eGospodarka.pl

 • Czy wcześniejsza zmiana ubezpieczyciela OC ma sens?

  (...) standard … To, ile płacimy za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu, zależy od wielu czynników. Na wpływa przede wszystkim nasz staż za kierownicą, miejsce zamieszkania oraz szkodowość (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZP-300 , poznaj opinie o PARRS Lanolin Heel and Foot Balm with Manuka Honey Intensywna kuracja lanolinowa do stóp z miodem Manuka czy przeglądaj oferty pracy z miasta chmielnik.


 • Samochody służbowe udostępniane pracownikom w podatku dochodowym

  (...) prywatnych, uzyskuje z tego tytułu przychód ze stosunku pracy. Zgodnie bowiem z ogólną definicją takich przychodów, jest nim także wartość nieodpłatnych świadczeń czy świadczeń (...)

 • Każda pożyczka od firmy jest opodatkowana VAT?

  (...) (wnioskodawca) zawarła z kontrahentem . Umowa ta jednak nie przewidywała możliwości uiszczania zaliczek czy przedpłat. Dopuszcza ona częściowe rozliczenie robót, ale dopiero po zakończeniu (...)

 • Czy popyt na nowe mieszkania słabnie?

  (...) Polska Patrząc na rynek całościowo, nominalnie wolumen sprzedanych mieszkań jest mniejszy. Naszym zdaniem nie jest to jednak konsekwencją wstrzymywania się klientów z decyzją o zakupie, czy (...)

 • Opóźnienia płatności ciągle bolą

  (...) przed rokiem - obecnie zgłasza je 86 proc. respondentów wobec 89,2 proc. w 2017 r. Sytuacja w Polsce prezentuje się nieco gorzej niż w całej Europie Wschodniej. W naszym przypadku (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty we IX 2018 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, osiągnęła +23,6%. I (...)

 • Uwaga! Trojan bankowy zamiast faktury

  (...) raz pierwszy zrobiło się głośno w maju tego roku, kiedy to uprzykrzał życie internautom z Australii. Struktura tego zagrożenia składa się z wielu wtyczek. Każda z nich odpowiada za jedną (...)

 • Catalyst: GetBack psuje dobry obraz rynku

  (...) na spółki nie wykupiły obligacji za 175,9 mln zł i był to najlepszy wynik od roku. W relacji do zapadającego w tym czasie zadłużenia wartość defaultów stanowiła 2,1 proc. wobec 2,4 proc. (...)

 • Raport McAfee Labs IX 2018: złośliwe oprogramowanie nie odpuszcza

  (...) potwierdzają, że pozostają jednym z najpopularniejszych ostatnio zagrożeń cybernetycznych. W II kwartale br. liczba nowych próbek tego rodzaju oprogramowania wzrosła o 86%, przekraczając tym (...)

 • Cyberbezpieczeństwo to gra zespołowa

  (...) organizacji nie były pozbawione sensu, należy zdać sobie sprawę, że jest ono grą zespołową. W praktyce oznacza to, że dbać o nie muszą wszystkie zaangażowane w działalność biznesową (...)

 • Monitor Rynku Pracy III kw. 2018 r.

  (...) szukając głównie lepszych zarobków i zawodowego rozwoju Zwiększona rotacja pracowników staje się wyraźniejsza, jeżeli porównamy ją z wynikami z poprzedniego kwartału. Najnowsze badanie (...)

 • Blockchain zapewni przejrzystość reklam i zgodność z RODO?

  (...) odpowiedzią może być technologia, kryjącą się za niestabilnym bitcoinem kryptowalutowym. Chociaż nie jest to dokładnie ta sama wersja technologii , blockchain w szerszym sensie może być (...)

 • Rynek akcji dołuje

  (...) nas od nasilenia awersji do ryzyka jest efekt „wtorku odwrotu”, tzn. kiedy rynki bez większego powodu negują załamanie sentymentu z poniedziałku. Coś w stylu: „ok, wyszaleliśmy się (...)

 • Leasing: skuteczna windykacja należności podnosi konkurencyjność?

  (...) umów zawartych z klientami – rośnie, jeśli raty nie są spłacane terminowo, jeśli pojawiają się , albo kiedy należność – wraz z ruchomością, czyli przedmiotem leasingu – pozostają (...)

 • Sprzedaż detaliczna dziękuje zakupom na raty

  (...) ratalnych udzielonych od stycznia do lipca br. okazała się o 11% wyższa niż w tym samym okresie minionego roku. Zmianie uległa jednak struktura wartościowa finansowania - niższe tempo wzrostu (...)

 • Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych osłabi atak hakerski

  (...) szereg działań, nie tylko odszkodowanie dla ubezpieczonej firmy za straty spowodowane przez i zapewnienie środków na wypłatę rekompensat dla poszkodowanych klientów. Warto pamiętać, że (...)

 • Wynagrodzenia menedżerów spółek z branży gier video

  (...) z branży gier video wyniosła 281,5 tys. PLN. W porównaniu do firm z branży informatycznej była o 42% niższa. Prezentowane dane pochodzą z Raport „Wynagrodzenia członków zarządów w 2017 (...)

 • Renault Master Energy dCi Igloocar

  (...) na wersji L2H1, co oznacza rozstaw osi wynoszący 3682 mm. Kabina jest oczywiście pojedyncza. Z kolei zabudowa wystaje poza jej obrys, ale to nie budzi żadnych zaskoczeń - przy takim przeznaczeniu (...)

 • Tampo Profi - Sprzedaż maszyn do tampondrku, sitodruku i hotstampingu. W ofercie szeroki wybór akcesoriów drukarskich. Warszawa.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
9
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3190
CHF 3,7861
USD 3,7629
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.