eGospodarka.pl

 • Zmiana pracy: jak odejść z klasą?

  (...) Warto jednak pamiętać, że zanim przejdziemy do innej firmy, przeważnie czeka nas jeszcze u dotychczasowego pracodawcy, podczas którego, zgodnie z wytycznymi etykiety biznesowej, powinniśmy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-12, poznaj opinie o Lidl Pieprz biały mielony czy przeglądaj oferty pracy z miasta syców.


 • Nagrody otrzymane w związku ze sprzedażą premiową w podatku dochodowym

  (...) „” użyte w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych nie zostało zdefiniowane zarówno w samej ustawie, jak i w całym systemie prawnym. Co za tym idzie, w celu odkodowania jego (...)

 • Działalność nierejestrowa: prawa i obowiązki

  (...) bariera istotnie zawężająca krąg podmiotów uprawnionych do działalności nierejestrowej. Wartość miesięcznych przychodów uzyskanych z tego tytułu nie może przekroczyć 50% minimalnego (...)

 • Sprzedaż nieruchomości w spadku: 5 lat liczymy od śmierci spadkodawcy

  (...) Dnia 22.05.2018 r. opiekun prawny całkowicie ubezwłasnowolnionej dokonał sprzedaży udziałów w wysokości 2/12 części nieruchomości rolnej oraz w myśl ustawy o podatku rolnym. Prawo (...)

 • Social Customer Care. 5 kroków do sprawnej komunikacji z klientami

  (...) z trendów w projektowaniu stron internetowych. Chodzi przede wszystkim o to, by witryna była dopasowana do rozdzielczości małych ekranów – smartfonów czy tabletów. Jakie natomiast powinny (...)

 • Warszawski rynek biurowy prawie bez pustostanów?

  (...) ukończono dwa budynki biurowe: zlokalizowany w strefie CBD Park Avenue (12,5 tys. mkw.) oraz usytuowany w strefie Wschód budynek C należący do kompleksu Koneser Centrum Praskie. Od początku (...)

 • Upadłości firm I-III kw. 2018 r.

  (...) analizowane przez Euler Hermes niewypłacalności odnoszą się do braku zdolności do regulowania zobowiązań wobec dostawców, których następstwem jest upadłość albo też któraś z form (...)

 • Najtańsze miejsca na ciepłe wakacje zimą

  (...) wydatkom, jakie czekają tych, którzy zimą planują się udać tam, gdzie w tym czasie panować będzie lato. Pod lupę wzięli koszty przelotu, noclegów w hotelach 3- lub 4-gwiazdkowych (...)

 • Zakup mieszkania: liczba pokoi ważniejsza od metrażu?

  (...) r., średnia powierzchnia mieszkania w Polsce wynosiła 74 m kw. a średnia liczba pomieszczeń 2,82. Analiza zachowań użytkowników serwisu domiporta.pl potwierdza zainteresowanie Polaków (...)

 • 2000 zł różnicy w cenie OC dla tego samego kierowcy?

  (...) został określony przez ustawodawcę, co oznacza, że bez względu na to, czy za polisę zapłacimy 800 czy 1600 zł, każdy ubezpieczyciel zaoferuje nam dokładnie taką samą ochronę. Z czego (...)

 • Polskie piekarnie bez zmartwień?

  (...) sierpniu br. pieczywo było o 4,6 proc. droższe aniżeli przed rokiem. W tym samym czasie i napojów bezalkoholowych podskoczyły o 2,1 proc. Co ciekawe, mąka zdrożała jedynie o 1,4 proc (...)

 • Włochy biedniejsze niż Polska? Już za kilka lat!

  (...) uwierzyć, ale PKB na mieszkańca wyrażone w parytecie siły nabywczej Włoch oraz Niemiec w 2002 r. było praktycznie na takim samym poziomie i wynosiło według danych MFW nieco ponad 30 tys (...)

 • Rynek akcji ogarnęła fala wyprzedaży

  (...) S&P500 całe tegoroczne zyski, pogrom przeszedł przez rynki azjatyckie, a otwarcie w Europie nie wygląda lepiej. W mojej opinii rynki uginają się pod własnym ciężarem i cierpią z powodu (...)

 • Branża leasingowa nie hamuje

  (...) 3,5 tony z 45,9 udziałem w rynku Jak wynika z najświeższych danych ZPL, na przestrzeni trzech pierwszych kwartałów br. sfinansowała pojazdy osobowe i dostawcze (do 3,5 tony) wartości 26,7 mld (...)

 • Czy koszty życia w Polsce są za wysokie?

  (...) porównać bieżące odpowiedzi z tymi, których Polacy udzielili przy okazji pierwszej edycji badania, okaże się, że dziś oceniamy swoją sytuację gorzej, dostrzegając przy tym pokaźny . Z (...)

 • Monitoring mediów: cytowania IX 2018

  (...) publikacji artykułu z drugiej połowy sierpnia na temat projektu Roberta Biedronia, który ma nosić nazwę „Kocham Polskę”. RANKING CYTOWAŃ Dzienniki ogólnopolskie Wśród dzienników (...)

 • Coraz mniej chętnych na zakup nieruchomości?

  (...) od 2006 roku. Jego respondenci dzielą się m.in. swoimi przewidywaniami w zakresie inwestowania w nieruchomości na przestrzeni kolejnych 12 miesięcy. W najświeższej edycji opracowania (...)

 • Dacia Duster Blue dCi Comfort w genialnej cenie

  (...) generacja tego modelu stała się bardziej wyrazista i nowoczesna, choć zachowała proporcje poprzedniczki. Pas przedni zdobią teraz ładniejsze reflektory, ciekawszy grill i masywny zderzak (...)

 • Wodex - Kompleksowe wykonawstwo obiektów basenowych do użytku publicznego i prywatnego.

  Czytaj więcej: Sportowe


strony : [ 1 ]
 
25
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3123
CHF 3,7875
USD 3,7796
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.