eGospodarka.pl

 • Na co skarżą się polscy rolnicy?

  (...) powierzchni przekraczającej 50 ha. Respondenci przyznawali napotykanym utrudnieniom punkty w pięciostopniowej skali, gdzie 1 punkt oznaczał, że dana kwestia „zdecydowanie stanowi dla nich (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-OZN, poznaj opinie o Nivea Visage Pure Effect ANTI-SPOT Krem przeciw niedoskonałościom na dzień czy przeglądaj oferty pracy z miasta lesko.


 • Mieszkań komunalnych brakuje nie tylko w Polsce

  (...) zasób mieszkań skurczył się o połowę … Zasobowi mieszkaniowemu polskich gmin warto przyglądać się z dłuższej perspektywy czasowej. Takie ujęcie daje bowiem czytelny obraz zmian, do (...)

 • Praca w księgowości leży na ulicy?

  (...) obecnie księgowi są jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalistów na rynku pracy. Motorem napędzającym zmiany są firmy z branży BPO/SSC, które wydrenowały rynek z finansistów znających (...)

 • Raben Logistics Polska - Kompleksowa obsługa logistyczna: magazynowanie i dystrybucja, drobnica w transporcie międzynarodowym, agencje celne, drobnica w transporcie krajowym, przewóz paczek.

  Czytaj więcej: Samochodowy


strony : [ 1 ]
 
6
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3117
CHF 3,7741
USD 3,7518
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.