eGospodarka.pl

 • Płatności gotówkowe w podatku VAT i dochodowym

  (...) kupić używaną maszynę, stanowiącą dla niej . Cena zakupu wynosiła 60.000 zł. Firma wpłaciła sprzedawcy gotówką zaliczkę w wysokości 10.000 zł w momencie oględzin maszyny, aby nie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-4/J, poznaj opinie o Plast Team Butelka 0.5 L czy przeglądaj oferty pracy z miasta zawiercie.


 • Zmiany zasad rozliczania samochodów w działalności gospodarczej

  (...) przywitana przez przedsiębiorców z zadowoleniem, ponieważ zostanie podniesiony limit stanowiącego środek trwały przedsiębiorcy z wartości 20 000 euro (przeliczanej na złotówki po kursie (...)

 • VAT marża na sprzedaż używanych części samochodowych

  (...) Wnioskodawca zamierza handlować , które będzie nabywał od osób nieprowadzących działalności gospodarczej, zarówno w swojej siedzibie, na jak i za pośrednictwem . Ponieważ sprzedawcy nie (...)

 • Ferie zimowe 2019: nieco drożej niż rok temu

  (...) w turystyce wyjazdowej Sprzedaż wycieczek spada szybciej niż przed rokiem, ale sprzedaż ciągle jeszcze wyraźnie wyższa W mediach pojawiła się czterdziesta dziewiąta już odsłona raportu (...)

 • Ceny drukarek Brother ustalane w niedozwolony sposób?

  (...) Central & Eastern Europe (Brother). Spółka ta jest częścią koncernu Brother Industries i dystrybutorem produktów tej marki na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Wprawdzie przedsiębiorca (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości IX 2018

  (...) mieszkań przeznaczonych na sprzedaż, wiele osób zadaje sobie pytanie, czy jest to dobry okres na . Na pewno z wysokich cen korzystają sprzedający, którzy nie są zbyt skłonni do negocjowania (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych X 2018

  (...) kwartale deweloperzy sprzedali aż o 17% mniej mieszkań niż przed rokiem. Mimo to, nadal rozchodzą się jak świeże bułeczki. we wrześniu wartość złożonych wniosków była o 24% wyższa (...)

 • PKB Polski niższe niż jednej nowojorskiej dzielnicy?

  (...) dzielnic, a precyzyjniej okręgów Nowego Jorku. Jest również siedzibą wielu międzynarodowych korporacji czy instytucji, nosi miano światowej stolicy finansów oraz rozrywki. Powierzchnia (...)

 • Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz?

  (...) niewiele nowych czyli z wykończonymi podłogami i ścianami oraz kuchnią i łazienką. Większość z nas decyduje się na odbiór własnego M w stanie developerskim. Atuty wersji „pod (...)

 • Skuteczna strategia w handlu bazuje na CX

  (...) raportu pt. „Zakupy pełne wrażeń”, który Colliers International opracował we współpracy z Kate Nightingale, założycielką specjalizującej się w CX firmy doradczej Style Psychology (...)

 • Smartfon Razer Phone 2

  (...) w chipset Qualcomm 845 Snapdragon oraz układ graficzny Qualcomm Adreno 630, które radzą sobie z obsługą nawet najbardziej wymagających aplikacji, a ich wydajność wzmacnia system chłodzenia (...)

 • Atrakcyjność inwestycyjna miast na świecie 2018

  (...) kryją się przede wszystkim inwestorzy azjatyccy Wprawdzie Nowy Jork pozostaje największym globalnym pod względem wolumenu obrotów, ale po raz pierwszy w historii zniknął z pierwszej piątki (...)

 • Przez rynek akcji przeszedł huragan

  (...) S&P500 spadkiem o 3,29 proc. zaliczył najgorszy dzień od lutego, a z rynku wyparowało 850 mld USD. Nie mamy jednego bezpośredniego powodu wyprzedaży, a raczej kombinacja czynników spowodowała, (...)

 • Kredyt konsumpcyjny najpopularniejszy od 8 lat

  (...) Banku Polskiego, w sierpniu wartość kredytów konsumpcyjnych przekroczyła 185,7 mld zł. Oznacza to wzrost w porównaniu do sierpnia ubiegłego roku o prawie 16 mld zł, czyli o 10 procent (...)

 • Praca w finansach: ile zarabia księgowy?

  (...) miastach sięgają 11 tys. zł; nie zawsze najwięcej można zarobić w stolicy Maksymalne wynagrodzenie warszawskiego głównego księgowego to 20 tys. zł brutto, ale tej wysokości pensja należy (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI IX 2018

  (...) badania Gemius/PBI przyniosły niewielkie zmiany na podium, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów ponownie zwycięża Grupa Google z (...)

 • Renault Grand Scenic 1,3 tCe - wielki tylko ciałem

  (...) opcja, która różni się od standardowej wersji kilkunastoma centymetrami długości nadwozia oraz dwoma dodatkowymi fotelami w bagażniku. To nie koniec zalet Renault Grand Scenic – wystarczy (...)

 • Koniec panowania gotówki już w 2019 r.?

  (...) kilka lat temu dość często dochodziło do denerwujących sytuacji, gdy rano ktoś próbował coś kupić mając w portfelu jedynie banknot 100 zł. Sprzedawcy zwykle odmawiali, tłumacząc się (...)

 • Jeden kierowca, różne ceny OC. Dlaczego?

  (...) do zakupu najtańszych opcji ubezpieczenia, bo zupełnie nie o to chodzi w chęci zapewnienia sobie dobrej ochrony. Natomiast faktem jest, że w przypadku obowiązkowego OC to właśnie wyszukanie (...)

 • P.P.H.U. "WS-TEX" - Producent dzianin dresowych bawełnianych i elanobawełnianych. Informacje o firmie, oferta i opis produkowanych wyrobów, kontakt. Pabianice.

  Czytaj więcej: Tekstylia


strony : [ 1 ]
 
11
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3179
CHF 3,7818
USD 3,7399
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.