eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 17/2017

  (...) Agencja ratingowa Moody's podwyższyła prognozę dynamiki PKB Polski w 2018 r. z 28 proc. do 3,1 proc. r/r. Równocześnie przewiduje, że deficyt sektora finansów publicznych w 2017 r. i 2018 r (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Urlop wychowawczy - zgoda pracodawcy na udzielenie urlopu pracownikowi, poznaj opinie o ModeCom VOLCANO ULTRA 1500 czy przeglądaj oferty pracy z miasta szydłowiec.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 17/2017

  (...) Bruksela potwierdza, że w przyszłym miesiącu przedstawi koncepcję, w której z budżetu unijnego będzie wydzielany osobny budżet dla strefy euro. Według analityków przyjęcie takiego (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 17/2017

  (...) o obszarach światowej biedy, braku dostępu do edukacji, pracy i opieki zdrowotnej. Piszemy też o nieustannie rosnącym rozwarstwieniu społecznym. W tym czasie świat wydaje na zbrojenia coraz (...)

 • Ryczałt za nocleg pracownika (kierowcy) jest kosztem podatkowym

  (...) Wnioskodawczyni otworzy , w której będą zatrudnieni kierowcy na umowy o pracę. Kierowcy będą jeździć samochodami wyposażonymi w tzw. sypialne kabiny o wysokim standardzie (każda z kabin (...)

 • Reklama na Facebooku z podatkiem VAT i podatkiem u źródła

  (...) jest tutaj niczym skomplikowanym. Także płatności mogą być dokonane w złotych polskich mimo, że firma w Polsce się nie mieści. Teoretycznie zatem niewiele trzeba, aby reklamować się na tym (...)

 • EKUZ popularny i niewystarczający

  (...) naszym kraju kart EKUZ to doskonały dowód na coraz większą świadomość ubezpieczeniową Polaków. Liczby mówią tu same za siebie: w 2006 roku NFZ wydał 1,1 mln kart, w minionym roku było (...)

 • Działki rekreacyjne: jak wybrać najlepszą?

  (...) rekreacyjnych Według badania ankietowego przeprowadzonego w 2016 r. przez IQS na zlecenie BZ WBK 24 procent Polaków prognozuje, że otrzyma w spadku lub darowiźnie działkę rekreacyjną lub domek (...)

 • Handel hurtowy z ponad 2 mld zł długów

  (...) InfoMonitor i BIK ma obecnie prawie 16,3 tys. hurtowni. Jeśli wziąć pod uwagę, że na rodzimym rynku funkcjonuje niemal 207 tys. tego typu podmiotów, to szybko można obliczyć, że kłopoty z (...)

 • Zarobki dyrektorów Walt Disney Co.

  (...) konglomeratem rozrywkowo – multimedialnym z siedzibą główną w Burbank w stanie Kalifornia. Chociaż firma została założona przez braci – Walta i Roy’a Disney’a w 1923 roku, do (...)

 • Omega Consulting - Fundusze pomocowe UE: PHARE i fundusze strukturalne; controlling

  Czytaj więcej: Fundusze unijne


strony : [ 1 ]
 
30
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2170
CHF 3,8951
USD 3,8696
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.