eGospodarka.pl

 • Podatek u źródła 2019: najpierw zapłać, a potem fiskus może ci odda

  (...) obecnej metody bezpośredniego stosowania zwolnienia od lub obniżonych stawek tego podatku, wynikających z konkretnych umów o unikaniu podwójnego opodatkowania, metodą polegającą na zapłacie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZK1, poznaj opinie o Black Red White Szafa Elippe ELSUL3D3S/19/13,5 czy przeglądaj oferty pracy z miasta stryków.


 • Nowa ordynacja podatkowa: mediacja zamiast postępowań uproszczonych

  (...) projekcie ustawy z 6 października 2017 r., gdzie ujęto ją w art. od 375 do art. 384 nowej Ordynacji podatkowej (www.mf.gov.pl). Komisja Kodyfikacyjna Ogólnego Prawa Podatkowego dostrzegła (...)

 • Wynagrodzenie za relokację bez podatku dochodowego?

  (...) W lipcu 2017 r. wnioskodawca zaczął pracować w Polsce (pracował i nadal pracuje dla irlandzkiego pracodawcy) oraz dokonał wraz z rodziną relokacji (z Irlandii do Polski). W ramach relokacji w (...)

 • Relacje z klientami: magiczne "3" i realne obietnice

  (...) biznesowych, podobnie zresztą jak , jest bez liku. W przygotowaniach do rozmów z potencjalnymi klientami szczególnie użyteczna może okazać się metoda CZK (cecha, zaleta, korzyść), która (...)

 • Firmy konsultingowe, czyli szewc bez butów chodzi

  (...) ConQuest Consulting, polski rynek usług konsultingowych wart jest około 366 mln euro, a szacunki wskazują, że na przestrzeni kolejnych lat będzie rósł o średnio 5 proc. rocznie. W 2020 roku (...)

 • Fintech rośnie jak na drożdżach

  (...) pierwszej połowie 2018 r. Jak wynika z danych przedstawionych przez KPMG, wartość inwestycji w 875 największych spółkach fintechowych osiągnęła w I półroczu br. 57,9 mld USD, co jest (...)

 • Praworządność pod ostrzałem: jak broni się państwo prawa?

  (...) toczą się obecnie na gruncie krajowym i w instytucjach unijnych Najważniejsze ze spraw, w których dojść może do weryfikacji przestrzegania przez Polskę zasad państwa prawa, to skarga (...)

 • Wilanów - jeszcze dzielnica czy już miasto w mieście?

  (...) najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. Statystyki GUS dowodzą, że na przestrzeni każdego roku Wilanowa powiększają się o 1-2 tys. lokali. Zwiększa się również (...)

 • Dlaczego warto kupić spółkę "bez historii"?

  (...) Rejestracji spółki zgodnie z art. 19 ust. 2 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym (dalej: KRS, Dz.U. 2018 poz. 986) można dokonać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest tradycyjna droga (...)

 • Loterie i konkursy, czyli Polak łowcą okazji

  (...) łatwą wygraną Loterie i konkursy cieszą się zainteresowaniem zaledwie kilkunastu procent respondentów. Dlaczego ich popularność ciągle nie jest duża? Okazuje się, że Polacy opierają się (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 40/2018

  (...) Współczesny świat jest pełen zagrożeń. Ograniczając swoje analizy do procesów, w których dominują sprawy gospodarcze postanowiłem kolejny raz powrócić do bliskiej nam Turcji, którą bez (...)

 • Skąd się biorą problemy mikroprzedsiębiorcy?

  (...) finansowe małych firm” opracowanego przez SMEO oraz biuro informacji gospodarczej ERIF. Czego dowodzi? Okazuje się, że aż 45 proc. małych firm potwierdza, że w ciągu ostatnich dwóch lat (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 40/2018

  (...) wizytówek amerykańskiego przemysłu... XX wieku. W ostatnich latach koncern jest w poważnym kryzysie. Zgodnie z regułą (gdy drużyna przegrywa wymienia się trenera) i w tej sytuacji odwołano (...)

 • Stopa bezrobocia najniżej od pięciu dekad

  (...) być ograniczona. Wszak kalendarz makro jest praktycznie pusty, w USA Dzień Kolumba a w Japonii obchodzono Dzień Sportu. Pomimo luzowania polityki przez Ludowy Bank Chin (obniżka stopy rezerw (...)

 • Czym kuszą nas przewoźnicy?

  (...) dziś różnego rodzaju zniżki oferuje swoim klientom 2 na 3 przewoźników. Z badania przeprowadzonego przez Busradar.pl wynika, że najczęściej jest to darmowy przewóz bagażu, oferowany przez (...)

 • Nissan Leaf Tekna - po prostu samochód. Tyle, że elektryczny…

  (...) raz testować przez kilka dni Forda Mustanga w kolorze jadowitej żółci z czarnymi pasami przez środek nadwozia. Owszem, bulgot V8 nigdy się nie nudzi i czasami nocą leżę i zastanawiam się (...)

 • Wiemy, ile trwa wykończenie mieszkania. Masz tyle czasu?

  (...) otrzymaliśmy w stanie deweloperskim, musimy przeanalizować nie tylko koszty takiego przedsięwzięcia, ale też dostępność wybranych materiałów. Są co prawda materiały, które teoretycznie (...)

 • Jak zachować bezpieczeństwo na drodze w trudnych warunkach?

  (...) ruchu drogowego często przeceniają swoje możliwości, a nie doceniają siły żywiołu. Skutkuje to niebezpiecznymi sytuacjami na drodze. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym (...)

 • Alebeton.pl - Produkcja i sprzedaż mieszanek betonowych, beton towarowy, posadzkowy, betony samozagęszczalne (SCC) i wysokiej wytrzymałości (BWW). Rzeszów.

  Czytaj więcej: Beton


strony : [ 1 ]
 
8
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3112
CHF 3,7869
USD 3,7574
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.