eGospodarka.pl

 • Poniesioną stratę na sprzedaży mieszkania także rozliczamy w PIT

  (...) ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych, odrębne źródło przychodów (art. 10 ust. 1 pkt 8 lit. a) ustawy). Źródło to jednak powstaje w ściśle określonych przypadkach, tj. gdy: po (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument MSiG-M2, poznaj opinie o K-Classic Chipsy tortilla naturalne czy przeglądaj oferty pracy z miasta dzierżoniów.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 16/2017

  (...) wzrostu dla Polski, Europy i Świata. Fundusz przedstawił w kwietniowej edycji World Economic Outlook prognozę wzrostu PKB Polski w 2017 r. na 3,4 proc., a w 2018 r. w wysokości 3,2 proc. Warto tu (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 16/2017

  (...) piątek rating Włoch z BBB+ na BBB (z prognozą stabilną). W komentarzu do tej decyzji agencja podkreśla, że jej zdaniem wzrosły polityczne zagrożenia dla Włoch. Eksperci Fitcha dostrzegają (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 16/2017

  (...) Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Eksperci WTO zdecydowali się podnieść prognozę wzrostu polskiego PKB na 2017 rok do 3,4 proc., a na 2018 r. do 3,2 proc. W tym samym dokumencie (kwietniowa (...)

 • Pożyczki pozabankowe. Polska na tle Europy

  (...) legislacyjna w tej materii jest zauważalna już od 2015 r. od wygranych jesienią 2015 r. wyborów zapowiadała zdecydowane i głębokie zmiany prawne, mające na celu ochronę konsumenta tego (...)

 • Dane osobowe i zdjęcia najbliższych tanio sprzedam

  (...) że wspomnienia cyfrowe mają dla nas wyjątkową wagę, dlatego też często uważamy je za niezastąpione. 45% respondentów przyznaje, że nie wyobraża sobie zastąpienia zdjęć i filmów z (...)

 • 5 sposobów na utratę dopłaty MdM

  (...) spora wyręka dla tych, którzy o samodzielnym zgromadzeniu wkładu własnego mogli jedynie pomarzyć. Średnia to około 25 tys. złotych, ale rekordziści otrzymują nawet pięć razy więcej. Nic (...)

 • Jaką rolę dla firm mają praktyki i staże?

  (...) firmie liczne korzyści, przekonana jest coraz większa rzesza pracodawców, a wielu z nich ma już doświadczenia w zakresie ich organizacji. Programy stażowe i ich filozofia ulegały na (...)

 • Saikei - Zielona Góra - Projektowanie, zakładanie, rewaloryzacja oraz pielęgnacja ogrodów.

  Czytaj więcej: Architektura zieleni


strony : [ 1 ]
 
23
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2705
CHF 3,9921
USD 3,9841
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.