eGospodarka.pl

 • Polscy rodzice chcą czarnych skrzynek w samochodach dzieci

  (...) polskich (63 proc.) uważa, iż słabe umiejętności rodziców w zakresie prowadzenia auta mają negatywny wpływ na podejście młodych, początkujących kierowców do bezpieczeństwa ruchu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument MSiG-M2, poznaj opinie o PNOS Ożarów Mazowiecki Arbuz Bingo1 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Myszków.


 • Koniunktura konsumencka XII 2014

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej wzrósł o 2,4 p. proc. i ukształtował się na poziomie -12,5. Większość składowych BWUK osiągnęła wartości wyższe niż (...)

 • Karta Dużych Rodzin wejdzie w życie od roku 2015

  (...) wsparcie rodzin wielodzietnych poprzez zmniejszenie wydatków związanych z wychowywaniem dzieci ale także kreowanie pozytywnego wizerunku wielodzietności. Karta Dużych Rodzin będzie między (...)

 • PZU Finance AB debiutuje na Catalyst

  (...) PZU Finance AB jest zarejestrowaną w Szwecji spółką celową, powołaną do pozyskiwania finansowania dłużnego. Gwarantem obligacji i 100% akcjonariuszem Emitenta jest Powszechny Zakład (...)

 • Audi A3 Limousine 1.8 TFSI robi wrażenie

  (...) się gapiom, którzy nie mogli od auta oderwać oczu. Działo się tak na parkingu, na ulicy, zarówno w dzień, jak i w nocy. Dlaczego? Ponieważ auto wygląda fenomenalnie. Dzięki ciekawym (...)

 • Karta kredytowa Millennium Alfa dla mężczyzn

  (...) oferują: wyposażenie domu: Leroy Merlin części samochodowe: Inter Cars (wyłącznie zakupy online na www.motointegrator.pl) rozrywka: salony Empik, Cinema City sport i rekreacja: GO Sport (...)

 • Koniunktura przemysłowa XII 2014

  (...) w budownictwie oceniany jest bardziej negatywnie niż w listopadzie, ale mniej pesymistycznie niż w analogicznym miesiącu ostatnich czterech lat. Oceny bieżące i prognozy portfela zamówień (...)

 • Niższe opłaty interchange. Prezydent podpisał ustawę

  (...) uiszczana przez agenta rozliczeniowego na rzecz wydawcy karty czyli banku. Jest ona jednym z elementów opłaty, którą ponosi sklep lub punkt usługowy przy każdej płatności kartą, czyli w (...)

 • Zakupy świąteczne: o jakich prezentach huczą social media?

  (...) Czasy, kiedy po w pierwszej kolejności należało udać się do sklepu, już dawno poszły w niepamięć. Obecnie przed dokonaniem zakupu , a rolę sprzedawcy w domu handlowym przejmują social (...)

 • Wybór właściwego formularza do rozliczenia podatkowego za 2014 r.

  (...) 2014 mają te same symbole co w latach wcześniejszych. Niemniej ustawodawca wprowadził ich nowe wersje. Zryczałtowane formy opodatkowania działalności gospodarczej rozliczamy do 2 lutego 2015 r. (...)

 • Hotel jako środek trwały: możliwy 3-letni okres amortyzacji?

  (...) najczęściej z poniesieniem dużych wydatków przez podatnika, który będzie zainteresowany jak najszybszym zamortyzowaniem wartości początkowej budynku. W tym celu, w szczególności jeżeli (...)

 • Ulga mieszkaniowa w podatku dochodowym tylko na kredyt bankowy

  (...) W 2010 r. wnioskodawca wraz z małżonką nabył prawo użytkowania wieczystego działki gruntu zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz udział w prawie użytkowania wieczystego działek (...)

 • MINI Cooper S Paceman ALL4 - auto z charakterem

  (...) całą sytuację w ten sposób: BMW wskrzesiło MINI, a teraz dyskontuje jego legendę. Po Clubmanie i Countrymanie przyszedł czas na Pacemana, czyli trochę Countrymana, ale w bardziej sportowym (...)

 • Świąteczne wydatki Polaków 2014

  (...) plany Polaków związane z urlopami świąteczno-noworocznymi oraz wyjazdami zimowymi. Wyjazdy są wciąż luksusem, na który pozwalają sobie tylko nieliczni. Ci, którzy decydują się na zimowe (...)

 • Marketing treści: budowanie wiarygodności w sieci

  (...) demonstrując czytelnikom, że jesteś osobą godną zaufania. Sygnały prowadzące do osiągnięcia jego wysokiego poziomu mogą pochodzić od autora, strony internetowej lub z wnętrza treści (...)

 • Jak wygląda dekoracja stołu świątecznego?

  (...) popularności kategorii "Dom i wnętrze". Przygotowano ją w oparciu o dane uzyskane z obserwacji ruchu na stronie Okazje.info w okresie poprzedzającym święta, a jednocześnie zamykającym się w (...)

 • Eurodolar pogłębił spadki

  (...) napłyną tylko dane o sprzedaży domów na rynku wtórnym w USA wobec czego poniedziałkowa sesja powinna przebiegać dość spokojnie. Eurodolar w piątek pogłębił spadki ustanawiając nowe (...)

 • Polisa posagowa od Świętego Mikołaja

  (...) inwestycja Jak zaznacza Nina Kuczyńska, przedstawicielka porównywarki Ubea.pl ubezpieczenia posagowe nie są żadnym novum na polski rynku. Już przed czterdziestoma laty oferował je Państwowy (...)

 • 7 dobrych praktyk zatrudniania osób niepełnosprawnych

  (...) większa liczba przedsiębiorców widzi korzyści, jakie niesie za sobą stosowanie zrównoważonej polityki kadrowej, która uwzględnia również zatrudnianie osób z orzeczonym stopniem (...)

 • EUR/USD - nowe dno i odbicie

  (...) - Miesięczny raport BoJ, grudzień, 08:00 (Niemcy) - Ceny importu (r/r) listopad (-2,1%, prognoza -1,9%, poprzednio -1,2%), 09:30 (Szwecja) - Sprzedaż detaliczna n.s.a. (r/r) listopad (prognoza (...)

 • Renta dożywotnia? Jeszcze nie teraz

  (...) weszła w życie 15 grudnia bieżącego roku. Kwestia renty dożywotniej nie doczekała się jeszcze regulacji. W obecnym stanie prawnym seniorzy mają zatem możliwość wyboru tylko jednego (...)

 • Polacy zadowoleni z życia

  (...) a pozytywne treści w Internecie”, największy optymizm cechuje mieszkańców województw: mazowieckiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. O ile pozytywne nastawienie (...)

 • Na rynku walutowym raczej spokojnie

  (...) rozpieszcza i poza kilkoma wyjątkami zawiera drugorzędne pozycje. Z USA w poniedziałek mamy sprzedaż domów na rynku wtórnym. Wtorek jest bogatszy z finalnym odczytem PKB za III kw (...)

 • W Krakowie 1000 zł to za mało. Mieszkania do wynajęcia droższe

  (...) liczbą mieszkańców może poszczycić się stolica Małopolski. Czyni to ją drugim pod względem liczebności miastem w Polsce. Faktyczna liczba mieszkańców Krakowa może być jednak znacznie (...)

 • Kto odpowiada za bezpieczeństwo IT w bankach?

  (...) bankach diametralną zmianę w podejściu do kwestii bezpieczeństwa. Klienci stali się bardziej wymagający, a kilkadziesiąt minut na usunięcie awarii, które kiedyś należało do standardów, w (...)

 • Wydawnictwo Chemiczne - Podręczniki do chemii dla studentów i uczniów szkół średnich.

  Czytaj więcej: Edukacja


strony : [ 1 ] . 2
 
22
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2625
CHF 3,5429
USD 3,4767
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.