eGospodarka.pl

 • FATCA czyli amerykański sposób na duże wpływy podatkowe

  (...) amerykańskim podatnikom korzystania z zagranicznych kont w celu unikania opodatkowania i dokonywania innych przestępstw podatkowych. Indywidualni podatnicy są również zobowiązani do zgłaszania (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZP-303 , poznaj opinie o Janex PŁATKI OWSIANE BŁYSKAWICZNE czy przeglądaj oferty pracy z miasta chełmża.


 • Odliczenie VAT od zakupów na raty

  (...) wrześniu 2018 r. przedsiębiorca X dokonał . Sam towar jak i fakturę otrzymał już we wrześniu. Spłata rat będzie jednak trwać kolejnych dwanaście miesięcy, poczynając od października (...)

 • Impreza integracyjna to coś więcej niż usługa gastronomiczna

  (...) Wnioskodawca polegającą na propagowaniu strzelectwa sportowego wśród ludności. Zamierza on m.in. organizować kompleksowe i integracyjne dla osób fizycznych i firm. W skład takich usług (...)

 • Emeryci wracają do pracy

  (...) jak zwiąże koniec z końcem. I nie ma w tym zupełnie nic zaskakującego, skoro miesięczne dochody znacznie się zmniejszają i często nie pozwalają na pokrycie podstawowych wydatków (...)

 • Trojan podszywa się pod popularny komunikator internetowy

  (...) doszkalają, śledzą trendy i dostosowują swoje metody tak, aby naruszać prywatność użytkowników i zdobywać poufne informacje, nie trzeba przekonywać już chyba nikogo. W opisywanym (...)

 • Projekt ustawy o ograniczeniu zatorów płatniczych - komentarz eksperta

  (...) nieprzekraczających 75.000 zł sąd wyda w postępowaniu nakazowym na podstawie: Dołączonej do pozwu umowy; Dowodu doręczenia dłużnikowi faktury (rachunku); Uprawdopodobnienia spełnienia (...)

 • Adobe łata krytyczne luki w wielu swoich produktach

  (...) narzędzie, które bazując na dokumentacji technicznej umożliwia tworzenie, zarządzanie i publikację interaktywnych informatorów, wykorzystywanych później w pomocy online, bazach wiedzy i (...)

 • Koniunktura konsumencka X 2018

  (...) w październiku 2018 r. Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK), syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był niższy o 0,8 p. proc. w stosunku do poprzedniego (...)

 • Wakacje 2019: o 57 złotych drożej niż rok temu

  (...) w turystyce wyjazdowej Sprzedaż wycieczek nadal spada znacznie szybciej niż przed rokiem W mediach pojawiła się pięćdziesiąta już odsłona raportu z systemu MerlinX (40/2018) (...)

 • W marnowaniu żywności jesteśmy liderami UE

  (...) Żywności został ustanowiony przez ONZ przed 39 laty, a jego celem jest pogłębianie świadomości społeczeństw odnośnie globalnych problemów żywnościowych oraz wzmacnianie solidarności w (...)

 • Obligacje skarbowe: czy 50 groszy zachęci inwestorów?

  (...) Polacy zainwestowali w bieżącym roku w detaliczne . Jest to najwyższy wynik w historii. Jeśli w kolejnych miesiącach Polacy w dalszym ciągu będą przychylnym okiem spoglądali na inwestowanie (...)

 • Jak zdobyć środki na własny biznes?

  (...) więc takiego, które pozwoli rozwinąć skrzydła, a nie wpędzi w finansowe tarapaty, jest kwestią zupełnie zasadniczą. Potwierdzeniem tego mogą być chociażby dane Polskiej Agencji Rozwoju (...)

 • Jeśli ferie zimowe, to narty, Egipt i egzotyka

  (...) większą dostępność zagranicznych wakacji. Polacy korzystają z niej, wyjeżdżają coraz częściej, a ferie zimowe nie są tu żadnym wyjątkiem. Okazuje się, że w porównaniu z analogicznym (...)

 • Walkę ze smogiem zacznij w domu

  (...) tzw. mała emisja czyli pyły i gazy pochodzące z domowych kotłowni, w których działają przestarzałe kotły na paliwa stałe. Niestety spalane są w nich oprócz kiepskiej jakości węgla (...)

 • Specustawa mieszkaniowa nie rozwiąże problemu planów miejscowych

  (...) sobie z planowaniem … Informacje o tym, że uchwalane są zbyt opieszale, pojawiają się nie od dziś. W ustaleniu, czy tak rzeczywiście jest pomagają dane publikowane przez Główny Urząd (...)

 • Dolar znalazł wsparcie

  (...) radzi sobie USD w reakcji na protokół z posiedzenia FOMC. Wprawdzie wydźwięk dokumentu był jastrzębi (członkowie Fed jednomyślnie są za kontynuacją podwyżek stóp procentowych, a (...)

 • Przyjazne biuro zyskuje na znaczeniu

  (...) ich pracowników wyraźnie zaznaczają swoją obecność na rynku nieruchomości biurowych. Panujące tam trendy przypominają te, które widoczne były kilka lat temu w segmencie handlowym (...)

 • Wyspiarska Forêt: nowe mieszkania na Białołęce

  (...) "las") nawiązuje do położenia inwestycji, która powstaje w spokojnej zielonej okolicy i - jak już wspomniano we wstępie - w otoczeniu prywatnego lasu. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać (...)

 • BIK przedstawia najnowsze trendy kredytowe

  (...) obsługujących kredyty/pożyczki rośnie bardzo powoli, znacznie szybciej w firmach pożyczkowych niż w bankach. Zadłużenie osób prywatnych rośnie szybciej niż liczba kredytobiorców. Jak (...)

 • WM - Produkcja seryjna detali metodą wtrysku, wykonawca narzędzi: form, wykrojników i wytłoczników.

  Czytaj więcej: Tworzywa sztuczne


strony : [ 1 ]
 
18
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2966
CHF 3,7543
USD 3,7302
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.