eGospodarka.pl

 • Europa: wydarzenia tygodnia 41/2018

  (...) Mario Draghi ostrzega: niezależność banków centralnych jest zagrożona. Doprecyzowując to alarmujące ostrzeżenie należy dodać, że opinia Draghiego dotyczyła banków światowych, a wg niego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS N-11C /KANADA, poznaj opinie o Abba Małże w sosie własnym czy przeglądaj oferty pracy z miasta gołdap.


 • Niezasadna odmowa zwrotu VAT narusza prawa człowieka

  (...) podatku od wartości dodanej stanowi, że ciężar podatku VAT powinien być neutralny dla przedsiębiorcy, gdyż z założenia podatek ten ma obciążyć ostatecznego konsumenta-odbiorcę danego (...)

 • 5 porad dla programistów na udaną rozmowę kwalifikacyjną

  (...) spotkanie z potencjalnym pracodawcą? Ten tekst jest dla ciebie. Poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek opracowanych na podstawie doświadczeń płynących z rozmów z pracownikami sektora (...)

 • Polska zaściankiem e-commerce?

  (...) obiegła informacja – amerykański gigant Adobe kupuje popularną platformę Magento, służącą do budowania sklepów online, za bagatela 1,68 miliarda dolarów. Kilkanaście dni temu okazało (...)

 • Ile zarabia nauczyciel?

  (...) odpowiedzialnego za oświatę. Na wysokość zarobków wpływ ma stopień awansu zawodowego, a także poziom wykształcenia nauczyciela i przygotowanie do pracy z dziećmi. Minimalne stawki płac (...)

 • Hydro-Instal Ostrołęka - Oferta usług w zakresie dostaw i montażu urządzeń techniki grzewczej, sanitarnej, klimatyzacji i wentylacji.

  Czytaj więcej: Wodne i kanalizacyjne


strony : [ 1 ]
 
14
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3022
CHF 3,7494
USD 3,7130
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.