eGospodarka.pl

 • Karta kredytowa. (Nie zawsze) dobre rozwiązanie

  (...) kwartału 2016 r. w portfelach Polaków znajdowało się przeszło 5,8 mln sztuk kart kredytowych, a zadłużenie z tytułu dokonywanych nimi zakupów opiewało na niemal 13,5 miliarda złotych. Ta (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-7K, poznaj opinie o Sharp LC-46X8E czy przeglądaj oferty pracy z miasta końskie.


 • Telematyka i OC. Udany mariaż?

  (...) Czym właściwie jest telematyka? Najogólniej rzecz ujmując to wszelkiego rodzaju rozwiązania telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne oraz automatycznego sterowania, które dostosowane są (...)

 • Plac budowy jako zakład w umowach o unikaniu podwójnego opodatkowania

  (...) art. 5 modelowej konwencji OECD (w sprawie zapobieżenia podwójnego opodatkowania tych samych dochodów). W rozumieniu niniejszej konwencji określenie „zakład” oznacza stałą placówkę (...)

 • Status podatnika VAT przy transakcjach z odwrotnym obciążeniem

  (...) podatników z rejestru czynnych VAT-owców opisaliśmy w artykule Jedną z przesłanek do automatycznego wykreślenia z rejestru jest na okres co najmniej 6 miesięcy. Z rejestru zostanie także (...)

 • Od zadań własnych gmina podatku VAT nie odliczy

  (...) Miasto i Gmina w 2017 r. będzie realizować określoną inwestycję. Powstała w ten sposób infrastruktura podniesie standard techniczny i parametry użytkowe drogi. Przyczyni się też do poprawy (...)

 • Neopolis: REAL Development buduje w centrum Łodzi

  (...) największy atut inwestycji, jest bez wątpienia lokalizacja. Neopolis powstaje bowiem w takim miejscu Łodzi, z którego blisko jest niemal wszędzie. Nieopodal znajduje się dworzec Łódź (...)

 • Wynajem mieszkań w pogoni za Zachodem

  (...) kwestią ostatnich 5-6 lat. W tym czasie jego oferta zdołała się podwoić. W wynajmowanych M mieszka obecnie przeszło 2 mln Polaków, a najświeższe prognozy wskazują, że w bieżącym roku (...)

 • Jak się miewają włoskie firmy?

  (...) Hermes poświęcony zaległościom płatniczym odnotowywanym przez włoskie firmy. Opracowanie dokonuje szczegółowego przeglądu poszczególnych regionów i prowincji, a także szeregu sektorów (...)

 • 500 plus: program oddłużeniowy?

  (...) ARC Rynek i Opinia, dowiodło, że większość respondentów (62 proc.) miała trudność ze wskazaniem wydarzenia politycznego lub ekonomicznego, które w sposób jednoznaczny przełożyło się na (...)

 • 8 rzeczy, które biznesmen robi w podróży służbowej

  (...) z badań Diners Club Polska, już 53 proc. firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw wysyła pracowników w . Bez względu na to, czy ich celem jest pozyskanie nowego klienta, podpisanie (...)

 • Wielkanoc 2017, czyli jajko na Kanarach

  (...) Wielkanoc spędzą z pewnością w zaciszu domowym, w towarzystwie rodziny i najbliższych. Warto jednak podkreślić, że ta grupa z roku na rok coraz bardziej się kurczy, a rośnie rzesza tych (...)

 • 4 sposoby na udany start zawodowy

  (...) przebiega zupełnie bezboleśnie. Pierwszym krokom stawianym na rynku pracy niemal zawsze towarzyszą potknięcia, wpadki i niezbyt dobre decyzje. Warto jednak pamiętać, że są one również (...)

 • Spowodowałeś kolizję? Ukradziono ci auto? Bez AC wiele nie zdziałasz

  (...) się na polisę AC. Powodem jest najprawdopodobniej to, że w przeciwieństwie do OC jest to ubezpieczenie dobrowolne. - Dane KNF wskazują, że na czterech posiadaczy OC zaledwie jeden decyduje się (...)

 • Jak zadbać o mobilny portfel?

  (...) z portfela nie zabierając go z domu Na naszym rynku funkcjonuje już wiele rozwiązań, dzięki którym możemy dokonywać . Jednym z nich jest BLIK, który pozwala szybko i wygodnie płacić (...)

 • Wiosenny remarketing: SMS odświeży relacje z klientem

  (...) się sezon na wymianę opon, kupno mebli ogrodowych, porządki i remonty. Przedsiębiorcy działający w branży sezonowej właśnie teraz powinni zintensyfikować swoje wysiłki, aby jak najpełniej (...)

 • 10 sposobów, dzięki którym inwestycja w złoto się opłaci

  (...) i listopad są okresami chwilowego zahamowania wzrostów cen złota. Także w bieżącym roku trzeci miesiąc nie zawiódł przynosząc przecenę złota, którą można było wykorzystać, aby kupić (...)

 • Internet zabija relacje międzyludzkie czy jednak łączy?

  (...) Foundation zdecydowała, że internet może zyskać charakter komercyjny upłynęło już przeszło ćwierć wieku. Wówczas mało kto zdawał sobie sprawę, że wystarczy zaledwie kilkanaście lat (...)

 • Biznesowe inwestowanie w nieruchomości. Na co postawić?

  (...) sukcesywnie rozwijać nasz biznes. Ich nakład wynika głównie z profilu prowadzonej działalności. Z uwagi na dynamiczne zmiany w potrzebach finansowych przedsiębiorstw, nadwyżki budżetowe są, (...)

 • Android dręczony przez ransomware

  (...) Android, identycznie jak pozostałe wycelowane w tę platformę, ewoluuje w dość dynamicznym tempie. Jego twórcy stosują te same socjotechniczne sztuczki, do których uciekali się podczas (...)

 • Mikrofirmy a ochrona prawna

  (...) może generować wiele ryzyk natury prawnej, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Ich źródeł może być wiele: od samego faktu zatrudniania personelu, poprzez szkody, które mogą wystąpić w (...)

 • S&P500 – korekta (c.d.), wsparcie na 2336 pkt.

  (...) w rejonie 2230 pkt. może się nie udać. W efekcie możliwy ruch w dół. Wsparcie jest w rejonie 2170-2183 pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu: Polska - Decyzja ws. stóp procentowych, 09:55 (...)

 • Inwestorzy czekają na świeże impulsy

  (...) sentyment rynkowy ulotnił się, ale jeszcze nie widać przejęcia sterów przez apetyt na ryzyko. Widzieliśmy nieśmiałe próby podniesienia rynku akcji lub odbicia walut ryzykownych, ale ogólnie (...)

 • EUR/USD – korekcyjne odbicie, cel 38% Fibo, wzrosty na ropie

  (...) Decyzja ws. stóp procentowych, 09:55 (Niemcy) - Indeks PMI dla usług, 10:00 (Strefa Euro) - Indeks PMI dla usług, 10:30 (Wlk. Brytania) - Indeks PMI dla usług, 14:15 (USA) - Raport ADP (prognoza (...)

 • NBP: rynek pracy w Polsce w IV kw. 2016

  (...) wykorzystania dostępnych zasobów pracy w gospodarce utrzymywał się na stabilnym poziomie. Nieznaczne przyspieszenie wzrostu gospodarczego pod koniec roku skutkowało wprawdzie zwiększeniem (...)

 • Co zawiera projekt ustawy o ochronie danych osobowych?

  (...) w sprawie naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych, europejską współpracę administracyjną, postępowanie kontrolne, administracyjne kary pieniężne, odpowiedzialność cywilną i (...)

 • ŚwiatObrazu.pl - Informacje ze świata cyfrowego wideo, fotografii, rynku projektorów, sprzętu komputerowego.

  Czytaj więcej: Aktualności i media


strony : [ 1 ] . 2
 
5
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2464
CHF 3,9684
USD 3,9783
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.