eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Rząd utrzymuje wysokie opodatkowanie "lewych" dochodów

  (...) przychody nieznajdujące pokrycia w ujawnionych źródłach i . Do przychodów, które nie mają pokrycia w ujawnionych źródłach, będą zaliczane przychody ze źródła ujawnionego przez (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z13, poznaj opinie o Zolux Miska Inox Ø 11cm czy przeglądaj oferty pracy z miasta Czechowice-Dziedzice.


 • GPW zbyt blisko od Moskwy

  (...) się chyba zbyt dobrze w geografii, bo w bardziej odległym od Moskwy Budapeszcie przecena sięgała w najgorszym momencie niemal 6 proc., a u nas „tylko” 3 proc., ale i tak mocno nadszarpnęła (...)

 • Google: najpopularniejsze wyszukiwania w 2014 roku

  (...) i lubiani aktorzy - zarówno w Polsce jak i za granicą, w mijającym roku internauci śledzili informacje o tragicznej katastrofie lotniczej na Ukrainie, wojnie na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W (...)

 • Rośnie zatrudnienie i płace. W listopadzie średnia pensja powyżej 4 tysięcy

  (...) że w listopadzie 2014 roku zatrudnienie w firmach zatrudniających 10 i więcej pracowników wyniosło 5 milionów 550,8 tysięcy osób, o 0,1 procent – w październiku 2014 i o aż 0,9 procent (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości XI 2014

  (...) Gdyni -1,8% i Poznania -1,7%. W pozostałych miastach obniżki wynoszą odpowiednio: -0,3% we Wrocławiu, -0,5% w Krakowie, -0,3% w Warszawie, -0,7% w Gdańsku, -0,4% w Łodzi, -0.5% w Szczecinie (...)

 • ESET dla firm: nowe produkty już wkrótce

  (...) jest nowa konsola zdalnego zarządzania, która powstała w bliskiej współpracy z administratorami firm na całym świecie, w tym z Polski. Niezależne agenty konsoli ESET Remote Administrator (...)

 • Hyundai i30 1.6 GDI A/T Premium w europejskim stylu

  (...) oka widać, że auto ma trafiać w gusta znane na Starym Kontynencie. I rzeczywiście trafia. Trzydrzwiowe nadwozie, którego przód zdobią ładnie narysowane reflektory i szeroki grill, robi (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych XI 2014

  (...) minionym miesiącu pojawiły się również obniżki. Były one jednak niewielkie i nie objęły kredytów z minimalnym (5%) wkładem własnym. Wprowadziły je PKO BP i Bank BPH. W tym drugim banku (...)

 • EUR/USD - atak na opór, ropa na kolejnym dnie

  (...) - Protokół z posiedzenia RBA, 02:35 (Japonia) - Indeks PMI dla przemysłu (52,1, prognoza 52,3, poprzednio 52), 02:45 (Chiny) - Indeks PMI dla przemysłu (49,5, prognoza 49,8, poprzednio 50), 09:30 (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania XI 2014

  (...) o 1,1% mniej niż przed rokiem, a w przypadku energii elektrycznej oszczędności mogą być dwukrotnie wyższe – wynika z opublikowanych dziś danych GUS. Jest to o tyle ważna informacja, że ten (...)

 • Subaru BRZ tylko dla świetnych kierowców

  (...) a na pewno ubezpieczyciela BRZ, w Krakowie przez cały tydzień nie spadł śnieg, a temperatura utrzymywała się w okolicy zera. Dzięki temu, jak na naszą redakcję przystało, auto zamiast (...)

 • Ulga rehabilitacyjna jako odliczenie od dochodu w PIT za 2014 r.

  (...) podstawę opodatkowania może zostać pomniejszony o ponoszone wydatki na cele rehabilitacyjne oraz wydatki związane z ułatwieniem czynności życiowych. Prawo do tego odliczenia mają jednak (...)

 • Znak towarowy: działalność gospodarcza a opłata licencyjna

  (...) zakresie dwa rozwiązania. Pierwszą możliwością jest zaliczenie opłat licencyjnych do źródła przychodów z i praw majątkowych, w tym odpłatnego zbycia praw majątkowych. Należy bowiem (...)

 • Faktura korygująca w księdze podatkowej w dacie faktury pierwotnej

  (...) Wnioskodawczyni handluje obuwiem i wyrobami skórzanymi. W roku 2010 zakupiła 10 sztuk torebek damskich, które sprzedawała w latach 2010 – 20112. Dwie sztuki jej zostały, w związku z czym w (...)

 • Inflacja XI 2014

  (...) żywności, które obniżyły się w porównaniu z poprzednim miesiącem o 0,1%, okazały się zatem nieco większe (0,2%). Największe obniżki cen miały miejsce w odniesieniu do cukru (o 3,2%) (...)

 • TOP 10 zmian w prawie w 2014 roku cz.II

  (...) 10, w naszej ocenie, zajmuje ustawa z dnia 23 października 2014 r. (Dz. U. z 2014 r., poz. 1585), która weszła w życie 15 grudnia 2014 r. Ustawa wprowadziła nową instytucję finansową, która (...)

 • Zakupy świąteczne: porównujemy online, kupujemy w galerii

  (...) prezenty? Oczywiście w internecie, który z roku na rok staje się coraz ważniejszym miejscem inspiracji, dla tych, którzy chcą obdarować najbliższych z okazji . Dwa lata temu zadeklarowało (...)

 • Import z Chin rośnie najszybciej

  (...) tyle wyniosła wartość towarów importowanych przez polskich przedsiębiorców od stycznia do października bieżącego roku. W pierwszej trójce rankingu krajów, z których importujemy (...)

 • Tniemy budżet na Boże Narodzenie

  (...) że niemal 1/4 respondentów myśli o Bożym Narodzeniu z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem i odkłada na ten cel pieniądze. Ciągle jednak dość spora, bo 7-procentowa, grupa Polaków planuje (...)

 • S&P500 - możliwe korekcyjne odbicie

  (...) dojść do próby odreagowania wczorajszych spadków. Jeśli uda się pokonać na wykresie kontraktów (są one wyżej notowane od indeksu) opór w rejonie 2360pkt. to odbicie może potrwać (...)

 • Marketing social media: wykorzystaj treści z bloga

  (...) zamieszczonych na blogu, wykorzystując je w zupełnie nowy sposób, dzięki mediom społecznościowym. W tym artykule zapoznasz się z najlepszymi metodami na ponowne wykorzystanie contentu (...)

 • Boże Narodzenie i Sylwester coraz częściej pod palmami

  (...) na świąteczne i noworoczne wypady jest o tyle znaczący, że w tym roku kalendarz jest dla wyjeżdżających o wiele mniej łaskawy niż przed rokiem, kiedy to wystarczyło wziąć cztery dni (...)

 • USD/RUB wzrósł o kolejne 10 proc.

  (...) stanął na wysokości zadania i na nieplanowanym posiedzeniu wczoraj w nocy podniósł główną stopę procentową z 10,5 proc. w śmiałym kroku, by zatrzymać przecenę rubla. W poniedziałek (...)

 • Słaba ocena pracownika? Zastosuj plan naprawczy

  (...) pracy jest związana ze stopniem realizacji celów przedsiębiorstwa, wynikających z jego misji i przyjętej strategii rozwoju. Jej wyniki mogą być wykorzystywane do podziału budżetu (...)

 • Dolar w górę, Bank Rosji podnosi stopę procentową

  (...) czasie największego nasilenie kryzysu finansowego sprzed kilku lat, trudno było znaleźć segment rynku, który mógłby stanowić schronienie dla kapitału ewakuującego się z aktywów (...)

 • Fitness-food.pl - Oferuje żywność ekologiczną.

  Czytaj więcej: Odżywianie


strony : [ 1 ] . 2
 
16
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1935
CHF 3,4917
USD 3,3522
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.