eGospodarka.pl

 • Dwa punkty sprzedaży z jedną kasą fiskalną?

  (...) prowadzi nieduży lokalny sklep z chemią gospodarczą oraz kosmetykami. W sklepie tym znajduje się oczywiście , na której rejestrowana jest sprzedaż dla tzw. osób prywatnych, stanowiących (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT/ZG, poznaj opinie o Noclaf Umywalka SLIM UM S 50 czy przeglądaj oferty pracy z miasta czaplinek.


 • Wielkanoc 2017 skromniejsza niż rok temu?

  (...) niespełna dwa tygodnie. Nic więc dziwnego, że w wielu polskich domach powoli ruszają już świąteczne przygotowania. Z najnowszego Barometru Providenta wynika jednak, że Wielkanoc 2017 to (...)

 • Usługi budowlane: Inwestor i główny wykonawca a odwrotne obciążenie

  (...) Wnioskodawca na posiadamy gruncie zamierza wybudować hotel wraz z infrastrukturą towarzyszącą. W związku z tym zawarł on 2016 r. z inną spółką (wykonawcą/kontrahentem) w zakresie (...)

 • Obcokrajowcy w Polsce: co o nas myślą?

  (...) siebie. Obcokrajowcy w Polsce”. Morizon.pl przepytał cudzoziemców zamieszkujących osiem największych polskich miast: Warszawę, Kraków, Łódź, Wrocław, Trójmiasto, Poznań, Katowice i (...)

 • Zobacz, czy na pewno stać cię na coupe

  (...) temat, który od kilku miesięcy wzbudza mnóstwo emocji wśród kierowców. Nic dziwnego. Jak wynika z naszego raportu Najtańsze OC w 2017 r. Porównanie cen ubezpieczycieli w polskich miastach, w (...)

 • Przyszłość dziecka. Nie każdego obchodzi tak samo

  (...) nieco bardziej opiekuńczy… Dziecko staje się samodzielne dopiero wówczas, gdy wyprowadzi się z domu i samo zarabia na swoje utrzymanie. Jak pokazują wyniki badania Avivy, z takiego właśnie (...)

 • UOKiK: istotny pogląd x 8

  (...) postępowań toczących się właśnie przed sądami w Warszawie, Krakowie i Łodzi. W każdym z przypadków chodzi o frankowiczów, a konkretnie o zawarte przez nich umowy kredytowe. Sześć spraw (...)

 • Obroty na rynkach GPW III 2017 r.

  (...) Papierów Wartościowych wynika, że w trzecim miesiącu br. łączna wartość obrotu akcjami na Głównym Rynku osiągnęła 25,1 mld zł, co względem analogicznego okresu poprzedniego roku (...)

 • Zapomnij o MdM. Koniec przyszedł wcześniej niż przewidywaliśmy

  (...) ramach programu opublikowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego prezentują się ciekawie. Otóż okazuje się, że mimo znacznych ograniczeń dostępności, liczba chętnych na dofinansowanie (...)

 • Lokaty bankowe nic nie zarabiają. W czym nadzieja?

  (...) inflacji i podatku można stracić na rocznej lokacie założonej w lutym – wynika z szacunków Open Finance opartych o najświeższe dane NBP. Nie jest oczywiście tak, że oprocentowanie (...)

 • Rata kredytu może skoczyć nawet o 40%

  (...) już po raz kolejny (dokładnie 23) zdecydowała o niezmienianiu historycznie . Dzięki temu do 25 miesięcy wydłuża się okres, w którym Polacy mogą cieszyć się tanimi kredytami. Niestety (...)

 • Niepewność przyspiesza dezinwestycje

  (...) badania dezinwestycji". Jego autorzy przepytali przeszło 900 respondentów zarządzających firmami na całym świecie. Co wynika z udzielonych przez nich odpowiedzi? Okazuje się, że (...)

 • Budżet domowy Polaków. Jak planujemy, jak wydajemy?

  (...) respondentów o podejście do wydatków. Chcieli dowiedzieć się, czy skrupulatniej je analizują czy może - wręcz przeciwnie - nie poświęcają tej kwestii czasu. Badani mieli określić swój (...)

 • Jan Kowalski ma konkurencję. Kim jest Henryk?

  (...) Earner Not Rich Yet) na Zachodzie znany jest nie od dziś. W Polsce jego obecność zaznacza się dopiero teraz. To przedstawiciel silnej światopoglądowo i konsumencko grupy osób, który żyje (...)

 • EUR/PLN powinien dryfować w kierunku 4,27

  (...) z faktu, że nawet bez stymulacji fiskalnej, dane ze światowej gospodarki wypadały lepiej od oczekiwań. Poprawa koniunktury w dużej mierze odbyła się na poziomie danych miękkich, czyli (...)

 • Wakacje 2017: znowu Egipt?

  (...) w turystyce wyjazdów Bardzo wysoka ale „sztuczna” dynamika sprzedaży imprez turystycznych Ostatni raport z systemu MerlinX obejmował czwarty tydzień marca i był już dwudziestym czwartym z (...)

 • Biura we Wrocławiu - jest popyt, jest podaż

  (...) to trzecie co do wielkości miasto z największą liczbą centr usług dla biznesu. Szacunki wskazują, że daje one zatrudnienie już przeszło 34 tys. pracowników. Swoje biura we Wrocławiu (...)

 • Kredyty walutowe. Sprzyja kurs euro i co jeszcze?

  (...) zadłużone w euro, nie są w tak trudnej sytuacji jak frankowicze. w euro największą popularnością cieszyły się w 2010 r. W tym czasie kurs euro wahał się między 3,82 zł, a 4,22 zł. W (...)

 • EUR/USD – możliwe korekcyjne odbicie, ropa na ważnym wsparciu

  (...) - Indeks PMI dla usług, 07:00 (Japonia) - Indeks zaufania konsumentów, 08:00 (Niemcy) - Zamówienia w przemyśle, 09:00 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne szefa ECB (Mario Draghi), 09:15 (...)

 • S&P500 – pułapka i spore spadki

  (...) w rejonie 2230 pkt. może się nie udać. W efekcie możliwy ruch w dół. Wsparcie jest w rejonie 2170-2183 pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 03:45 (Chiny) - Indeks PMI dla usług, 07:00 (...)

 • Citroen C3 1.6 BlueHDi Shine ma swój styl

  (...) na pierwszy rzut oka. Nowe wcielenie francuskiego mieszczucha ma niepowtarzalny design, który sprawia, że nie ma szans na jakiekolwiek nawiązania do konkurencji. Z przodu, podobnie jak w przypadku (...)

 • Grobud Sp. z. o.o - Producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium. Grodzisk Wielkopolski.

  Czytaj więcej: Drzwi i okna


strony : [ 1 ]
 
6
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2412
CHF 3,9575
USD 3,9792
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.