eGospodarka.pl

 • Kasa fiskalna: sprzedaż towarów dla działalności nierejestrowej

  (...) zorganizowana działalność zarobkowa, wykonywana we własnym imieniu i w sposób ciągły. Przedsiębiorcą jest natomiast osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna niebędąca (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Marketing, reklama - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Delecta Sernik na zimno jogurtowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta krotoszyn.


 • Marketing czyli reprezentacja i reklama w kosztach podatkowych

  (...) definicją ustawową kosztami uzyskania przychodów są wydatki poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub w celu zachowania albo zabezpieczenia źródła przychodów, z wyjątkiem tych (...)

 • Zniesienie współwłasności spadku w podatku PCC

  (...) Spadkodawca pozostawił w spadku po sobie samochód i akcesoria oraz środki pieniężne, stanowiące wspólny majątek dorobkowy jego i współmałżonki. Testamentem spadkodawca cały swój udział (...)

 • Kaspersky Small Office Security 2018

  (...) Office Security może zostać zainstalowana w ciągu kilku minut. Jeżeli firmy potrzebują większej kontroli, konsola WWW dostarcza im wszystkie potrzebne informacje dotyczące sposobu (...)

 • Praca elastyczna. Tego chcą pracujący rodzice

  (...) z dowolnego miejsca, tak z domu, jak i z biura coworkingowego. Najczęściej wymienianym atutem tego ostatniego jest dostępność. Dzięki dużemu wyborowi takich przestrzeni rodzic może zapewnić (...)

 • TFI: wartość aktywów netto IX 2018

  (...) światowych rynków pod znakiem wzrostów. Indeks MSCI AW World, stanowiący odzwierciedlenie koniunktury panującej na kluczowych globalnych rynkach wzrósł na przestrzeni września o +0,3%. Z (...)

 • Piękna 21 we Wrocławiu. Nowe mieszkania Dom Development

  (...) 10 pięter wzniesie się na działce zlokalizowanej u zbiegu ulic Pięknej i Nyskiej i dostarczy na dolnośląski rynek 196 mieszkań (od jedno- do czteropokojowych) oraz 4 . Jak zapewnia deweloper (...)

 • Branża budowlana pod lupą: szanse i zagrożenia

  (...) czynniki, które mają wspierać budownictwo w kolejnych 10 latach. Okazuje się, że nadzieje pokładane są szczególnie we wzroście gospodarczym, który ma podnosić poziom życia oraz (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-IX 2018

  (...) styczeń-wrzesień 2018 r. oddano do użytkowania 129,7 tys. mieszkań, tj. o 4,4% więcej niż . Lepsze wyniki odnotowali inwestorzy z dwóch dominujących na rynku mieszkaniowym form, tj (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie IX i III kw. 2018

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Najlepsze Międzynarodowe Miejsca Pracy na Świecie 2018

  (...) Great Place to Work. Na jej potrzeby przebadano przeszło 7 tysięcy międzynarodowych firm z 58 krajów, w których działa Instytut. Aby znaleźć się wśród wyróżnionych, należało (...)

 • Zarządzanie firmą: myśl strategicznie zamiast gasić pożary

  (...) szczebla (np. magazynowych lub podstawową obsługę biurową), to najczęściej zakłada się, że większość spędzanego w firmie czasu powinno wypełniać im zajmowanie się wyznaczonymi (...)

 • Zagubiony dolar

  (...) który dyktowałby sentyment rynkowy na kolejne godziny. Wiele ruchów wydaje się nieskorelowanych i pod wpływem chwili (lub jednorazowego dużego zlecenia). Wall Street zakończyło (...)

 • Jakie ubezpieczenie dla firmy?

  (...) wskazują, że polscy przedsiębiorcy najczęściej stawiają na tradycyjną ochronę, a więc oraz ubezpieczenie majątku, które coraz częściej uzupełniają o odpowiedzialność cywilną w (...)

 • Dowód rejestracyjny ciągle wozimy ze sobą

  (...) okazywać funkcjonariuszowi wspomnianych we wstępie dokumentów - wszelkie dane pojazdu, w tym również ważność polisy, policjant sprawdzi w systemie CEPIK 2.0. Badanie zrealizowane przez (...)

 • Obniżenie raty kredytu hipotecznego: trudne, ale możliwe

  (...) Żeby rozpocząć jakiekolwiek , wcześniej należy sumiennie spłacać swoje zobowiązanie. Dotyczy to zarówno osób starających się o , czyli zawieszenie spłaty kredytu, jak i tych, którzy (...)

 • Telefon myPhone Maestro

  (...) i nowoczesną obudowę grubości 9 mm. Jest kompaktowy i poręczny, ale ma duży wyświetlacz oraz duże klawisze. Telefon został wyposażony w akumulator o pojemności 1000 mAh. Posiada aparat (...)

 • Fiat 500 Collezione - to są właśnie te detale

  (...) kiedy Fiat pokazał nowożytną ‘500’. Styliści włoskiej marki musieli już wtedy stwierdzić, że lepiej być nie może, bo auto dokładnie w tym samym kształcie produkowane jest do dziś (...)

 • Ustawa o PPK może być niezgodna z Konstytucją

  (...) emerytów kosztem przedsiębiorców? Projekt ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych (dalej jako: „ustawa o ”) jest najnowszą propozycją rządu dotyczącą rewolucji emerytalnej w Polsce (...)

 • Sterlift Jerzy Roo - Producent mikroprocesorowych i falownikowych systemów sterowania do dźwigów.

  Czytaj więcej: Automatyka


strony : [ 1 ]
 
16
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2919
CHF 3,7505
USD 3,7036
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.