eGospodarka.pl

 • Wyniki finansowe SKOK-ów 2017

  (...) GUS, względem 2016 roku sieć dystrybucji skurczyła się o 210 oddziałów i punktów obsługi klienta, a zatrudnienie o niemal 13,3%. Spadki dotyczyły również liczby członków spółdzielczych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-Z, poznaj opinie o Luksja Fruity Brzoskwinia mydło czy przeglądaj oferty pracy z miasta otwock.


 • Sprzedaż VAT marża: jak ustalić cenę nabycia?

  (...) , dzieł sztuki, przedmiotów kolekcjonerskich lub antyków nabytych uprzednio przez tego podatnika w ramach prowadzonej działalności, w celu odprzedaży, podstawą opodatkowania podatkiem jest (...)

 • Na uproszczenie i obniżenie podatków nie ma co liczyć

  (...) 2010 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z realizacją ustawy budżetowej podwyższyła podstawowe do 23% i 8%. Jak wyraźnie stanowił art. 19 pkt 5, miało to być rozwiązanie czasowe (...)

 • Rozliczenie podatkowe: status osoby samotnie wychowującej dziecko

  (...) Wnioskodawczyni ma trójkę dzieci w wieku 11-15 lat. W czerwcu 2016 r. jej ówczesny mąż się wyprowadził. Pozew rozwodowy został złożony w dniu 20.11.2016 r., a termin rozprawy ustalono na (...)

 • Miliardowe inwestycje w nieruchomości handlowe

  (...) Estate dla europejskiego rynku handlowego dowodzą, że w nadchodzącym roku retail w będzie rozwijał się bardziej dynamicznie niż w bieżącym. Eksperci oszacowali, że w tym roku rynek (...)

 • Podkarpacka Gala Biznesu już za kilka dni!

  (...) nie tylko komfort tworzenia i kreatywne zaplecze. To przede wszystkim styl komunikacji, ekspozycji i promowania. To także wysoka jakość i wizja nastawiona na sukces. Każda wartość w biznesie (...)

 • Reklama wideo. Jakie trendy w Europie Wschodniej?

  (...) wskaźników skuteczności jest wskaźnik oglądalności, czyli tzw. VTR. Dostarcza on informacji o procesie wyświetlania danej reklamy. Z analizy danych w odniesieniu do długości filmów wynika, (...)

 • Dlaczego odpowiednie ciśnienie w oponach jest takie ważne?

  (...) kołach sprawdzać co najmniej raz w miesiącu. Należy to robić na zimnych oponach lub po przejechaniu nie więcej niż 2 km. Jest to istotne zwłaszcza . Przy 0°C ciśnienie obniża się o 0,2 (...)

 • Polska championem cyberbezpieczeństwa?

  (...) się segmentów naszej gospodarki. Mamy już dziesiątki tysięcy firm, które z sukcesem działają w tej dziedzinie, oferując innowacyjne produkty i usługi. obejmuje również sektor publiczny (...)

 • Debiutuje HAMMER Patriot

  (...) rozdzielczości 240x320 pix. Menu telefonu zostało spersonalizowane – jego ikony są stworzone na wzór heksagonu (sześciokąt), nawiązującego do logo marki HAMMER. HAMMER Patriot jest wygodny (...)

 • Firmy budowlane mogą narzekać na hossę

  (...) raportu „Sytuacja finansowa przedsiębiorstw budowlanych. Niestabilna kondycja branży na szczycie koniunktury”. Czego dowodzi wspólne opracowanie BIG InfoMonitora, BIK oraz Polskiego Związku (...)

 • EUR/PLN podszedł pod 4,31

  (...) chwilą, choć w nocy dominowała ucieczka od ryzyka z głównym naciskiem na rynki wschodzące (silne przeceny TRY, ZAR i MXN). Złoty również znalazł się pod presją i EUR/PLN podszedł pod (...)

 • Nie ma kto dbać o cyberbezpieczeństwo

  (...) zagrożeń to naturalne następstwo coraz powszechniejszego wykorzystywania technologii w organizacjach. W takich realiach jasne staje się, że specjaliści ds. stają się niezbędnym wręcz (...)

 • Czego Warszawa oczekuje od nowych władz?

  (...) wzięło udział 1060 mieszkańców Warszawy, którzy podzielili się swoimi opiniami i sugestiami na temat kwestii związanych ze swoją dzielnicą oraz życiem w stolicy. Ocenili m.in. stan (...)

 • Płatności bezgotówkowe wygenerują 1 proc. PKB?

  (...) wszystkim wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. Atutów ma być jednak więcej. Eksperci podkreślają, że zminimalizowanie obrotu gotówkowego przyniesie korzyści nie tylko konsumentom, ale i (...)

 • Kaspersky Web Traffic Security

  (...) zagrożenia w momencie, gdy próbują przeniknąć z internetu do sieci firmowej, zanim dotrą do urządzeń pracowników. Kaspersky Web Traffic Security posiada wielowarstwowy silnik (...)

 • Ranking kantorów internetowych. Gdzie najlepsze kursy walut?

  (...) najlepsze kursy wymiany walut: var getUrlParameter = function getUrlParameter(sParam) { var (...)

 • Monitor Philips 276E8VJSB

  (...) 2160) z matrycą w technologii IPS, a także 10-bitowa głębia kolorów, pozwalająca na wyświetlanie 1,074 miliarda barw sprawiają, że Philips 276E8VJSB może stanowić narzędzie pracy dla (...)

 • Volvo XC60 T8 R-Design - czy taka hybryda w ogóle ma sens

  (...) poprzednika, który nie ukrywam do dziś jest wzorem SUV-a w moim skromnym katalogu aut marzeń – takich do spełnienia, być może za jakiś czas. O ile jednak wersja D5, którą testowałem na (...)

 • Alimenty dla pasierba

  (...) się pytanie, czy małżonek rodzica dziecka pozostaje zobowiązany do jakiś świadczeń na rzecz dziecka, w szczególności zaś, czy pozostaje zobowiązany do pokrywania kosztów jego utrzymania i (...)

 • Wikipedia o ODP - Artykuł o ODP z wolnej encyklopedii.

  Czytaj więcej: DMOZ


strony : [ 1 ]
 
19
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3049
CHF 3,7746
USD 3,7601
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.