eGospodarka.pl

 • Koniec kar za brak polisy OC nie oznacza, że nie musisz jej kupić!

  (...) dowodu rejestracyjnego czy polisy OC” czy „pojedziemy bez dowodu rejestracyjnego i polisy OC” to tylko przykłady komunikatów, które mogliśmy przeczytać w ostatnich miesiącach. Niektórzy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Formularz ORD-IN/A, poznaj opinie o Cykoria Krem do tortów o smaku orzechowym czy przeglądaj oferty pracy z miasta wałbrzych.


 • O kredyty hipoteczne nie będzie już łatwo

  (...) że średnie oprocentowanie kredytów mieszkaniowych udzielonych w sierpniu wyniosło zaledwie 4,33%. Dla porównania najniższa wartość w historii, to 4,31%. Nie powinno więc dziwić, że (...)

 • Telekomunikacja Stacjonarna pod lupą UOKiK

  (...) do wszczęcia dwóch postępowań wobec Telekomunikacji Stacjonarnej. Pierwsze dotyczy praktyk stosowanych przez spółkę, m.in. podszywania się pod inne firmy i niedostarczania pełnej (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości VIII 2018

  (...) Indeksu Cen Transakcyjnych jest wyższe od poprzedniego. W niektórych miastach tylko w roku kalendarzowym 2018 ceny mieszkań wzrosły o kilkanaście procent. Aktualne notowanie IDK wynosi 940,73 (...)

 • PKO BP wprowadził Apple Pay

  (...) być bezpieczeństwo i ochrona danych użytkownika. Numer powiązanej z płatnościami Apple Pay karty nie jest zapisywany ani w pamięci urządzenia ani też na serwerach firmy Apple -zastępuje go (...)

 • Depresja pourlopowa daje o sobie znać

  (...) Dania i Holandia Wprawdzie mogłoby się wydawać, że wakacje to okres w którym powinniśmy naładować baterie na następny rok, to praktyka pokazuje dość często, że wielu z nas tuż po (...)

 • Motoryzacja: tego Polacy szukają w Google

  (...) i ciężarowe. Zapytań o tę kategorię było o 10% więcej niż rok wcześniej. Na drugiej pozycji uplasowały się części do pojazdów i akcesoria (+12% r/r). Od stycznia 2016 r. do marca 2018 (...)

 • Wakacje 2018: Turcja drożeje najsilniej

  (...) w turystyce wyjazdowej. Sprzedaż wycieczek niższa, ale nadal na bardzo dobrym poziomie W mediach pojawiła się czterdziesta ósma już odsłona raportu z systemu MerlinX (38/2018) (...)

 • EUR odbija

  (...) z włoskiej prasy, według której włoski rząd jest gotowy na ustępstwa wobec krytyki UE i zobowiąże się do obniżenia deficytu do 2 proc. PKB do 2021 r., zamiast podtrzymać deficyt na 2,4 (...)

 • Polscy seniorzy nie płacą kredytów, bo wydają na leki?

  (...) BIK wskazują na dość niepokojący wzrost liczby dłużników powyżej 64. roku życia. Podczas gdy w I połowie br. ogół wszystkich dłużników powiększył się o 1,7 proc. (45,8 tys.), to w (...)

 • Jak sfinansować termomodernizację domu?

  (...) Statystyki GUS dowodzą, że w okresie jesienno-zimowym potrafią stanowić nawet 1/5 wszystkich kosztów utrzymania. Na jeszcze większe wydatki muszą być gotowi ci, którzy mieszkają w (...)

 • Pełne odliczenie VAT od samochodu: kwestie formalne przede wszystkim

  (...) Spółka nabyła pojazd – autolawetę (samochód z platformą służącą do przewożenia samochodów). W znajdują się informacje mówiące, że jest to , wyposażony w hak, z jednym rzędem (...)

 • Inwigilacja firm: fiskusowi wciąż mało. Teraz chce adresy IP od banków

  (...) 4 czerwca 2018 r. o zmianie ustawy – Ordynacja podatkowa oraz niektórych innych ustaw rozszerza obowiązki informacyjne instytucji obowiązanych na temat swoich klientów. Do zawartego w art (...)

 • Smartfony Kruger&Matz LIVE 7 i LIVE 7S

  (...) IPS o przekątnej 6,18 cala o proporcjach 19:9. Ma smukłą, czarną obudowę. Posiada dwie kamery: przednią o rozdzielczości 16 Mpx z matrycą Samsung 3P8 oraz tylną 16 Mpx (matryca Sony IMX499) (...)

 • Microsoft Dynamics NAV 2018 w polskiej wersji

  (...) systemu ERP skupili się na pogłębieniu integracji wszystkich aplikacji Microsoft. Widoczne jest coraz ściślejsze przenikanie się funkcjonalności takich rozwiązań jak Dynamics 365 for Sales (...)

 • 6 grzechów głównych w marketingu e-commerce

  (...) Zrealizowane przez SMSAPI badanie wyraźnie dowiodło, że sms-y informujące o promocjach wysyła swoim klientom mniej niż połowa firm. Jeżeli wziąć pod uwagę, jak niesłabnącą (...)

 • Ilu Polaków narzeka na hałas w mieszkaniu?

  (...) są dość rzadko opisywane w naszym kraju. Można żałować, że te analizy nie wzbudzają większego zainteresowania, bo Europejski Urząd Statystyczny posiada ciekawe informacje o Polsce (...)

 • Obligacje korporacyjne - nie zawsze bezpieczne

  (...) szeroko pojętych instrumentów finansowych, rozumianych jako inwestycje finansowe inne niż w typowe lokaty bankowe, nie mają wielu doświadczeń, jak również niezbędnej wiedzy w zakresie prawa, (...)

 • Przyjaznybiling - Platforma programowa umożliwiająca zdalny biling rozmów telefonicznych na podstawie danych dostarczonych przez klienta.

  Czytaj więcej: Telefonia


strony : [ 1 ]
 
3
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2949
CHF 3,7650
USD 3,7103
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.