eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 52/2014

  (...) na świecie. W tegorocznym wydaniu rankingu Polska zajęła pozycję 31 (wzrost o trzy miejsca r/r). Wyprzedziła takie europejskie kraje jak: Chorwacja (nr 50), Cypr (nr 40), Estonia (nr 32), Grecja (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Polecenie wyjazdu służbowego, poznaj opinie o Manta MID05v2 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Pisz.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 52/2014

  (...) republik nadbałtyckich chce wprowadzić euro. Liczy na większe niż dotąd inwestycje zagraniczne i niższe koszty obsługi kredytów. Ma nadzieję na przyspieszenie wzrostu gospodarczego. Inflacja (...)

 • Większe prawa dla klientów e-sklepów

  (...) informacji, zasady ustalania i ponoszenia kosztów umów, zasady odstępowania od umów, uprawnienia w przypadku wad sprzedanego towaru oraz te wynikające z gwarancji. Przedsiębiorcy będą mieli (...)

 • Nowe dowody osobiste dopiero od 1 marca 2015

  (...) wejścia wspomnianych ustaw w życie ma pozwolić administracji na kolejną weryfikację działania systemów informatycznych odpowiedzialnych za obsługę aktów stanu cywilnego i dowodów (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 52/2014

  (...) brutto USA wzrósł w III kwartale br. o 5,0 proc. r/r. Ostatnio tak wysoki wzrost gospodarczy zanotowano w III kwartale 2003 roku. Według Departamentu Handlu dochody osobiste w USA wzrosły o 0,4% (...)

 • PGNiG rozbudowuje magazyny gazu

  (...) do próbnej eksploatacji. Magazyn zlokalizowany jest w kawernach solnych, znajdujących się w pokładowym złożu soli „Mechelinki” w okolicach Gdańska. Po dodaniu dwóch komór magazyn (...)

 • Wartość początkowa nieruchomości przeznaczonej na wynajem

  (...) obniżyć podatek od dochodów z wynajmu pisaliśmy już 4 grudnia 2014 r. (w materiale pod tytułem „Amortyzacja może uchronić przed podatkiem od zysków z wynajmu”). Nie wszyscy wiedzą (...)

 • Czego potrzebuje pokolenie #hashtag?

  (...) #hashtag” został stworzony przez Bain & Company specjalnie na potrzebny opisywanego badania. Określa on osoby, które w sposób aktywny korzystają z nowoczesnych technologii. Tutaj można (...)

 • Analiza danych doceniona. Biznes widzi korzyści

  (...) przez KPMG badanie objęło swoim zasięgiem ponad 300 przedstawicieli kadry zarządzającej, pochodzących z 15 krajów (w tym także z Polski) i reprezentujących różne gałęzie przemysłu (...)

 • Reklamy produktów dla dzieci w 2014 roku warte 170 mln zł

  (...) spotów i kreacji w telewizji, radiu i prasie firmy z branży dziecięcej przeznaczyły o 100 mln zł mniej niż przed rokiem. W przeciwieństwie do wysokości nakładów finansowych, nie zmienili (...)

 • Karbon - Dystrybucja urządzeń wentylacji, klimatyzacji i przygotowania wody użytkowej, projektowanie, montaż i serwis. Rybnik.

  Czytaj więcej: Klimatyzacja i chłodnictwo


strony : [ 1 ]
 
27
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3060
CHF 3,5813
USD 3,5290
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.