eGospodarka.pl

 • Rozmowa o pracę po angielsku. Te zwroty musisz znać

  (...) być przećwiczenie odpowiedzi na pytania, które najczęściej się pojawiają podczas rozmowy rekrutacyjnej. Takich przykładowych pytań i odpowiedzi w języku angielskim znajdziesz w internecie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja DT-1/A, poznaj opinie o Zolux Ubranko nieprzemakalne 30 cm kol. czarny czy przeglądaj oferty pracy z miasta pajęczno.


 • Kogo szukają rekruterzy?

  (...) Wyszukiwarki Kandydatów? Narzędziem, dzięki któremu rekruterzy zyskują możliwość dotarcia do potencjalnych pracowników jest Wyszukiwarka Kandydatów. Z analiz GoldenLine wynika, że niemal (...)

 • Upadłość czy restrukturyzacja?

  (...) 2016 r., wprowadziła sporo zmian w zakresie upadłości. Pojawiły się np. pojęcia dłużnika niewypłacalnego lub zagrożonego niewypłacalnością oraz definicja restrukturyzacji. Trudno jest (...)

 • Sprawca wypadku nie ma OC. Jak uzyskać odszkodowanie?

  (...) przepisy konstytuują obowiązek posiadania aktualnego , to mimo to nie wszyscy kierowcy dbają o zakup polisy. Statystyki UFG dowodzą, że po naszych drogach porusza się około 100 tysięcy (...)

 • Office 365 kontra G Suite walczą o prymat w chmurach

  (...) chmurowym w szybkim tempie zdobywa zwolenników, którzy cenią je za wygodę i elastyczność użytkowania. Aplikacje mogą być uruchamiane w dowolnym miejscu i czasie poprzez przeglądarkę (...)

 • Exploit atakuje. Plaga ataków z wykorzystaniem luk

  (...) exploity, nie można odmówić skuteczności - infekcje przebiegają niezauważalnie, dzięki czemu szkodliwy kod nie ma większych problemów, aby niepostrzeżenie uprzykrzyć życie swojej ofierze. (...)

 • Rzecznik Finansowy 2016: na których ubezpieczycieli najwięcej skarg?

  (...) bankowo-kapitałowy. W rezultacie stał się zatem Rzecznikiem Finansowym. Jeżeli jednak przyjrzeć się jego ubiegłorocznym działaniom, to widać, że sprawy związane z ubezpieczeniami (...)

 • Podróż do USA za hasło do Facebooka?

  (...) do USA będzie oznaczać konieczność udostępnienia swoich prywatnych danych. Takie właśnie plany mają Amerykanie wobec podróżnych z Wielkiej Brytanii i Francji. Dane podróżnych, które (...)

 • Sektor MŚP: ocena I kw. 2017 i prognoza II kw. 2017

  (...) badania Instytutu Keralla Research, który od ponad 8 lat co kwartał bierze pod lupę nastroje i decyzje zakupowe przedstawicieli . Najświeższe opracowanie wyraźnie dowodzi, że humory rodzimych (...)

 • Redukcja kosztów. Łatwo powiedzieć, gorzej z realizacją

  (...) first biennial cost survey: Cost improvement practices and trends in Europe” objęło swoim zasięgiem menedżerów wyższego stopnia z firm, których roczne przychody sięgają minimum 100 mln (...)

 • Cyfrowa transformacja dla wybranych?

  (...) transformacji . Nic dziwnego, że firmy, które zwlekają z działaniami na tym polu, czują znaczne zagrożenie ze strony nawet mniejszych, ale prężnie przeprowadzających cyfrowe zmiany (...)

 • Jak nowe inwestycje odmieniły Warszawę?

  (...) ogromne przeobrażenia – przedwojenne granice miasta były niemal trzykrotnie mniejsze niż obecne, handel dopiero się rozwijał, nowe inwestycje nieśmiało kiełkowały, a sama stolica niczym (...)

 • SsangYong Rexton W 2.2 D AT 4WD Executive

  (...) mylnego. Rexton W prezentuje się bardzo konserwatywnie i całkiem elegancko. Nie emanuje może nowoczesnością, ale taki styl ma swoich zwolenników. To bez wątpienia najbardziej powściągliwy (...)

 • Wygrana Macrona przesądzona?

  (...) zabezpieczających przed ryzykiem powyborczego szoku, reszta poniedziałkowego handlu na rynkach europejskich przebiegła bez większych emocji. Indeksy akcji pozostały wysoko, ale pierwsza (...)

 • Możliwa lokalna korekta na giełdach

  (...) możliwe jest cofnięcie, potem możliwy jest atak na tegoroczny szczyt (wykres 1). Dziś w kalendarzu: Australia, Nowa Zelandia - dzień wolny, 15:00 (USA) - Indeks cen domów S&P/Case-Shiller (...)

 • EUR/USD - realizacja zysków, możliwe odbicie na ropie

  (...) Zelandia - dzień wolny, 15:00 (USA) - Indeks cen domów S&P/Case-Shiller, 15:00 (USA) - Indeks cen nieruchomości FHFA, 16:00 (USA) - Sprzedaż nowych domów, Indeks zaufania konsumentów Conference (...)

 • Czy fundusze REIT sprawdzą się na polskim rynku nieruchomości?

  (...) Polska Ta nowa forma pośredniego inwestowania kapitału w potencjał rynku nieruchomości przyciągnie pewne grono inwestorów. Myślę jednak, że przede wszystkim będą to osoby i tak już (...)

 • Majówka 2017: śnieg w Polsce, Polacy za granicą

  (...) aby statystyki rezerwacyjne Travelplanet.pl podskoczyły niemal dwukrotnie. Obecnie chętnych na jest o 80 proc. więcej niż w ostatnich sześciu tygodniach. Jest to bez wątpienia wpływ (...)

 • Zakład Kół Zębatych - Producent oraz eksporter kół zębatych. Wrocław.

  Czytaj więcej: Akcesoria


strony : [ 1 ]
 
25
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2346
CHF 3,9092
USD 3,8873
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.