eGospodarka.pl

 • Zwrot gotówki i przelew bankowy a korekta kosztów podatkowych

  (...) dotyczących jednorazowej wartości transakcji, która przekracza kwotę 15 000 zł, jest dokonanie za nią zapłaty za pośrednictwem rachunku płatniczego przedsiębiorcy - i to w całości (a nie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew w gospodarczym postępowaniu nakazowym, poznaj opinie o Vipera Avangarde Rozświetlający hydro-mus czy przeglądaj oferty pracy z miasta ostrołęka.


 • Podatek PCC od umów pożyczki poza rodziną

  (...) cywilnoprawnych można w łatwy sposób uniknąć, o ile chcemy przejechać się za granicę. Ustawodawca, zakreślając zasięg terytorialny ustawy o PCC podał dwie podstawowe zasady: Podatkowi (...)

 • Odliczenie VAT od zakupów sprzed rejestracji

  (...) Spółka zamierza świadczyć usługi . We wrześniu 2016 r. nabyła dwie nieruchomości, które miały zostać oddane w dzierżawę. Zgłoszenia, jako czynny podatnik VAT, zainteresowana dokonała (...)

 • Czy gospodarka Brazylii ma szanse wrócić do gry?

  (...) niezłe. Międzynarodowy Fundusz Walutowy przewiduje, że już w tym roku gospodarka Brazylii zdoła wyprzedzić Włochy, a najpóźniej w 2021 powróci na ósme miejsce zestawienia największych (...)

 • Deweloperzy mieszkaniowi otwierają szampana

  (...) Już po raz kolejny mamy powtórkę z najnowszej historii pierwotnego rynku mieszkaniowego, czyli mocne wybicie statystyk sprzedażowych nowych mieszkań w pierwszym kwartale, które niejako ustawia (...)

 • Opieka zdrowotna: globalne perspektywy 2017

  (...) opiekę zdrowotną, w dużej mierze zależy od regionu. Z raportu Deloitte wynika, że do 2020 roku tempo wzrostu wydatków w Europie Zachodniej sięgać będzie zaledwie 4 proc. Jeszcze skromniejszy (...)

 • UOKiK ostrzega: uważaj na Forex!

  (...) exchange), jest coraz więcej. Wystarczy zajrzeć na jeden z nich, aby przekonać się, że fortuna właściwie na nas czeka. Przedsiębiorcy często reklamują swoją działalność jako swoistego (...)

 • Inwestycja w mieszkanie na wynajem. Najlepsza z opcji?

  (...) E-VALUER INDEX 2017. Opracowanie przygotowane przez specjalistów od wyceny nieruchomości z Emmerson Evaluation bierze pod lupę rynek najmu w ośmiu największych polskich metropoliach. Jego (...)

 • Oferty pracy. Tylko jeden region Polski nie dopisuje

  (...) miesiącach br. opublikowano o 16 proc. więcej niż w tym samym okresie minionego roku; Ciągle widoczny jest popyt na pracowników legitymujących się wykształceniem medycznym i (...)

 • Telewizja vs video online. Dwie różne widownie?

  (...) TV i video na telewizorach i komputerach – aby porównać widownie różnych kanałów i stacji telewizyjnych i internetowych serwisów z video. To, co zobaczyliśmy wśród internautów to – z (...)

 • Monitor Rynku Pracy I kw. 2017 r.

  (...) chcemy zmieniać pracy? Przed nami najnowsza, 27. już edycja badania „Monitor Rynku Pracy” firmy Randstad. Do jakich wniosków prowadzi tym razem? Tym, co szczególnie zwraca uwagę, jest (...)

 • #instamatka, czyli macierzyństwo 2.0

  (...) wśród znajomych chociaż jednej świeżo upieczonej mamy, która hojnie obdarza wszystkich wokół zdjęciami swego potomstwa? Macierzyństwo i zawsze miały się dobrze, a od pewnego czasu (...)

 • Świadczenia pozapłacowe zamiast etatu?

  (...) o podjęciu pracy w danej firmie w znacznej mierze wpływa panująca tam atmosfera oraz odległość dzieląca miejsce pracy od domu. Takie odpowiedzi wskazało odpowiednio 49,1 proc. i 49,2 proc (...)

 • Wakacje 2017: Turcja znowu na fali

  (...) w turystyce wyjazdów Dynamika sprzedaży imprez turystycznych znowu na fali wznoszącej Ostatni, dwudziesty piąty już raport z systemu MerlinX, odnoszący się do imprez turystycznych (...)

 • Złoto, obligacje i jen japoński napędzają się wzajemnie

  (...) (Syria, Korea Północna), jeśli nie z trzech (Francja) źródeł utrzymują inwestorów w napięciu. Do rozważenia jest, na ile brak nowych, przełomowych informacji łagodzi obawy, że świat nie (...)

 • S&P500 - obrona wsparcia na 2336 pkt.

  (...) oczekuję na odreagowanie wczorajszych spadków. W dalszej perspektywie możliwy ruch na tegoroczne szczyty (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 02:30 (Australia) - Indeks zaufania konsumentów, 03:30 (...)

 • Renault Scenic Energy TCe 130 Bose. Całkiem interesujący crossover

  (...) można mieć najmniejszych zastrzeżeń. Scenic trzeciej generacji stał się znacznie atrakcyjniejszy. Wyraźnie opadająca linia dachu, nietypowe kształty przeszkleń bocznych i dodatkowe osłony (...)

 • Rekrutacja 5.0, czyli nowy trend w pozyskiwaniu talentów IT

  (...) HR oraz head hunterów przed zupełnie nowymi wyzwaniami. W jaki sposób skutecznie pozyskać najlepsze talenty IT? Współczesne trendy w zakresie rekrutacji programistów Profesjonalna rekrutacja (...)

 • EUR/USD – możliwe dalsze spadki, złoto na kolejnym szczycie

  (...) - Indeks zaufania konsumentów, 03:30 (Chiny) - Inflacja CPI, inflacja PPI (r/r), 10:30 (Wlk. Brytania) - stopa bezrobocia, wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, 16:00 (Kanada) - Decyzja BoC ws. stóp (...)

 • Podwyżki OC najniższe od roku! W końcu stabilizacja?

  (...) kwartałów widoczne jest znaczne wyhamowanie dynamiki wzrostu cen obowiązkowego ubezpieczenia pojazdów. Obecnie sięga ona 4,1%. Dla porównania poprzednie podwyżki OC wynosiły: 19,3% - II kw (...)

 • Weekend majowy 2017. Gdzie najtańszy wynajem domu?

  (...) ubiegłych, i w tym roku na wybierzemy najczęściej polskie destynacje. Szczególną popularnością cieszyć będą się miejscowości położone nad morzem, góry oraz większe miasta. Majówkę (...)

 • Heyah - Utrzymana w młodzieżowym stylu strona wirtualnego operatora usług pre-paid.

  Czytaj więcej: Sieci komórkowe


strony : [ 1 ]
 
12
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2505
CHF 3,9774
USD 4,0026
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.