eGospodarka.pl

 • Rośnie apetyt na fundusze obligacji

  (...) coraz większe grono posiadaczy oszczędności skłania się do poszukiwania lepszych możliwości niż oferowane przez banki na lokatach. Najbardziej odważni szukają szansy na giełdzie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-21, poznaj opinie o LG MCD23 czy przeglądaj oferty pracy z miasta głowno.


 • Rośnie sprzedaż, bogactwo i powierzchnie handlowe

  (...) kraju ciągle rosną, w dużej mierze decyduje pnąca się w górę sprzedaż detaliczna. Wprawdzie ich podaż ostatnio nieco wyhamowała, ale ciągle udaje się jej osiągać stabilne tempo rozwoju (...)

 • Objaśnienia podatkowe jako ochrona podatników

  (...) jak zachować się względem fiskusa w konkretnej sytuacji? Zapytać go o zdanie. Odpowiedź dostaniemy na piśmie - z reguły w ciągu 3 miesięcy od złożenia zapytania. Tak funkcjonują , które (...)

 • Oszukałeś Skarb Państwa? - stracisz majątek ostatnich 5 lat

  (...) 2017 r. o zmianie ustawy - Kodeksy karny oraz niektórych innych ustaw, bo to o niej mowa, została ogłoszona 12 kwietnia 2017 r. W życie wchodzi natomiast po upływie 14 dni od jej ogłoszenia (...)

 • Monitory AOC Porsche Design

  (...) grubości 5,2 mm. Wygląd monitorów bazuje na bezramkowym projekcie i ciekawie wyglądającej, metalowej stopie. To z niej wychodzą przewody sygnałowe i zasilające monitor. W matrycy nie ma (...)

 • Budżet domowy pary: razem czy osobno?

  (...) badania „Sytuacja materialna Polaków” przyjrzeli się m.in., kto w związku odpowiada za budżet domowy i jego planowanie. Połowa respondentek przyznała, że odpowiedzialność za tę kwestię (...)

 • Kraków, Warszawa i Gdańsk mają najlepsze hotele w Polsce

  (...) oznaczenie Hotels.com™ „Uwielbiany przez gości 2017” okazały się: Kraków – 12 hoteli Warszawa – 9 hoteli Gdańsk – 3 hotele Łódź, Zakopane – 2 hotele Gdynia, Kazimierz (...)

 • Wynajem mieszkania pod lupą cz. 2

  (...) przez Instytut Badawczy IPC sp. z o.o. w formie ośmiu zogniskowanych wywiadów grupowych w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i w Warszawie w dzielnicy Mokotów, dotyczą m.in. poniższych zagadnień (...)

 • Kradzież tożsamości może dotknąć każdego

  (...) jest bardzo niebezpieczna, może skutkować stratą dużo wyższą niż utrata wszystkich naszych oszczędności. Pozwala ona bowiem przestępcom zaciągać na nas kredyty czy, podszywając się pod (...)

 • Kto używa Tindera?

  (...) 33 internautów. Z Tindera w ciągu ostatniego roku korzystało 3,2% polskich internautów. Częściej byli to mężczyźni (55%), osoby z najmłodszej grupy wiekowej 18-24 lata (48%), pochodzące ze (...)

 • Powierzchnie biurowe: Wrocław rozkwita

  (...) Warszawą i Krakowem - największy , a jeśli wziąć pod uwagę ilość powierzchni biurowej przypadającą na mieszkańca, to okaże się, że wyprzedza on Kraków. Stolica Dolnego Śląska uchodzi (...)

 • CERT: polski internet coraz bardziej niebezpieczny

  (...) tyle niebezpieczny, że ataku może spodziewać się niemal każdy jego użytkownik. Na szczęście świadomość wśród użytkowników jest coraz większa - mówi Przemysław Jaroszewski, kierownik (...)

 • Euro mocne po doniesieniach Reutersa

  (...) doniesieniach agencji Reuters, której trzy źródła w ECB powiedziały, że w banku panuje ulga po przejściu Emmanuela Macrona do drugiej tury wyborów prezydenckich we Francji i uniknięcie (...)

 • DAX - możliwa lokalna korekta, SP500 - w drodze na szczyt

  (...) możliwa jest realizacja zysków. Może to być fala czwarta, potem możliwy kolejny szczyt w ramach fali piątej (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 03:30 (Australia) - Inflacja konsumencka I kw (...)

 • Wieżowiec za wieżowcem. Jak rysuje się skyline Warszawy?

  (...) czy Hongkongu jeszcze nam daleko, to i tak plany odnośnie realizacji warszawskich wieżowców przedstawiają się imponująco. Większość z zaplanowanych 15 wież jest już w budowie. Niemal (...)

 • Nacisk osi i masy w 2017 roku

  (...) przepisy Działu II Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia dotyczącego wymiarów, mas i nacisków osi pojazdu (...)

 • EUR/USD - powyżej 1.09 USD, możliwe odbicie na ropie

  (...) - Inflacja konsumencka I kw., 10:00 (Polska) - Stopa bezrobocia, 13:00 (Turcja) - Decyzja ws. stóp procentowych, 14:30 (Kanada) - Sprzedaż detaliczna, 16:30 (USA) - Tygodniowa zmiana zapasów ropy (...)

 • Hyundai i10 1.2 MPI Style. Dorosły mieszczuch

  (...) udowadniali, że są w formie. Ich mieszczuch jest tego kolejnym dowodem. W jego designie nie znajdziemy żadnych fajerwerków czy unikatowych kształtów, ale przy tych gabarytach trudno o doroślej (...)

 • Ataki hakerskie droższe niż inwestycja w cyberbezpieczeństwo

  (...) generowane przez ewentualne ataki hakerskie i nie zabezpieczać swojej sieci, powinna oszacować koszt, jaki może wiązać się z takim zaniechaniem. Value at risk (wartość zagrożona ryzykiem) (...)

 • Grupa CB - Producent betonu towarowego, słupów, stóp fundamentowych, stropów, prefabrykatów infrastruktury drogowej, nadproży i innych. Dostawa na plac budowy.

  Czytaj więcej: Beton


strony : [ 1 ]
 
26
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2255
CHF 3,8982
USD 3,8757
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.