre dane dla USD, złe dla reszty

  (...) Fed z Atlanty zasługuje na uwagę (18:30). Jest on gołębiem z prawem głosu w przyszłym roku i interesujące będzie, jak zinterpretuje on ostatnie silne dane z amerykańskiej gospodarki (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 01-05.12.14

  (...) możliwe są dalsze spadki. Target szacuję na 1.2150-1.2200 USD. Potem oczekuję na kilkumiesięczne odbicie korygujące spadki z tegorocznego szczytu. Sygnał do trwalszego odbicia pojawi sie po (...)

 • Czy ubezpieczenie na narty to konieczność?

  (...) kontuzji czy wypadku? Tym, co zapewnia nam zwrot kosztów leczenia nagłych przypadków podczas zagranicznych wyjazdów, jest , czyli Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawana przez NFZ (...)

 • Wiking Graf - Producent etykiet samoprzylepnych na roli do pakowania oraz ulotek. Łódź.

  Czytaj więcej: Poligrafia


strony : [ 1 ] . 2
 
8
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1655
CHF 3,4639
USD 3,3978
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.