eGospodarka.pl

 • Rejestracja REGON III 2017

  (...) ilości zmian wprowadzanych w przepisach gospodarczych, chęć do pracy „na swoim” rośnie. Możliwe, że rekordowa na przełomie 3 lat liczba jednoosobowych, nowo zarejestrowanych firm w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja POG-3C, poznaj opinie o Zott Śmietana 18% czy przeglądaj oferty pracy z miasta jędrzejów.


 • Jakie wydatki na cele mieszkaniowe?

  (...) największe od 2003 roku Informacje udostępnione przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa (MiB) wskazują, że w 2017 r. wydatki na cele mieszkaniowe sięgną 1,77 mld zł. To oznacza wzrost (...)

 • Strata podatkowa gdy likwidacja działalności

  (...) w art. 9 ustawy o . Mówi on m.in., że dochodem z danego źródła przychodów jest nadwyżka sumy przychodów z tego źródła nad kosztami ich uzyskania osiągnięta w roku podatkowym. Jeżeli (...)

 • Rozliczanie różnic kursowych z walutowego konta PayPal

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi działalność gospodarczą opodatkowaną (została zaprowadzona ). Odbiorcami jej towarów są osoby fizyczne oraz firmy zarówno z Polski jak i z zagranicy. Dla (...)

 • Kto jest uprawniony do ulgi prorodzinnej (na dzieci)?

  (...) skalą podatkową Podstawowym warunkiem skorzystania z jest uzyskiwanie określonego rodzaju dochodów, czyli dochodów opodatkowanych skalą podatkową. Jest to warunek konieczny do spełnienia (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów III 2017

  (...) polskie salony sprzedały przeszło 49 tys. nowych osobówek. I kwartał zakończony wynikiem na poziomie 126 tys. Dobre wyniki również w Unii Europejskiej (wzrost 11% rdr), wzrost sprzedaży (...)

 • Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ w wersji Limited Edition

  (...) 14 nm FinFET zapewnia jeszcze lepszą energooszczędność najnowszych układów Polaris zastosowanych w kartach NITRO+ Radeon RX 580 oraz NITRO+ Radeon RX 570. Chcąc zapewnić dodatkowy potencjał (...)

 • Które urządzenia IoT cyberprzestępcy lubią najbardziej?

  (...) z najbardziej zagrożonych przez cyberprzestępców obszarów. Nie ma w tym jednak nic zaskakującego. Producenci urządzeń IoT bardzo często nie dbają o wystarczające zabezpieczenia, a hakerzy (...)

 • Zaskakujący wynik pojedynku IKE vs IKZE

  (...) r. otwarto prawie 85 tys. nowych IKE. Więcej było tylko w latach 2004-2007, czyli w pierwszych latach ich funkcjonowania. Na popularności straciły natomiast IKZE. Otwarto ich tylko 63 tys (...)

 • ATAL Baltica Towers: aparthotel i mieszkania w Gdańsku

  (...) trzynastokondygnacyjne budynki położone wśród wiekowego drzewostanu. W jednym z nich powstanie część mieszkalna, na którą złoży się 113 mieszkań o powierzchniach od 32,38 do 106,45 (...)

 • Ceny produktów rolnych III 2017

  (...) że w marcu 2017 r. ceny pszenicy w skupie osiągnęły 68,77 zł/dt, co oznacza, że były o 3,9% wyższe niż w lutym. Jeśli zestawić je ze stawkami z marca 2016, to okaże się, że wzrost (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking III 2017

  (...) - nie inaczej niż poprzednie - bierze pod lupę cztery kategorie ubezpieczeń. Oceniane są ceny obowiązkowego , a także koszty oferowanych przez ubezpieczycieli pakietów: OC + NNW, OC + AC oraz (...)

 • Dług nie sprzyja dolarowi

  (...) staje się kolejnym argumentem by zapomnieć o reflacji jako o globalnym motywie przewodnim notowań. Wśród dzisiejszych odczytów warto zwrócić uwagę na Philly Fed. Inny ważny regionalny (...)

 • Silny WIG20, S&P500 odbija się od oporu

  (...) WIG20 przebiły ważny opór w rejonie 2242 pkt. Lokalne maksimum wypadło na razie na poziomie 2273 pkt. W krótkim terminie mamy otwartą drogę na tegoroczny szczyt na poziomie 2295 pkt. Potem (...)

 • EUR/USD - realizacja zysków, spory spadek na ropie

  (...) Zelandia) - Inflacja konsumencka, 01:50 (Japonia) - Handel zagraniczny, 08:00 (Niemcy) - Inflacja producencka, 14:00 (Polska) - Produkcja przemysłowa (r/r) marzec (prognoza 7,15%, poprzednio 1,2%) (...)

 • Inwestycja w złoto, czyli kruszcem w inflację

  (...) już pod koniec tego miesiąca wróciły na wzrostową ścieżkę, którą podążają po dziś dzień. Z kolei w połowie lutego uncja żółtego kruszcu podrożała do 1 285 dolarów, kończąc tym (...)

 • Archicom rozbudowuje Osiedle Księżno

  (...) osiedle Księżno docelowo składać się będzie z 11 kameralnych budynków, które dostarczą na dolnośląski rynek 382 lokale. Obecnie trwają prace związane z realizacją I etapu, który (...)

 • Kupujesz mieszkanie? Sprawdź opłaty eksploatacyjne

  (...) wynika, że w naszym kraju raczej należą do wygórowanych. Statystycznie wydajemy na nie nawet 1/5 miesięcznych zarobków. Stawka czynszowa za 1 mkw. mieszkania w dużym mieście to od 6 do 10 (...)

 • Wynagrodzenia w województwie małopolskim w 2016 roku

  (...) w Małopolsce w miastach różnej wielkości. Na mapie 1. zaprezentowano mediany wynagrodzeń w wybranych miastach w Małopolsce w 2016 roku. W kolejnej tabeli zaprezentowano wynagrodzenia w (...)

 • Elektro Recykling - Odbiór i utylizacja weksploatowanego sprzętu elektronicznego. Nowy Tomyśl.

  Czytaj więcej: Sprzęt elektroniczny


strony : [ 1 ]
 
20
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2631
CHF 3,9788
USD 3,9588
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.