eGospodarka.pl

 • 11. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

  (...) roku organizujemy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości pod hasłem Mówimy o tradycji, myślimy o przyszłości. Chcemy pochylić się nad niedocenianymi bohaterami polskich batalii o (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument DW-2, poznaj opinie o NATEC Seahorse White USB Laptop czy przeglądaj oferty pracy z miasta cieszyn.


 • Nowe mieszkania: co sprzedaje się na pniu?

  (...) Corp S.A. Na rynku mamy dwie podstawowe grupy klientów, są to klienci inwestycyjni i osoby poszukujące mieszkań dla zaspokojenia swoich potrzeb. Pierwszą grupę klientów interesują przede (...)

 • Efektywność pracy, czyli jak wyznaczać priorytety?

  (...) jest pytanie Doświadczenie pokazuje, że często zajmujemy się danym zadaniem dopiero wówczas, gdy zbliża się termin jego wykonania. Tymczasem taka praktyka może generować same problemy. – (...)

 • Składanie sprawozdań finansowych do KRS - co się zmieniło?

  (...) 26 stycznia 2018 r. o zmianie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym utworzone zostało Repozytorium Dokumentów Finansowych, do którego składane będą od tej daty , sprawozdania z działalności (...)

 • Podatek od wynagrodzenia pracownika z zagranicy

  (...) Wnioskodawca – polska spółka, zamierza http://www.podatki.egospodarka.pl/145382,Ryczalt-ewidencjonowany-2018-gdy-praca-na-etacie,1,68,1.html zatrudnić na umowę o pracę> obywatela Czech. Praca (...)

 • Przeprowadzka do nowego biura: 5 zadań office managera

  (...) krok w to przegląd przechowywanych w biurze rzeczy. Aby wszystko przebiegało sprawnie, warto zaangażować do niego osoby z różnych działów, a cały proces podzielić na etapy. Na początku (...)

 • Handel zagraniczny I-VIII 2018

  (...) w dolarach USA i w euro Eksport wyrażony w dolarach USA wyniósł 172,5 mld USD, a import 174,8 mld USD (wzrost odpowiednio o 17,9% i o 20,3%). Ujemne saldo ukształtowało się na poziomie 2,3 mld (...)

 • Gabinet Cieni BCC publikuje nowe wskazania dla rządu

  (...) JANUSZ STEINHOFF, minister gospodarki Gospodarczy Gabinet Cieni BCC Ministerstwo Energii – współpraca z Urzędem Regulacji Energetyki Od momentu utworzenia Ministerstwa Energii relacje między (...)

 • Naklejki i policja, czyli jak Turcja walczy z inflacją

  (...) waluta straciła 40 proc. do dolara, a ceny w porównaniu do września ub. r. wzrosły o niemal 25 proc. Kryzys jest praktycznie w całości wynikiem fatalnej polityki gospodarczej ekipy prezydenta (...)

 • Połowa Polaków chce pracować w zagranicznej firmie

  (...) zagraniczny w Polsce. Szacuje się, że skumulowana wartość francuskich inwestycji nad Wisłą zbliża się do 18 mld euro. Ponad 1300 firm z francuskim kapitałem utworzyło w naszym kraju blisko (...)

 • Rynek akcji notuje odreagowanie

  (...) S&P500 – stracił wczoraj 2,06 proc., dokładając do 3,29 proc. ze środowych spadków, a od szczytu z 21 września – 7,2 proc. Ale mogło być gorzej, gdyż w trakcie sesji rynek gonił niżej, (...)

 • Przeciętne długi Kowalskiego to 5560 zł

  (...) uciekają przed pożyczkami, kredytami czy ratami, które w większości (70 proc.) sumiennie spłacają. Coraz zasobniejsze budżety domowe budują , nie pozostając bez wpływu na skłonność do (...)

 • Ceny OC dla młodych kierowców spadły najbardziej

  (...) okresem, który dał polskim kierowcom chwilę wytchnienia - obniżki cen OC były kontynuowane i dotyczyły klientów w każdym wieku. Kto odczuł je w największym, a kto w najmniejszym stopniu (...)

 • Czy żywność i chemia z Niemiec rzeczywiście są lepsze?

  (...) produkty dwutorowo, wspierając się pomocą oraz akredytowanych laboratoriów. Podczas pierwszych testów porównawczych przeprowadzonych u schyłku minionego roku zakupiono artykuły spożywcze w (...)

 • Smartfon Samsung Galaxy A9

  (...) 162,5 x 77 x 7,8 mm i waży 183 g. Został wyposażony w ośmiordzeniowy AP (cztery rdzenie 2,2 GHz + cztery rdzenie 1,8 GHz). Ma 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej oraz gniazdo MicroSD (...)

 • Polacy nie mają zamiaru korzystać z upadłości konsumenckiej?

  (...) bazującego na wystandaryzowanym formularzu ankiety, respondentom zadawane są pytania dodatkowe, mające na celu analizę zagadnień istotnych zarówno ze społecznego, jak i ekonomicznego punktu (...)

 • Laptop Razer Blade 15

  (...) grubości 0,78 cala mieści w sobie wejście Gigabit Ethernet dla jeszcze lepszej łączności, zachowując przy tym miejsce na system odprowadzanie ciepła. Model pozwala na zainstalowanie dwóch (...)

 • Nowy Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe oraz C 63 S Coupe

  (...) do sprzedaży produktów AMG w Europie. Biorąc pod uwagę całą planetę, zajmujemy dwunaste miejsce. Robi wrażenie, prawda? Sam byłem zaskoczony. Co więcej, przedstawiciele marki zapewniają (...)

 • Artistic Dreams, Częstochowa - Oferuje trofea, puchary, medale, dyplomy, puchary, statuetki.

  Czytaj więcej: Sport i rekreacja


strony : [ 1 ]
 
12
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3022
CHF 3,7494
USD 3,7130
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.