eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Urlop macierzyński i rodzicielski 2015

  (...) więcej praw, obejmując nimi szerzej również ojców dzieci. Oczywiście reguluje tylko prawa części pracowników, jego zapisy dotyczą bowiem oprócz osób zatrudnionych na umowę o pracę (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-ER-WGP-01, poznaj opinie o Tescoma Łopatka silikonowa UNO czy przeglądaj oferty pracy z miasta Tuchola.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 50/2014

  (...) jest spożycie indywidualne skorygowane na mieszkańca (AIC). Dla Polski wskaźnik ten wzrósł do 75% średniej unijnej w 2013 r. z 73% rok wcześniej. Pod względem AIC, lepszy wynik niż Polska (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 50/2014

  (...) finansowy. W bieżącym roku ze 180 banków ukraińskich za niewypłacalne uznano 30, a kolejne 30 jest na liście zagrożonych bankructwem. Niezbędne jest pilne uruchomienie działań sanacyjnych (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 50/2014

  (...) Spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) światowe zapasy zbóż są prognozowane na poziomie najwyższym od piętnastu lat i wyniosą 627,5 mln ton, (co oznacza, że będą wyższe o 8,3 proc. r/r) (...)

 • Urlop wychowawczy 2015: do podziału między rodziców

  (...) ułatwiają dzielenie czasu urlopu wychowawczego pomiędzy oboje rodziców lub opiekunów dziecka. Urlopom wychowawczym poświęcony jest cały artykuł 186 . Prawo do urlopu wychowawczego ma (...)

 • Odpis na ZFŚS i dotacje z PFRON w 2015: bez zmian

  (...) zakładowy fundusz świadczeń socjalnych tworzy ustawa z 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (Dz.U. 1994 Nr 43 poz. 163, wraz z późniejszymi zmianami). Ustawa ta określa (...)

 • Ewidencja czasu pracy 2015

  (...) pracy reguluje , w szczególności artykuł 149 Kp. Mówi on, że "Pracodawca prowadzi ewidencję czasu pracy pracownika do celów prawidłowego ustalenia jego wynagrodzenia i innych świadczeń (...)

 • Allegro na przestrzeni lat – co się zmieniło?

  (...) obchodzi 15-lecie swojego istnienia. Serwis ten w od 10 lat jest na pierwszym miejscu wśród stron WWW o tematyce e-commerce. Zajmuje też piątą pozycję pod względem liczby odwiedzających w (...)

 • Tania żywność źle oznakowana. Od dziś nowe etykiety

  (...) rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności. W efekcie tego producenci będą musieli wykazać się dużą starannością w (...)

 • Nie ma co liczyć na tanie OC?

  (...) roku… Mijający z pewnością nie zapisze się zbyt chwalebnie w annałach towarzystw ubezpieczeniowych. To już kolejny raz, kiedy na zyski z OC mogli liczyć tylko niektórzy ubezpieczyciele. Z (...)

 • Ubezpieczenie na narty: ile kosztuje spokój?

  (...) dla narciarzy zwykle są oferowane w ramach standardowych polis turystycznych. Osoba planująca zimowy wyjazd musi określić, czy będzie jeździła na nartach lub snowboardzie w sposób (...)

 • Lot samolotem: 10 przykazań podniebnego savoir-vivre

  (...) raz zasiadał na pokładzie wie, że walka o podłokietniki to nie są żadne przelewki. Jak wyjść z niej zwycięsko? Najlepiej potraktować je jak przegrodę między siedzeniami, a nie jak (...)

 • Libra - Handel nagrobkami granitowymi, tablicami oraz granitowymi materiałami dla budownictwa.

  Czytaj więcej: Kamieniarstwo i kamień


strony : [ 1 ]
 
13
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1805
CHF 3,4807
USD 3,3639
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.