eGospodarka.pl

 • Samochody osobowe: propozycje zmian w podatku dochodowym 2019

  (...) ustawach o podatku dochodowym są na cenzurowanym. Pierwsze ograniczenie, obowiązujące także w obecnym stanie prawnym, dotyczy amortyzacji tych pojazdów. Ustawy o podatku dochodowym wskazują (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa pożyczki, poznaj opinie o Tescoma Delicia Miska stalowa 20 cm, 2.5l czy przeglądaj oferty pracy z miasta blachownia.


 • Przy dobrej argumentacji fiskus sam uchyli decyzję podatkową

  (...) Zarówno w , jak i w postępowaniu podatkowym istotne jest prawidłowe dokonanie ustaleń faktycznych badanej sprawy. W przypadku oszustw podatkowych zwanych „karuzelą podatkową” łańcuchy (...)

 • Sprzedaż wspólnego mieszkania w podatku dochodowym

  (...) Obecny mąż wnioskodawczyni w 2006 r. . Ślub miał miejsce w 2007 r. a w 2015 r. małżonkowie podpisali akt notarialny – , którą mąż przeniósł ze swojego majątku osobistego do majątku (...)

 • Jak studenci postrzegają staże i praktyki?

  (...) zbieżności do wybranego kierunku studiów, studenci coraz częściej zdają sobie sprawę, że samo zdobycie dyplomu może już nie wystarczać - tylko co trzeci z nich (32 proc.) ufa, że uczelnia (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski IX 2018

  (...) dość zróżnicowana. Kwestią, która łączy wszystkie są coraz bardziej prawdopodobne podwyżki stóp procentowych oraz ryzyko generowane przez ciągle bardzo duży mieszkaniowe. Stopy (...)

 • Jaka przyszłość czeka dysk SSD?

  (...) niegdyś zaczął zastępować dysk twardy, tak obecnie nośniki SSD z protokołem NVMe ustępują tym z protokołem SATA. Wprawdzie już sama "przesiadka" na SSD była niemal milowym krokiem w (...)

 • Murapol buduje nowe mieszkania w Gliwicach i Wrocławiu

  (...) gliwickim rynku mieszkaniowym. W marcu tego roku do sprzedaży trafił I etap tej inwestycji, a w nim 96 mieszkań, z których niemal połowa znalazła już swoich nabywców. Teraz ofertę poszerzono (...)

 • Warunki mieszkaniowe w Polsce w 2017 r.

  (...) danych opublikowanych przez GUS, 67,5% ogólnego zasobu mieszkaniowego w naszym kraju zlokalizowane było na terenach miejskich, a pozostała część na wsiach. Powierzchnia użytkowa lokali na (...)

 • Wyniki ubezpieczycieli I-VI 2018

  (...) GUS, w strukturze przychodów ogółem dominującą pozycję stanowi składka. W I półroczu 2018 r. składka przypisana brutto ogółem wyniosła 32 123,5 mln zł (więcej o 1,7% niż w I (...)

 • Nowe mieszkania na krakowskich Dębnikach

  (...) również sprzedaż mieszkań. W kameralnym, 5-kondygnacyjnym budynku przy ulicy Pszczelnej zaplanowano 34 lokale o powierzchniach od 28 mkw. do 57 mkw. Przyszli mieszkańcy zyskają również halę (...)

 • PPK: co przyniesie największa reforma emerytalna od lat?

  (...) i Rafał Zięba z kancelarii Kochański, Zięba i Partnerzy opowiadają o tym, jak przedstawia się przyszłość polskiego systemu emerytalnego w praktyce. Prace nad nową reformą systemu (...)

 • Wypadki drogowe: gdzie najbardziej niebezpiecznie?

  (...) była o 907 niższa aniżeli rok wcześniej i spadek ten objął niemal wszystkie województwa, to jednocześnie na terenie całego kraju odnotowano zwiększoną ilość kolizji. Najwięcej (...)

 • Upadłości firm w Polsce I-III kw. 2018

  (...) bieżącego roku i restrukturyzacji firm w naszym kraju osiągnęła poziom 728, co oznacza, że była o 15 proc. wyższa niż w analogicznym okresie 2017 r. Dominującym rodzajem postępowań (57 (...)

 • Wykończenie mieszkania? Przygotuj minimum 60 tys. zł

  (...) która określa co to znaczy . Zazwyczaj w takim mieszkaniu mamy już wykonaną wylewkę betonową na podłodze, przygotowane do malowania ściany (ewentualnie pokryte jedną warstwą białej farby), (...)

 • O zaufanie klientów nie jest łatwo

  (...) młodych osób nie ma nic przeciwko w zamian za oferowane przez firmy benefity. Jednocześnie aż 84% ogółu konsumentów uważa, że traktuje się ich raczej jak liczby w tabelach sprzedażowych (...)

 • Euro jest niżej

  (...) być coraz głośniejszy z udziałem urzędników niższego szczebla, którzy szukają dla siebie 5 minut sławy. Claudio Borghi, eurosceptyczny szef włoskiej komisji budżetowej powiedział, że (...)

 • CBRE Retail 2030: co czeka centra handlowe?

  (...) - w najbliższych pięciu latach przewidywany jest wzrost przeciętnie o 3% r/r. na całym świecie przekształcają się w „centra stylu życia” przeznaczone nie tylko dla kupujących, ale też (...)

 • Rodzinne Komorniki z kolejnym etapem w sprzedaży

  (...) domów w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni 79 m kw. Drugi etap zakłada powstanie 6 domów o tym samym metrażu i 16 nieco przestronniejszych (90,39 m kw.), a trzeci - ostatni - to 36 lokali (...)

 • Gospodarka o obiegu zamkniętym - korzystna ekonomicznie i środowiskowo

  (...) usług związanych z sektorami wodno-kanalizacyjnym, energetycznym oraz gospodarki odpadami – w Polsce od lat. Współpracuje na tym polu z władzami lokalnymi oraz sektorem biznesowym. Veolia (...)

 • Które formy promocji zyskały, a które straciły?

  (...) że zakup po okazyjnej cenie to dla nich źródło satysfakcji. Podobny odsetek przebadanych przez ARC Rynek i Opinia wskazuje, że wybiera najkorzystniejszą ofertę po uprzednim porównaniu cen w (...)

 • Zatory płatnicze blokują rozwój firm

  (...) przez Instytut Keralla Research dla BIG InfoMonitor w III kwartale br., na przestrzeni minionych 6 miesięcy przeterminowane ponad 60 dni płatności od kontrahentów stanowiły problem połowy (...)

 • W walce o cyberbezpieczeństwo banków potrzeba innowacji

  (...) Resilience 2018 przynosi zdecydowanie pozytywne wieści. Okazuje się, że w br. tylko w 19 proc. przypadków. W minionym roku działania hakerów w 30 proc. sytuacji doprowadziły do wycieku (...)

 • DS 7 Crossback 2.0 BlueHDI Grand Chic - prestiż niejedno ma imię

  (...) tworzyła nową submarkę premium – Lexusa – zaangażowała w to niespotykaną ilość sił i środków. Japończycy wiedzieli, że aby zaistnieć w świadomości klientów muszą stworzyć coś, (...)

 • Drobdar - Producent koncentratów spożywczych i przypraw do dań.

  Czytaj więcej: Żywność


strony : [ 1 ]
 
2
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2975
CHF 3,7962
USD 3,7326
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.