eGospodarka.pl

 • Ocena ryzyka krajów wg Coface X 2018

  (...) roku zaowocował wzrostami oraz kontynuacją odpływu kapitału z rynków wschodzących w trzecim kwartale 2018 r. Turcja i Argentyna to kraje, w których mamy do czynienia z falą sektorowych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew w gospodarczym postępowaniu nakazowym, poznaj opinie o Dr. Oetker Moc Przyjemności Migdałowy z makiem czy przeglądaj oferty pracy z miasta choszczno.


 • Ropa naftowa za bezcen?

  (...) stosunku do producentów ropy naftowej nie powinno się obecnie pojawiać. Główne ośrodki analityczne globu debatują, czy złamie barierę 100 dolarów, a także o wiążących się z tym (...)

 • Zobacz, na jakie mieszkanie cię stać

  (...) i dobra sytuacja na rynku pracy powodują, że Polacy chętnie zadłużają się, aby kupić mieszkanie. Ponieważ rosną ceny mieszkań, to zaciągają coraz wyższe długi. średnia kwota o jaką (...)

 • Kierowcy na rynku pracy

  (...) zarobki.pracuj.pl, średnia pensja zawodowego kierowcy - w zależności od specjalizacji - mieści się dziś w przedziale od 3800 do ponad 6000 zł netto. Jest to zatem jedna z najlepiej (...)

 • Jakie składki OC płaciliśmy we wrześniu 2018?

  (...) 2018 r. = 91 ↔ (wynik dla poprzedniego miesiąca: 91↓) Komentarz ekspertów Ubea.pl: Przy okazji poprzedniego barometru cenowego nadmieniono, że sierpniowe spadki składek OC wcale nie (...)

 • Renta rodzinna dla studenta: ostatnie dni na udanie się do ZUS

  (...) przysługuje dzieciom do ukończenia 16. roku życia. Może ją jednak otrzymywać także starsza młodzież. Warunkiem jest dalsze pobieranie nauki i wiek poniżej 25 lat. - Jeżeli jednak (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia IX 2018

  (...) efekt wycofywania środków z niemal wszystkich głównych klas aktywów i niskiego popytu (+5,7 mld zł, czyli najmniej w tym roku). Jednak na sytuację rynkową podziałały raczej czynniki (...)

 • Rynek pracy w III kwartale 2018 r.

  (...) na jego łamach ofertom pracy. Przeanalizowano poszczególne województwa obszary zawodowe oraz stanowiska. Analizie poddano również ogłoszenia z największą liczbą aplikacji oraz najczęściej (...)

 • Produkcja w Polsce IX 2018

  (...) że produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była we wrześniu br. o 2,8% wyższa niż (kiedy notowano wzrost o 4,4%) i o (...)

 • Inwestowanie w nieruchomości - nasz sport narodowy?

  (...) rosnące , ani też coraz większa konkurencja na rynku najmu. Jak wynika ze statystyk sprzedażowych Metrohouse, jeszcze w I kw. tego roku podłoże inwestycyjne miało 28 proc. zakupów, ale już w (...)

 • Brexit (twardy czy miękki) wymaga przygotowania

  (...) dzień nie przestaną być zainteresowani polskimi produktami. Kwestią kluczową jest jednak, żeby nasze firmy były przygotowane na tyle, aby bez względu na ostateczną formę Brexitu, zapewnić (...)

 • System podzielonej płatności w VAT na zaliczki

  (...) Miasto stosuje obecnie formę rozliczeń w ramach . W prowadzonych na wniosek Miasta postępowaniach egzekucyjnych komornicy sądowi zwracają się z pismami o uiszczenie zaliczek na ich wydatki (...)

 • Nowa Ordynacja podatkowa: najważniejsze zmiany

  (...) zmian pożytecznych, warto wspomnieć o wprowadzeniu nowych zasad ogólnych. Zakres stosowania nowych zasad jest szerszy od zasad z Działu IV Ordynacji podatkowej. Takie rozwiązanie należy w (...)

 • Co ePrivacy oznacza dla przedsiębiorców?

  (...) Rozporządzenie ePrivacy ma zastąpić obecną dyrektywę 2002/58/WE o prywatności. Jej zadaniem jest dostosowanie aktualnych przepisów w zakresie ochrony prywatności i danych w komunikacji (...)

 • Legalne udzielanie korepetycji. Jak to zrobić?

  (...) korepetycji, nauczyciel może wybrać np. , pod warunkiem, że jego miesięczne przychody z tego tytułu nie wynoszą więcej niż 50% ustawowej pensji minimalnej. W 2018 roku jest to 1050 złotych (...)

 • Na ile ubezpieczyć mieszkanie?

  (...) Kluczem do wyboru odpowiedniej oferty spośród całego wachlarza propozycji składanych nam przez ubezpieczycieli jest właściwe dobranie sumy ubezpieczenia. Określając ją, ustala się trzy (...)

 • Kia Stonic 1.4 DOHC - w punkt!

  (...) że koreańskie samochody są gorsze. Wyobrażenia sławione przez internetowych malkontentów, którzy często zatrzymali się w swoich ocenach na autach z minionego tysiąclecia, nie mają na (...)

 • Lex deweloper - jak działa?

  (...) dyskusji w prasie i na specjalistycznych portalach, a wśród komentatorów przeważa pogląd, że jest ona dobrym narzędziem dla deweloperów. Dlaczego? Daje ona bowiem narzędzie do odmiennego od (...)

 • Wirtualny Nowy Przemysł - Portal gospodarczy wydawcy miesięcznika Nowy Przemysł. Aktualności, artykuły z zakresu branż przemysłowych, oferty pracy, analizy i komentarze, komunikaty.

  Czytaj więcej: Produkty przemysłowe


strony : [ 1 ]
 
17
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2936
CHF 3,7456
USD 3,7123
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.