eGospodarka.pl

 • Telekomunikacja: seniorzy polubili "komórki"

  (...) z Internetu o najniższych szybkościach. W 2014 r. łącza o prędkości do 1,99 Mb/s posiadał tylko 1 proc. badanych użytkowników sieci, podczas gdy trzy lata wcześniej, w roku 2011 r. ich (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Jupiter 2013 Standard, poznaj opinie o Mentos Fresh Mint w drażetkach czy przeglądaj oferty pracy z miasta Radzionków.


 • Kursy walut 08-12.12.14

  (...) off odszedł do lamusa. Korekta na Wall Street co prawda przynosi umocnienie defensywnych przedstawicieli G-10: jena i franka, ale za sprawą obniżenia się rentowności długu USA i redukcji (...)

 • ZPP: karuzele podatkowe powodują wielomiliardowe straty. Bezradny fiskus

  (...) straty Skarbu Państwa z tytułu . Według danych Prokuratury Generalnej, w latach 2007-20122, Skarb Państwa stracił na mechanizmach karuzelowych ok. 699 milionów złotych. Jednak zdaniem Związku (...)

 • Rynek walutowy 08-12.12.14

  (...) na głównej parze, co jednak nie musi jeszcze oznaczać – i raczej nie oznacza – zmiany ogólnego trendu. Przed końcem roku możliwe będą jednak próby realizacji zysków z długotrwałego (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych XI 2014

  (...) inwestorom indywidualnym wybór pomiędzy 2-letnimi obligacjami o stałym oprocentowaniu (DOS1116) oraz trzema rodzajami obligacji o oprocentowaniu zmiennym "trzylatkami" (TOZ1117), "czterolatkami" (...)

 • Wigilia firmowa: kilka ważnych zasad

  (...) być przede wszystkim miłym przeżyciem dla każdego pracownika. Nawet jeżeli nie jest możliwe, aby zadowolić w pełni każdego, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim – (...)

 • Najlepsze perfumerie i drogerie internetowe

  (...) 150 perfumerii i drogerii internetowych. Do ścisłej czołówki branżowego rankingu Opineo.pl zakwalifikowały się 34 sklepy, które zdaniem klientów spełniają najwyższe standardy w obsłudze (...)

 • Dr.Web: zagrożenia internetowe w XI 2014 r.

  (...) użyciu programu Dr.Web CureIt!, w listopadzie 2014 roku Trojany rozsyłające reklamy, jak: Trojan.BPlug.123, Trojan.BPlug.100, Trojan.Packed.24524 i Trojan.BPlug.48 były najczęściej wykrywanymi (...)

 • Praca w bankowości ciągle przyciąga studentów

  (...) objęła 174 tys. studentów kierunków biznesowych, pochodzących z 31 krajów i zdobywających wiedzę na ponad 2 tys. uczelni wyższych. W naszym kraju ankiety wypełniło ponad 6,6 tys (...)

 • EUR/USD - lokalna spadkowa korekta

  (...) - Produkcja przemysłowa s.a., fin. (m/m) październik (0,4%, prognoza 0,2%, poprzednio 2,9%), 06:30 (Chiny) - Produkcja przemysłowa (r/r) listopad (7,2%, prognoza 7,5%, poprzednio 7,7%), Sprzedaż (...)

 • Seat Leon Cupra nieokiełznany jak kobieta

  (...) rysy, olbrzymie felgi, podwójny wydech oraz kilka znaczków „Cupra” nie zdradzają na pierwszy rzut oka z jak szybkim autem mamy do czynienia. W końcu niejeden Leon w specyfikacji FR wygląda (...)

 • Multiscreening w popularnych talent shows

  (...) dwóch ekranów jednocześnie przekazują przede wszystkim do wirtualnej przestrzeni, są bogatym źródłem danych konsumenckich dla marketerów. Miejsca styku pomiędzy telewizorem, smartfonem (...)

 • SKOK Wołomin bankrutuje. Wniosek KNF o upadłość

  (...) komisarycznego w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie na początku listopada 2014 roku. Wczoraj zaś . Kasa utraciła , nie jest w stanie regulować swoich zobowiązań w (...)

 • NFZ: kolejki oczekujących X-XI 2014

  (...) Care (WHC) wskazuje, że średni zdrowotnego wynosi w naszym kraju około 2,9 miesiąca. Jest to stan zanotowany na okres październik-listopad 2014 r. Oczekiwanie na wizytę u specjalisty trwa 2,5 (...)

 • Orange, Bogdanka, Energa oraz Tauron z najlepszymi raportami społecznymi

  (...) będzie obowiązywać nowa Dyrektywa UE o raportowaniu danych pozafinansowych oraz informacji nt. różnorodności. Już dziś nowe regulacje są wyprzedzane przez praktyki wielu firm, które (...)

 • Odreagowanie na Wall Street

  (...) listopada pokazała największy wzrost tego wskaźnika od 8 miesięcy. Sprzyjały temu poprawa na rynku pracy, a także niższe ceny paliw. Sprzedaż detaliczna wzrosła w listopadzie +0,7% m/m (...)

 • Rynek nieruchomości: jakie prognozy na 2015?

  (...) wymagania dotyczące wkładu własnego spowodują wzrost zainteresowania programem , który ułatwi osobom bez gotówki dostęp do kredytu mieszkaniowego. Jednocześnie program będzie zachęcał (...)

 • Mercedes V 250 BlueTEC 7G-TRONIC PLUS jak limuzyna

  (...) Nic odkrywczego w tym segmencie aut wymyślić się nie da. Bus, nawet ten najelegantszy, zawsze będzie wyglądał jak bus. Diabeł zazwyczaj tkwi w szczegółach. I tak jest i tym razem. Klasa V (...)

 • Bankowość online przejmuje stery

  (...) zupełnie zmieniły współczesną bankowość. To właśnie one mają obecnie największy wpływ na sposób, w jaki banki udostępniają swoje usługi i komunikują się z klientami. Uczestnicy (...)

 • Boże Narodzenie: żniwa w e-commerce, łupy dla oszustów

  (...) nawet 10-procentowy wzrost wpływów z transakcji zawieranych w Internecie. Na okres bożonarodzeniowy ma przypaść aż 20% całego obrotu wygenerowanego w tym roku przez europejski e-handel. Polacy (...)

 • S&P500 - duża zmienność nastrojów

  (...) Na wykresie kontraktów ważne wsparcie znajduje się w rejonie 2360pkt. Oczekuję obrony tego wsparcia. W dalszej perspektywie możliwe kilkusesyjne odbicie (wykres 1). W trzeciej dekadzie grudnia (...)

 • Przecena USD zatrzymana

  (...) chińskiej gospodarki były zbliżone do oczekiwań, zatem piątkowy handel zaczyna się w spokojnej atmosferze. Sprzedaż detaliczna wzrosła w listopadzie o 11,7 proc. r/r (prog. 11,5 proc.), a (...)

 • Chwiejne nastroje na Wall Street, ropa znów straszy

  (...) trwała dokładnie tyle, ile notowania ropy naftowej stabilizowały się minimalnie powyżej środowego zamknięcia. Pierwszy atak podaży Wall Street jeszcze zniosła. Ale gdy około godziny 20.00 (...)

 • Zmiana koła: pomoże assistance

  (...) która nie powinna zająć kierowcy więcej niż kwadrans, no chyba że…. Nie ma zapasowego koła lub narzędzi Nie każdy zawraca sobie głowę kontrolą stanu i w ogóle obecności zapasowego (...)

 • Marek Jakubiak otwiera nowe browary

  (...) sobie ostatnio nawarzył. Marek Jakubiak, prezes grupy Browary Regionalne Jakubiak (BRJ): No, to je wypiję. Z jednej strony ludzie wylewali Ciechana, ale z drugiej w sklepach pustoszały (...)

 • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - Agencja rządowa zarządzająca funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej, przeznaczonymi na wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz rozwój zasobów ludzkich.

  Czytaj więcej: Organizacje


strony : [ 1 ] . 2
 
12
grudzień 2014

grudzień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1805
CHF 3,4807
USD 3,3639
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.