eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Reklama firmy w koszty uzyskania przychodu podatku dochodowego

  (...) kosztami uzyskania przychodów są wydatki poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania i zabezpieczenia źródła przychodów z wyjątkiem wydatków zamieszczonych w negatywnym (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3p, poznaj opinie o Biopon Nawóz do rododendronów, azalii i różaneczników czy przeglądaj oferty pracy z miasta Nowe Miasto Lubawskie.


 • Przetargi - raport XI 2014

  (...) postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, udostępniane w Biuletynie Zamówień Publicznych. Wynika z nich, że w listopadzie 2014 roku pojawiło się 9 tys. 968 ogłoszeń o wszczęciu (...)

 • Sylwester 2014: kto na nim zarobi, ile na niego wydamy?

  (...) Żaden bal nie odbędzie się bez obsługi gastronomicznej serwującej posiłki i mocniejsze trunki. Zgodnie z danymi Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak w (...)

 • Eurodolar - nowe dno

  (...) Brytania) - Indeks cen nieruchomości Nationwide (m/m), grudzień (0,2%, prognoza 0,2%, poprzednio 0,3%), 15:00 (USA) - Indeks S&P/Case-Shiller dla 20 metropolii (r/r) październik (prognoza 4,4% (...)

 • Miami Vice na wyciągnięcie ręki

  (...) tylko był prawdziwym hitem w Stanach Zjednoczonych, ale także w Zachodniej Europie i w Polsce. Co więcej, kody kultury tamtej epoki jakie komunikował nam obraz trwale wpisały się w wizję lat (...)

 • Gdzie po ubezpieczenie domu, basenu i roślin?

  (...) być chronione Wraz z rozwojem krajowego rynku polis mieszkaniowych coraz więcej osób ubezpiecza dodatkowe elementy posesji. Nina Kuczyńska z porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl twierdzi, że (...)

 • Zwolnienia z podatku dochodowego (PIT): zmiany na rok 2015

  (...) w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych, tyczy się dowozu pracowników do pracy. Otóż zgodnie z nowym art. 21 ust. 1 pkt 14a ustawy, zwolniona z podatku będzie wartość świadczenia (...)

 • Zmiany w CIT: Podatek od dywidendy rzeczowej w 2015 r.

  (...) 14a ustawy o PDOP w przypadku gdy podatnik przez wykonanie świadczenia niepieniężnego reguluje w całości lub w części zobowiązanie, w tym z tytułu zaciągniętej pożyczki (kredytu) (...)

 • Zwrot VAT w budownictwie: wniosek spadkobiercy

  (...) Ojciec wnioskodawcy w drugiej połowie 2009 r. zakupił działkę i rozpoczął jednorodzinnego. Następnie w czerwcu 2011 r. powyższa nieruchomość została przekazana wnioskodawcy . W tym (...)

 • Monitor Asus PB279Q z rozdzielczością 4K

  (...) Z panelem 4K/UHD PB279Q oferuje czterokrotnie więcej pikseli, niż dostępne na rynku monitory Full HD – dzięki temu obraz jest bardzo szczegółowy. Nowy model wyświetla 1,07 miliarda (...)

 • Czy dolara umocni indeks CB?

  (...) wyborach ma szansę zwyciężyć SYRIZA, która do tej pory ostro sprzeciwiała się oszczędnością budżetowym narzuconym przez Unię Europejską w ramach programu pomocowego dla Grecji. Wygrana (...)

 • Wyniki finansowe banków I-IX 2014

  (...) wynika, że w porównaniu z ubiegłym rokiem liczba banków banków komercyjnych była o 3 mniejsza (67), banków z przewagą kapitału zagranicznego było o 4 mniej (56). Jednocześnie (...)

 • Więcej ataków na OS X i iOS

  (...) i B2B International wynika również, że co piąty z tych cyberataków łączył się ze stratami finansowymi, w tym z kosztami wynikającymi z konieczności zakupu oprogramowania przywracającego (...)

 • Wyniki ubezpieczycieli I-IX 2014

  (...) wynika, że na koniec września bieżącego roku zezwoleniem na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w naszym kraju dysponowało pięćdziesiąt siedem zakładów ubezpieczeń (przed rokiem (...)

 • Wyższe kary za brak OC w 2015. Policja szybciej przekaże dane

  (...) po polskich drogach porusza się około 250 tys. nieubezpieczonych pojazdów, czyli nieznacznie ponad 1 procent wszystkich zarejestrowanych w Polsce. Rocznie ich kierowcy powodują ponad 6 tysięcy (...)

 • Ceny produktów rolnych XI 2014

  (...) spadek cen produktów rolnych, zarówno w porównaniu z październikiem br., jak i z analogicznym okresem ubiegłego roku. Ceny pszenicy w skupie wzrosły w porównaniu z poprzednim miesiącem do (...)

 • Fajerwerki - zachowaj ostrożność

  (...) w sylwestrową noc odpalamy więcej fajerwerków i petard niż w ciągu wszystkich dwunastu, mijających miesięcy. Także w czasie tej jednej nocy na terenie Unii Europejskiej dochodzi do setek (...)

 • Euro słabsze po wyborach w Grecji

  (...) porażkę w uzyskaniu wystarczającego poparcia dla swojego kandydata na prezydenta, w efekcie czego kraj czekają przyspieszone wybory parlamentarne, prawdopodobnie 25 stycznia. Z innych faktów, 28 (...)

 • S&P500 - konsolidacja na szczytach, ryzyko przesilenia

  (...) jest kontynuacja odbicia z wczorajszego dna (2293pkt.), to może doprowadzić do powrotu na szczyt sprzed Świąt. Na wykresie kontraktów silny i ważny opór znajduje się w rejonie 2360-2370pkt (...)

 • Nowy Rok: wyznacz cele zawodowe

  (...) wiele celów jednocześnie, ustal listę priorytetów i daj sobie określony termin, by je spełnić. Ułatw sobie zadanie i postępuj zgodnie z zasadą SMART, która jest skuteczna nie tylko na polu (...)

 • TOP 10 zmian w prawie w 2014 roku cz.IV

  (...) 10 naszej kancelarii zajmuje ustawa z dnia 7 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2013 r., poz. 35), której część przepisów weszła w życie 1 stycznia 2014 r. Nowelizacja wprowadziła m.in. nowe zasady (...)

 • Polski eksport 4-5 proc. wzwyż

  (...) nadchodzącym dwunastu miesiącach tempa wzrostu będą do siebie zbliżone, pozostając jednocześnie na podobnym poziomie, co w końcówce bieżącego roku - w październiku br. wzrosty eksportu i (...)

 • Jak działa TBS?

  (...) ekonomicznie, wobec tego powinien stosować za wynajem mieszkań umiarkowany czynsz ekonomiczny, tzn. taki, który pokrywa wszystkie koszty eksploatacji i remontów budynków, a także spłatę (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce - podsumowanie 2014

  (...) marketingu oraz działu doradztwa i badań rynku w CBRE, tendencja wzrostowa w polskiej gospodarce jest już dość wyraźnie zaznaczona, podobnie zresztą jak rosnące zainteresowanie Polską (...)

 • Jak postrzegane są centra handlowe we Wrocławiu?

  (...) ubrania Jak czytamy w raporcie, dla niemal 1/5 klientów shopping odzieżowy jest celem nadrzędnym. 12 procent odwiedza przy okazji zakupów na specjalne okazje (np. święta czy urodziny), tak (...)

 • ABI-POL - Obróbka piaskowca żółtego. W ofercie kamień murowy, płyty i elementy cięte na wymiar, rzeźby. Sklep on-line. Gryfów Śląski.

  Czytaj więcej: Kamieniarstwo i kamień


strony : [ 1 ] . 2
 
30
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3138
CHF 3,5859
USD 3,5458
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.