eGospodarka.pl

 • Za wyciekiem danych w Amazonie stali pracownicy

  (...) inwestować dużo i bezustannie, ale to i tak za mało, aby zagwarantować sobie totalny spokój. - zawsze może znaleźć się ktoś, kto otworzy podejrzany załącznik lub kliknie w podsunięty mu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Rachunek przepływów pieniężnych - metoda pośrednia, poznaj opinie o R.Majewski Piórnik box MILITARY czy przeglądaj oferty pracy z miasta głuchołazy.


 • Ulga mieszkaniowa: zakup mieszkania może wyprzedzić sprzedaż

  (...) z , a także ocena czy w konkretnym przypadku przesłanki te zostały spełnione, nie powinny z założenia kolidować z racjonalnością gospodarczą podejmowanych przez podatnika działań” (I (...)

 • Nieprawidłowości w rozliczeniach VAT: odpowiedzialność w firmie

  (...) zakresie rozliczeń na gruncie podatku VAT? Zasadniczo można je podzielić na dwie grupy. Pierwsza z nich dotyczy wprowadzania do obiegu, a także posługiwania się nierzetelnymi fakturami. Druga (...)

 • Przemieszczenie i sprzedaż towarów w UE: rozliczenie VAT

  (...) zamierza zawrzeć umowę z francuską firmą (podatnikiem podatku od wartości dodanej), w ramach której będzie dostarczać tej firmie swoje własne towary – na terytorium Francji. Wnioskodawca (...)

 • Marvipol buduje aparthotel w Gdańsku

  (...) decyduje się na projekty o charakterze inwestycyjnym. Jego najnowsza realizacja to , który wzniesie się na działce zlokalizowanej przy alei Grunwaldzkiej w Gdańsku. Harmonogram prac zakłada (...)

 • Klienci, innowacje, regulacje, czyli priorytety polskich CIO

  (...) „CIO Survey 2018. Tym razem badanie Deloitte objęto 71 krajów, w tym również Polskę. Na jego potrzeby przepytano 1437 osób, z czego 78 proc. stanowili decydenci (menedżerowie i dyrektorzy) w (...)

 • Obroty na rynkach GPW IX 2018 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 25,2 mld zł, co względem oznaczało wzrost rzędu 28,7%. Wartość obrotu akcjami w ramach (...)

 • Jak się ma cyberbezpieczeństwo w polskim e-commerce?

  (...) popularnością i dziś robi je już 56 proc. polskich internautów, to jednocześnie okazuje się, że mało kto przekonany jest o ich bezpieczeństwie. E-shopping za w pełni bezpieczny uważa (...)

 • CFO wierzą w mocną koniunkturę biznesu

  (...) badania Grant Thornton i Euler Hermes. Do jakich wniosków prowadzi cykliczne badanie nastrojów panujących wśród polskich CFO? Okazuje się, że sytuacja przedstawia się całkiem dobrze. Aż 57 (...)

 • W 2019 r. brak OC będzie droższy o 300-450 zł

  (...) czekania na komunikat UFG … Coroczne wzrosty kar za brak obowiązkowej polisy OC budzą wiele kontrowersji i choćby z tego powodu warto przypomnieć, że mechanizm ten jest automatyczny i nie (...)

 • Dolar znów szybuje

  (...) skoczyła wczoraj 12 pb do 3,18 proc., a dziś dorzuciła kolejne 5 pb. Tak wysoko oprocentowanie nie było od 2011 r. W przypadku 30-latek na 3,38 proc. zaliczone zostały 30-letnie szczyty (...)

 • Ostatnia szansa na niemal darmowy kredyt studencki

  (...) o preferencyjny . Jest to dług na początku w ogóle nieoprocentowany, który trzeba zacząć spłacać dopiero po 2 latach od zakończenia nauki na uczelni (dotyczy to nie tylko studiów I i II (...)

 • Inwestycje hotelowe zyskowne jak nigdy?

  (...) regionie Europy Środkowo-Wschodniej (EŚW)* były ostatnio rekordowe i to właśnie one przesądziły o dwucyfrowych zwyżkach przychodów na jeden dostępny pokój (RevPAR). Tendencja ta (...)

 • Giełdowi deweloperzy, czyli 422 mln złotych na "czysto"

  (...) lat koniunkturalna prosperity na krajowym mieszkaniowych, siłą rzeczy przekłada się na finansowe żniwa giełdowych spółek deweloperskich. Jak wskazuje branżowy portal RynekPierwotny.pl (...)

 • Sztuczna inteligencja musi być etyczna

  (...) odpowiedzialność biznesu dotyka dziś również kwestii związanych z wdrażaniem . Szacuje się, że obecnie projekty z zakresu AI prowadzi 72% organizacji na całym świecie. Lwia część (...)

 • Studia w Stanach za 3000 zł miesięcznie? To możliwe

  (...) decyzja. musi nie tylko zdecydować się na odpowiedni dla siebie kierunek kształcenia, ale również wybrać uczelnię, która zagwarantuje mu jak najbardziej owocny start w przyszłość. Tym (...)

 • Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI - garbaty anioł

  (...) odbiło się to na wyglądzie samochodu. Kompaktowe wymiary w bordowym lakierze na 18-calowych kołach nie szokują prawie w ogóle, a zestawienie długości 4,35 metra z wysokością ponad 1,8 m (...)

 • Przebranżowienie - nie taki diabeł straszny...

  (...) który wchodzi właśnie na rynek pracy zmieni swój zawód nawet kilkanaście razy. Brzmi to nieprawdopodobnie dla pracowników, którzy w jednej firmie spędzili kilkadziesiąt lat aż do (...)

 • Pracownicy pozytywnie o projekcie PPK

  (...) pytaniu o opinie na temat PPK aż 2 na 3 respondentów oceniła je „zdecydowanie dobrze” lub „raczej dobrze”. 97 proc. respondentów za ich atut uznało fakt, iż zebrane środki będą (...)

 • Jakie pułapki kryje retargeting?

  (...) kilku rozwiązań może w istotny sposób zaszkodzić prowadzonym w sieci działaniom marketingowym. W szczególności, jeżeli mowa tu o rozwiązaniach do targetowania. Które z nich warto zatem (...)

 • Srebro lokacyjne - Oferuje srebro lokacyjne.

  Czytaj więcej: Antyki i kolekcje


strony : [ 1 ]
 
4
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3090
CHF 3,7816
USD 3,7512
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.