eGospodarka.pl

 • CIT: zatorów płatniczych nie stosuje się do leasingu finansowego?

  (...) 1 Ordynacji podatkowej zasada stanowi, że „Postępowanie podatkowe powinno być prowadzone w sposób budzący zaufanie do organów podatkowych” (Dz.U. 1997 nr 137 poz. 926 ze zm.). Dodatkowo (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja INF-F, poznaj opinie o Esmebel Komoda sosnowa surowa CARLIT 3D czy przeglądaj oferty pracy z miasta łęczna.


 • Spadek z zagranicy zwolniony z podatku

  (...) W lipcu 2018 r. wnioskodawczyni w formie pieniężnej po zmarłej dnia 22 czerwca 2012 r. ciotce (siostrze matki). Spadkodawczyni była obywatelką Austrii. W kraju tym podatek od spadku nie został (...)

 • Zakup nieruchomości: mieszkanie, dom, a może segment?

  (...) na lata. Podjęcie dobrej decyzji staje się tu zatem kluczowe. Jak wybrać, aby móc cieszyć się wygodnym życiem lub odcinać od zakupu kupony? Decydując się na tego rodzaju inwestycję, warto (...)

 • 12 listopada 2018 r. dniem wolnym od pracy

  (...) wypada w niedzielę. Dlatego za ten dzień świąteczny pracownicy nie będą mogli odebrać innego dnia wolnego w pracy. Tego dnia będziemy obchodzić setną rocznicę odzyskania Niepodległości (...)

 • Upadłości firm nie biorą się znikąd

  (...) okresie od 1 lipca 2017 roku do 30 czerwca 2018 roku odnotowano w naszym kraju 650 , wśród których dominowali przedstawiciele sektora MSP. W wielu przypadkach kłopoty można było przewidzieć (...)

 • Nowe antywirusy ESET dla użytkowników domowych i małych firm

  (...) najnowszą odsłonę programu antywirusowego ESET NOD32 Antivirus. Klienci, którzy oprócz podstawowej ochrony antywirusowej cenią sobie m.in. bezpieczeństwo wykonywanych przelewów i płatności (...)

 • Wyniki TFI i funduszy inwestycyjnych I poł. 2018

  (...) półroczu 2018 r. osiągnęły dodatni wynik z operacji w kwocie 10,5 mld zł (o 3,3 mld zł mniej niż rok wcześniej). Wartość lokat funduszy zwiększyła się do 290,9 mld zł (o 6,1%) (...)

 • Polski rynek nieruchomości komercyjnych czeka na lifting

  (...) dużej aglomeracji, w której włodarze czy prywatni inwestorzy nie angażują się w projekty rewitalizacyjne, jest trudno. I wprawdzie liderką takich realizacji pozostaje Warszawa (JLL szacuje (...)

 • Przedawnienie roszczeń po nowelizacji Kodeksu cywilnego

  (...) 2018 r. o zmianie ustawy – oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2018 r., poz. 1104, dalej jako: „Nowelizacja”) wprowadziła zasadnicze zmiany odnoszące się nie tylko do terminów, ale (...)

 • Czterokrotny wzrost ataków na iPhone’y!

  (...) analitycy Check Pointa, wykryli niemal 400-procentowy wzrost liczby ataków kryptominerów, których celem były iPhone'y. Sytuacja dotyczyła dwóch ostatnich tygodni września, kiedy to (...)

 • Rynek pracy specjalistów III kw. 2018

  (...) 2018 Jak wynika z opracowania Pracuj.pl, III kwartał br. zaowocował publikacją 148 172 ofert pracy, co względem analogicznego okresu poprzedniego roku oznacza wzrost na poziomie 10,6% (...)

 • Ceny mieszkań już odstraszają

  (...) jako wskaźnik koniunktury, to niewątpliwie kolejna . Na 6 kluczowych rynkach deweloperskich w Polsce (w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Poznaniu i Łodzi) III kwartał br. okazał (...)

 • Poczta email jak pole minowe

  (...) sklepy, firmy kurierskie, firmy windykacyjne, a nawet urzędy skarbowe czy ministerstwo finansów. Niedawno wpadli na pomysł, aby wysyłać wiadomości z informacją, że trzeba dopłacić 1 zł za (...)

 • Specustawa mieszkaniowa a standardy urbanistyczne

  (...) planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym możliwa była zabudowa niezagospodarowanych gruntów, przeznaczonych na cele mieszkaniowe w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego bądź na (...)

 • EUR/USD pozostaje nisko

  (...) 1,15, ale wydaje się być uodporniony na informacje dotyczące Włoch. Rynek czeka na jutrzejsze posiedzenie ECB i będzie poszukiwał odpowiedzi na pytanie czy ostatnie turbulencje wystarczą by (...)

 • Co Polacy myślą o smogu?

  (...) jest tylko polskim problemem, jednak to my wiedziemy prym wśród najbardziej zanieczyszczonych lokalizacji Starego Kontynentu. W niechlubnym europejskim TOP50 znajdziemy aż 36 polskich miast. Z (...)

 • Smartwatch Kruger&Matz Style 2

  (...) procesor MediaTek MTK2502C wspierany 128 MB pamięci ROM oraz 64 MB RAM. Bluetooth 4.0 pozwala na szybkie sparowanie zegarka z każdym smartfonem wyposażonym w system Android 4.4 lub IOS7 oraz ich (...)

 • Inwestycje w nieruchomości komercyjne pobiją rekord?

  (...) w br. na , była opiewająca na około 1 mld euro sprzedaż przez ARES/AXA/Apollo Rida portfela 28 nieruchomości handlowych na rzecz Chariot Top Group. Na uwagę zasługuje również finalizacja (...)

 • Mazda MX-5 SkyFreedom - sama radość

  (...) tym małym roadsterem utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie ma sensu się nigdzie spieszyć. Fajnie jest zwolnić i rozejrzeć się w okół siebie. Na co dzień nie zauważamy naprawdę wielu (...)

 • PIN Consulting Sp. z o.o. - Doradztwo w zakresie ochrony informacji niejawnych i danych osobowych. O firmie, oferta usługowo-szkoleniowa, dane kontaktowe. Piaseczno.

  Czytaj więcej: Doradztwo


strony : [ 1 ]
 
24
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3036
CHF 3,7802
USD 3,7698
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.