eGospodarka.pl

 • Rynek akcji, walut i surowców 10-14.04.17

  (...) możliwy jest powrót do wsparcia w rejonie 1.0570 USD. Jeśli zostanie ono obronione oczekuję na kolejny ruch w górę. Opór jest w rejonie 1.0680 USD oraz 1.0740 USD. W dalszej perspektywie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-28/A, poznaj opinie o PQI U-DIMM DDR3-1333 240pin 2GBx3 Tri-Channel czy przeglądaj oferty pracy z miasta ziębice.


 • Własne mieszkanie i wykształcenie. Tego chcemy dla dzieci

  (...) stał się okazją do przeprowadzenia sondażu odnośnie pragnień polskich rodziców względem przyszłości materialnej ich dzieci. Z odpowiedzi udzielonych przez respondentów wynika, że kwestią (...)

 • Ile kosztuje koszyk wielkanocny w 2017 roku?

  (...) czasu na musi pracować osoba pracująca w Polsce, która otrzymuje wynagrodzenie minimalne – 2 000 PLN brutto (1 459 PLN netto) i przeciętne wynagrodzenie w gospodarce narodowej. Według danych (...)

 • Płatności gotówką i koszty firmy: jedna faktura to jedna transakcja

  (...) Spółka produkuje pieczywo oraz wyroby słodkie. Do ich produkcji zużywania składniki spożywcze kupowane u różnych dostawców krajowych. Wnioskodawca nie zawiera żadnych umów z dostawcami (...)

 • Wynajem samochodu pracownikowi z podwójnym opodatkowaniem VAT

  (...) o.o. wykorzystywała na potrzeby firmowe użytkowane na podstawie zawartych umów leasingu. Od aut tych zamierzano odliczać pełny podatek VAT. Dlatego też zostały sporządzone reguły (...)

 • Zadbaj o bezpieczne Święta Wielkanocne

  (...) tuż. Okres, który je poprzedza to zwykle czas zakupów. Warto wtedy uważać na swój portfel, gdyż tłum bardzo ułatwia zadanie kieszonkowcom. Co gorsza, podczas przedświątecznej gorączki (...)

 • Handel zagraniczny I-II 2017

  (...) eksport wyrażony w dolarach USA sięgnął 31718,9 mln USD, a import 31698,8 mln USD, co względem tego samego okresu ubiegłego roku oznacza wzrost o odpowiednio 0,4% i o 4,1%. Dodatnie saldo (...)

 • Dłużnicy alimentacyjni: skąd pochodzą najgorsi rodzice?

  (...) mają już do oddania 11,15 mld złotych. Ta niebotyczna suma, sięgająca niemal połowy rocznego budżetu na program „Rodzina 500 plus”, to efekt niepłacenia zobowiązań przez 318 456 (...)

 • Cisco: bezpieczeństwo w Internecie 2017

  (...) Cisco Annual Cybersecurity Report. Opracowanie tradycyjnie już dostarcza nam odpowiedzi na pytania o trendy, którym ulega . Tym jednak razem uwaga jego autorów skupiła się na kondycji firmowych (...)

 • TFI: wartość aktywów netto III 2017

  (...) kapitałowy nieco wyhamował. Indeks MSCI World AC, wskaźnik obrazujący koniunkturę na rynku akcji, zdołał podnieść się o niespełna +1,0%. Lekkiej zadyszki, po świetnych trzech (...)

 • Czy istnieje zmowa cenowa ubezpieczycieli? UOKiK podejmuje działania

  (...) kontekście nierentowności tego segmentu ubezpieczeń, to warto przypomnieć, że polisy te nie przynoszą zysków nie od dziś, ale od dekady (por. poniższa tabela). Już sam ten fakt może (...)

 • Nie brakuje chętnych na luksusowe domy

  (...) sobie rynek ekskluzywnych nieruchomości? Z przygotowanego przez Poland Sotheby’s International Realty raportu „Luxury Realty Map” wynika, że sytuacja prezentowała się całkiem dobrze (...)

 • 4 aplikacje dla ABI. Która najlepsza?

  (...) warto dokonać rozróżnienia osób, do których są one adresowane. Większość z nich tak naprawdę została stworzona z myślą nie o ABI, a o administratorach danych - podkreśla Konrad (...)

 • Dot Office z nowym budynkiem

  (...) zaledwie 4 200 m2, to najskromniejsza propozycja w ofercie, jaką ma dla najemców Dot Office. Ta niewielka nie jest jednak dziełem przypadku. Inwestor, Grupa Buma, podkreśla, że jest to (...)

 • Rynki w świątecznym uśpieniu

  (...) siły i zrzuciły „matkę wszystkich bomb”, największy nie-nuklearny pocisk balistyczny, na bazy ISIS w Afganistanie. Spekuluje się, że oprócz ataku na Państwo Islamskie, Ameryce chodziło o (...)

 • BMW X4 M40i. SUV w stylu coupe

  (...) dość wysokie, co nie jest zaskoczeniem. SUV-y w stylu coupe nie mogą być przecież małe. Pod względem stylistycznym trudno mu jednak cokolwiek zarzucić. Styliści stworzyli naprawdę ciekawy (...)

 • Kogo nie powinien obowiązywać zakaz handlu w niedziele?

  (...) z ostatniego badania zrealizowanego przez SW Research. Okazuje się, że na przestrzeni ostatnich miesięcy opinie Polaków uległy przemianie. Obecnie już co drugi badany uważa, że jest dobrym (...)

 • Emisja obligacji: tylko deweloperzy i banki?

  (...) obligacji sprzedał Murapol, doskonale znany inwestorom. W ciągu siedmiu lat firma pozyskała z rynku około pół miliarda złotych i nadal korzysta z tej możliwości. Program emisji kontynuuje (...)

 • Roswell Spółka z o.o. - Roswell - kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa średnich i dużych firm.

  Czytaj więcej: Doradztwo personalne


strony : [ 1 ]
 
14
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2395
CHF 3,9724
USD 3,9911
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.