eGospodarka.pl

 • Czy w 2020 r. będziemy mieć rewolucję w Ordynacji podatkowej?

  (...) elementem projektu jest zmiana sposobu kontaktu organów skarbowych z podatnikiem. Znane dotychczas decyzje i wezwania mają zostać zastąpione procedurą mediacyjną, czy też umową zawartą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zamówienie prenumeraty (MSiG-M4), poznaj opinie o NATEC HAWK G-LASER BLACK-CHERRY USB LAPTOP czy przeglądaj oferty pracy z miasta tczew.


 • Stawka VAT na remont budynku/ulepszenie mieszkalno-użytkowego

  (...) 23%. Jednakże do dostawy, budowy, remontu, modernizacji, termomodernizacji lub przebudowy obiektów budowlanych albo ich części zaliczonych do budownictwa objętego społecznym programem (...)

 • Rozliczenie podatku od kredytu zaciągniętego dla rodziców

  (...) W marcu 2018 r. wnioskodawczyni wraz z mężem . Zakup został sfinansowany środkami własnymi oraz otrzymanymi od córki. Córka w tym celu . Przekazanie środków z kredytu hipotecznego (...)

 • Ogrody Graua i Grota 111 - nowe mieszkania we Wrocławiu

  (...) na wrocławskim rynku mieszkaniowym nie od dziś. Teraz rozpoczyna dwie nowe inwestycje: trzeci etap rodzinnego osiedla Grota 111 oraz elegancki projekt Ogrody Graua. W ramach poprzednich etapów (...)

 • 5 wirusów komputerowych wszechczasów

  (...) i wykradać nasze wrażliwe dane, ale również paraliżować funkcjonowanie systemów rządowych i wojskowych. Rekordzista przyniósł około 10 miliardów dolarów strat. Wirusy komputerowe i inne (...)

 • Czy e-commerce „zabije” handel tradycyjny?

  (...) euro do końca 2022 roku (4,9% rocznie) to gwarancja istnienia wystarczającej przestrzeni dla rozwoju różnych konceptów. Według konserwatywnego scenariusza dla państw CEE-6, będzie rósł w (...)

 • Planujesz sprzedaż mieszkania? Lepiej się pospiesz

  (...) zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów” 1 stycznia 2019 r. 2,5 mln gospodarstw domowych zostanie właścicielami lub współwłaścicielami gruntu, na którym (...)

 • Firmy logistyczne w coraz lepszych nastrojach

  (...) Jak już wspomniano we wstępie, najnowszy odczyt Wskaźnika Poziomu Optymizmu w zakresie Logistyki i Łańcucha Dostaw w Polsce 2018/2019 pokazuje 57,4 pkt., a więc o 3,3 pkt. mniej niż przed (...)

 • Opony zimowe. Na co zwrócić uwagę?

  (...) nowe opony zimowe? link http://www.moto.egospodarka.pl/143809,Wymiana-opon-czy-to-juz-czas-na-nowe-ogumienie,1,88,1.html Wymiana opon> zimowych staje się koniecznością, jeżeli na obecnych (...)

 • Co może HR biznes partner?

  (...) To, że czysto myślenie biznesowe niejednokrotnie wywiera wpływ na działy HR, nie jest właściwie niczym zaskakującym. Gorzej, że często jest to wpływ, z jakim silniejszy podporządkowuje (...)

 • Światowe korporacje i rządy wobec kryptowalut

  (...) Gospodarka światowa coraz częściej wyciąga rękę po blockchain. Analitycy Światowego Forum Ekonomiczne szacują, że do 2028 roku wydatki na wykorzystanie tej technologii mogą osiągnąć (...)

 • Zatrudnienie obcokrajowców. O czym lepiej wiedzieć?

  (...) w Polsce przez okres 6 miesięcy. Tymczasem - jak dowodzi „Barometr imigracji zarobkowej – II półrocze 2018” - 3 na 4 pracowników z Ukrainy chciałoby pozostać w naszym kraju dłużej niż (...)

 • Outplacement, czyli łagodne rozstanie

  (...) należy do łatwych i na pewno wiąże się z dużym stresem dla każdej ze stron. Kiedy zapada i dlaczego? MP: Pracodawcy bardzo świadomie i ostrożnie podchodzą do . Takie decyzje analizowane (...)

 • Rynek akcji odbija

  (...) z dwoma przeciwstawnymi komunikatami. Najpierw Bloomberg doniósł, że szykuje nałożenie ceł w wysokości 25 proc. na pozostałe chińskie towary warte ponad 250 mld USD, jeśli listopadowe (...)

 • Świadoma konsumpcja zyskuje popularność

  (...) Shift” objęło swoim zasięgiem 12 000 respondentów reprezentujących 32 państwa, w tym również Polskę. Czego dowiodło? Okazuje się, że wprawdzie zakupy ciągle są czynnikiem, który (...)

 • Generacja Z na e-zakupach

  (...) że dla pokolenia, które nie zna świata bez dostępu do globalnej sieci, zakupy online są czymś zupełnie normalnym nie ma zupełnie nic zaskakującego. Ze zleconego SW Research badania (...)

 • Polska wieś i nowe technologie

  (...) lat, a na sile przybrał szczególnie po naszym wstąpieniu w szeregi Unii Europejskiej. Widoczny jest na wielu płaszczyznach, a wyraża się m.in. poprzez coraz powszechniejsze wdrażanie i (...)

 • Marketing bazuje na emocjach

  (...) na emocjach zakupowiczów i kreowaniu sensualnego związku z konsumentem. To właśnie na tych czynnikach opiera się marketing emocji. Sprzedaż produktów ewoluuje wraz z upływem czasu i rozwojem (...)

 • Nie tylko wyłudzenia kredytów. Rośnie skala nadużyć w sektorze finansowym

  (...) niezwykle zróżnicowana, również pod względem napotykanych problemów, to jednak okazuje się, że główne trendy i wyzwania, które się przed nimi pojawiają, są w zasadzie takie same i nie (...)

 • Volkswagen Touran 1.8 TSI 180 KM - sportowy van

  (...) popularność minivanów spadła dość mocno, chociaż producenci samochodów nie zrezygnowali z tego segmentu. I bardzo dobrze, ponieważ taksówkarze zawsze będą mieli co robić, a wielodzietne (...)

 • Co tak naprawdę RODO oznacza dla Ciebie?

  (...) osobowych UE bardzo poważnie podchodzi do kwestii zabezpieczenia danych osobowych; obowiązująca od niedawna dyrektywa (inaczej General Data Protection Regulation, GDPR – czyli rozporządzenie (...)

 • Gigam-bis - Ogrodzenia żelbetowe, płytka elewacyjna i kostka Eurostyle. Produkcja, sprzedaż i montaż. Gdańsk.

  Czytaj więcej: Beton


strony : [ 1 ]
 
30
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3258
CHF 3,7977
USD 3,8062
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.