eGospodarka.pl

 • Fiskus nie może po latach zaskakiwać postępowaniem podatkowym

  (...) 1 Ordynacji podatkowej: „Zobowiązanie podatkowe przedawnia się z upływem 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin płatności podatku. (…) § 6 pkt 1 Bieg (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZP-300 , poznaj opinie o Bosch PKC 875N24D czy przeglądaj oferty pracy z miasta oświęcim.


 • Świat: wydarzenia tygodnia 43/2018

  (...) oceanem przybrała pewne znamiona paniki. Indeks S&P 500 grupujący największe spółki w USA spadł w środę o 3,09 proc., praktycznie likwidując zyski z całego roku. Indeks spółek (...)

 • Gdzie ceny mieszkań rosną szybciej niż w Warszawie?

  (...) wzrosły niepokojąco szybko Coroczny raport Europejskiej Federacji Kredytu Hipotecznego (EMF - European Mortgage Federation) jest ciekawym źródłem danych, które dotyczą nie tylko rynku (...)

 • Najem mieszkania zarabia nawet w czasie kryzysu

  (...) się większym popytem na swoje oferty. Powód? Gdy banki zakręcają kurki z kredytami, to najem, a nie zakup staje się częściej rozwiązaniem pierwszego wyboru. Dowody łatwo można znaleźć w (...)

 • Wynajem długoterminowy nie dla każdego

  (...) i Leasingu Pojazdów wynika, że w II kwartale 2018 r. rynek wzrósł o 15,5 proc. tempo wzrostu, dla porównania rok wcześniej było to 13,1 proc. Wygoda i brak wkładu własnego Atutem, który (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski X 2018

  (...) dość zróżnicowana. Kwestią, która łączy wszystkie , są wprowadzone przez kilka banków obniżki marż. Dotyczą one w głównej mierze tych kredytobiorców, którym udało się zgromadzić (...)

 • AMS Concert Event Marketing - Kompleksowa organizacja imprez firmowych, tematycznych oraz integracyjnych. Przecław. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Organizacja imprez


strony : [ 1 ]
 
28
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3125
CHF 3,7887
USD 3,7899
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.