eGospodarka.pl

 • Sprzedaż mieszkania w rodzinie a PCC

  (...) opodatkowaniu. Nie ma tutaj znaczenia, czy umowa została zawarta pomiędzy najbliższą rodziną czy też pomiędzy osobami obcymi. W każdym przypadku podatek od czynności cywilnoprawnych wyniesie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Darmowy program PITY 2016, poznaj opinie o BGH Network Kolekcja Klasyczna Raphael KOMPLET TALERZY 6/18 czy przeglądaj oferty pracy z miasta wągrowiec.


 • Przychody z dywidend: zasady alokowania kosztów pośrednich

  (...) Spółka, polski , posiada udziały w spółkach zależnych, tj. odpowiednio: 1. 100% udziałów w spółce z siedzibą w Czechach, 2. 99,5% udziałów w spółce z siedzibą w Polsce, oraz 3. 2% (...)

 • Jak naprawdę wygląda studenckie życie?

  (...) studenckie życie w Polsce? Niezupełnie. Z badania, które Kantar zrealizował na zlecenie organizacji AIESEC POLSKA, wynika, że studenckie życie wypełnia praca. Okazuje się, że podjęło ją (...)

 • BIK o kredytach we IX 2018 r.

  (...) to okaże się, że wzrosty względem września 2017 roku odnotowały tylko kredyty mieszkaniowe. W pozostałych segmentach mieliśmy spadki, w tym -1,9% w , -8,5% w limitach kartowych i -6,6% w (...)

 • Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych EKOPARK na NewConnect

  (...) Akcyjna została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 30 grudnia 2014 r. przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie. Emitent powstał w wyniku przekształcenia jednoosobowej (...)

 • Tańszy kredyt gotówkowy to narzędzie w walce o klientów

  (...) tyle rzeczywiście kosztuje obecnie kredyt czy pożyczka gotówkowa. Takie RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) miał wg najnowszych danych NBP przeciętny nowo udzielony kredyt na cele (...)

 • S&P500 ponad 10 proc. niżej od szczytu

  (...) zakończyło ubiegły tydzień, dziś giełda w Szanghaju dołożyła kolejne 2 proc. zniżek, a odbicie w Europie jest traktowane jako przejściowy moment ulgi. Worek z problemami jest wypchany i (...)

 • Kradzież dokumentów a wyłudzenia III kw. 2018

  (...) u schyłku września wielkość Centralnej Bazy Danych Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE z dokumentami, które służą do potwierdzania tożsamości, wyniosła 1 688 455 szt. Tylko w III kwartale baza (...)

 • Zakup mieszkania za połowę ceny? W Krakowie lubią negocjować

  (...) sobą dwie sprzeczne tendencje. Właściciele nieruchomości, co zrozumiałe, chcą jak najdrożej sprzedać swoje lokum, maksymalizując zysk. Z drugiej strony jest klient, który na chce wydać (...)

 • Czy w końcu przekonaliśmy się do Halloween?

  (...) Millwardbrown zrealizował dla Wonga Polska, tym roku świętować ma zamiar 24 proc. Polaków, głównie ludzie młodzi i mieszkańcy największych metropolii. I wprawdzie Halloween cieszy się (...)

 • Ferie zimowe 2019: koniunktura w turystyce dość zagadkowa

  (...) w turystyce wyjazdowej Sprzedaż wycieczek wróciła do poziomu zbliżonego do sprzed roku W mediach pojawiła się pięćdziesiąta pierwsza odsłona raportu z systemu MerlinX (41/2018) (...)

 • Praca w magazynie: jakie zarobki?

  (...) zarówno przez duże firmy z branży logistycznej, jak i małe przedsiębiorstwa. Z danych udostępnionych przez JLL wynika, że na przestrzeni ostatnich 5 lat liczba magazynów w naszym kraju niemal (...)

 • Mechanicy obalają stereotypy motoryzacyjne

  (...) awaryjności samochodów według polskich mechaników” stworzono nie tylko zestawienie najmniej awaryjnych modeli, ale zapytano badanych również o najbardziej powszechne stereotypy motoryzacyjne, (...)

 • Brak pracowników wyhamowuje produkcję

  (...) opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny, na przestrzeni trzech pierwszych kwartałów br. w sektorze przedsiębiorstw osiągnęło poziom 4778,78 zł brutto, co względem analogicznego (...)

 • Czy zmiana pracy kogoś jeszcze interesuje?

  (...) Rynku Pracy X”, to scenariusz, który na przestrzeni najbliższych 2 lat przewiduje niespełna co piąty Polak (19,8%). Lwia część tego grona zamierza znaleźć zatrudnienie w ciągu (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 43/2018

  (...) kilku miesięcy analitycy sygnalizują niepokojące tendencje w gospodarce niemieckiej. Systematycznie spada niemiecki PMI dla przemysłu. Niemiecka gospodarka wchodzi w IV kw. tego roku w niezbyt (...)

 • Renault Megane R.S. 280 dla wymagających

  (...) ale mnie wygląd tego auta zwyczajnie kręci. Nie jest to sleeper w stylu Golfa GTI i 308 GTi. Nie można go również porównywać do "fajerwerkowej" Hondy Civic Type R. Styliści Renault (...)

 • Vplayer - Odtwarzacz plików filmowych.

  Czytaj więcej: Freeware


strony : [ 1 ]
 
29
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3164
CHF 3,7925
USD 3,7930
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.