eGospodarka.pl

 • Bezprawne przedłużanie zwrotu VAT przez urzędy skarbowe

  (...) 2 ustawy o podatku od towarów i usług (Dz.U. 2004 nr 54 poz. 535 ze zm.) zwrot nadwyżki podatku naliczonego nad należnym następuje w terminie 60 dni od dnia złożenia rozliczenia przez (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Kp-1 - Wniosek o ustalenie kapitału początkowego, poznaj opinie o Lavazza A Modo Mio Magicamente czy przeglądaj oferty pracy z miasta proszowice.


 • Likwidacja firmy i najem prywatny nieruchomości

  (...) Wnioskodawca posiada dwa . Od 1997 r. prowadził firmę w zakresie wynajmu i zarządzania nieruchomości własnych i dzierżawionych oraz sprzedaży detalicznej napojów alkoholowych i żywności. Z (...)

 • Warszawski rynek biurowy w oczekiwaniu na rekord

  (...) WARSZAWIE - III KW. 2018 R.” - główne wnioski Łączna wartość wolumenu transakcji inwestycyjnych zawartych w pierwszych trzech kwartałach 2018 roku na stołecznym rynku biurowym osiągnęła (...)

 • 4 kroki, które pomogą zapanować nad budżetem domowym

  (...) przestrzeń na i oszczędzanie znaleźć można zawsze, a nie tylko wówczas, gdy wymagają tego nadwyrężone finanse. Tym bardziej, że to właśnie oszczędności okazują się nieocenioną (...)

 • Nieporozumienia wokół podniesienia ratingu Polski

  (...) wynik m.in.: Pozytywnych zmian strukturalnych w sektorze prywatnym, które trwają niezależnie od polityki gospodarczej rządu PiS. Rozwój sektora przedsiębiorstw, przy jednoczesnym odpływie (...)

 • Przetargi - raport III kw. 2018

  (...) przetargów na dostawy towarów wzrosła o 13,8 proc. w relacji rocznej. Liczba przetargów na prace budowlane w 3Q2018 wzrosła o niecałe 9,4 proc. względem analogicznego okresu roku ubiegłego (...)

 • (Nie)zły Meksyk. Rezygnują z lotniska, a peso leci w dół

  (...) stolicy od trzech lat trwa budowa lotniska o docelowej przepustowości 120 mln pasażerów rocznie. Chociaż jedna trzecia wycenionej na 13 mld dolarów inwestycji została już zrealizowana, to w (...)

 • Tanie OC to 1000 kilometrów gratis

  (...) indywidualnie. Liczy się przede wszystkim jego staż za kierownicą oraz bezszkodowość. Ten, kto spowodował ostatnio wypadek lub dopiero zdobył uprawnienia do prowadzenia pojazdu musi liczyć (...)

 • Cyberprzestępcy polują na uniwersytety

  (...) jak bardzo łakomym kąskiem są dla dane uwierzytelniające pracowników banków czy hasła do , o tyle ataki na uniwersytety mogą dla wielu wydawać się zaskoczeniem. Tymczasem prywatne konta (...)

 • Ukraińcy chcą pracy od zaraz

  (...) kwotę Przekraczając granicę z naszym krajem, powinni mieć przy sobie 300 zł na czas pobytu nieprzekraczający trzech dni oraz 75 zł na każdą kolejną dobę, czyli powinni umieć udowodnić (...)

 • Monitory AOC E1

  (...) przekątną 21,5 cala, monitor AOC 24E1Q ma przekątną 23,8 cali, a 271E1H - 27 cali. Wszystkie mają rozdzielczość 1920 x 1080. Monitory obsługują technologie Flicker-Free i Low Blue Light (...)

 • Oszczędności Polaków pod lupą

  (...) po raz 94. Ustanowiono go przy okazji Międzynarodowej Konferencji Kas Oszczędnościowych, do której doszło w 1924 roku w Mediolanie. Już wówczas podejmowano starania, aby promować stabilny i (...)

 • Kim jest zarządca sukcesyjny?

  (...) rozwiązania umożliwiające płynną kontynuację funkcjonowania przedsiębiorstwa osoby fizycznej po jej śmierci, do czasu ustalenia następców prawnych przedsiębiorcy i rozstrzygnięcia (...)

 • Same przepisy prawne nie zlikwidują smogu

  (...) to transport drogowy i branża grzewcza, przy czym ten pierwszy wadzi głównie w Europie Zachodniej, a drugi - w Europie Wschodniej i Środkowej. Polska należy niestety do niechlubnej czołówki (...)

 • Najlepszy moment, by postawić na rozwój zawodowy

  (...) niskiego poziomu 3,3%, co - jak wyliczyli eksperci Randstad Polska - oznacza, że na jednego kandydata przypada dziś od 5 do 7 ofert pracy. I wprawdzie tak duża podaż ogłoszeń jest dla (...)

 • Dziś HICP z Eurolandu, ADP z USA i PKB z Kanady

  (...) w Azji wziął wskazówki dla kierunku z wzrostowej sesji na Wall Street, innych powodów do pozytywnego sentymentu nie widać. Rządowa wersja indeksu PMI dla przemysłu z Chin wskazała na spadek (...)

 • Inwestycje funduszy venture capital idą na rekord

  (...) w 2018 r. Jak już wspomniano we wstępie, w III kwartale br. osiągnęły poziom 52 mld USD, co w odniesieniu do poprzednich trzech miesięcy oznacza spadek o 25%. Należy przy tym podkreślić (...)

 • HAMMER Energy 18x9 dostępny w Max Elektro

  (...) ekran HD+ IPS o rozdzielczości 1440x720. Mimo sporych rozmiarów jest wygodny w użyciu i świetnie leży w dłoni. Ma metalowe wzmocnienia i ranty pokryte gumą, które dodatkowo zabezpieczają (...)

 • 3 kroki, które przygotują e-sklep na sezon świąteczny

  (...) Na początek warto się upewnić, czy witryna naszego e-sklepu jest zoptymalizowana pod kątem użytkowników małych ekranów. Jest to o tyle ważne, że - jak dowodzą statystyki - już co czwarty (...)

 • Jakie mieszkania najszybciej znikają z oferty deweloperów?

  (...) Corp S.A. We wprowadzanych na rynek projektach klienci zdecydowanie najchętniej decydują się na zakup mniejszych mieszkań o atrakcyjnym układzie funkcjonalno-przestrzennym, których cena jest (...)

 • Seat Ibiza Xcellence 1.0 115 KM DSG - mniejszy Leon

  (...) już wszystkim opatrzyła. Za to nowa – wygląda jak mały Leon po liftingu. Jest jednak od większego brata bardziej wyrazista, ma więcej kanciastych przetłoczeń i naprawdę może się (...)

 • Marco - Zaopatrzenie lodziarni i cukierni w surowce, narzędzia oraz akcesoria. O firmie, oferta i kontakt. Barwice.

  Czytaj więcej: Żywność


strony : [ 1 ]
 
31
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3313
CHF 3,7982
USD 3,8203
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.