eGospodarka.pl

 • Nowy JA + Internet Na Kartę, czyli bonus GB po doładowaniu

  (...) ofercie Plusa zależy tylko od wysokości doładowania. Przykładowo doładowując konto kwotą 20 zł otrzymamy bonus 6 GB ważny 14 dni, a za 100 zł doładowania - 50 GB na 120 dni. Wraz z nową (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja SD-3/A, poznaj opinie o FLOS-LEK Krem pod oczy czy przeglądaj oferty pracy z miasta słubice.


 • Ograniczone odliczenie VAT od samochodów osobowych do 2019 r.

  (...) od wydatków związanych z samochodami traktowanymi jako osobowe (nie ma to nic wspólnego z adnotacją w dowodzie rejestracyjnym, że auto jest osobowe albo ciężarowe) obowiązują od początku (...)

 • Rejestracja samochodu wyklucza zwrot podatku akcyzowego

  (...) został sprowadzony z terytorium UE do Polski. Przed jego pierwszą rejestracją w kraju został zapłacony , po czym samochód zarejestrowano. Następnego dnia rejestracja została cofnięta, gdyż (...)

 • Rotacja pracowników przybiera na sile, a firmy nie robią nic

  (...) jest badanie Work Service, z którego wyraźnie wynika, iż zasadniczym powodem nowych rekrutacji w połowie polskich firm jest właśnie dobrowolna , a więc rozstania z firmą zainicjowane przez (...)

 • W Łodzi powstaje Brama Miasta. Oto pierwsze wizualizacje

  (...) od dawna. Jej potencjał został zauważony, co zaowocowało powstaniem idei o stworzeniu Nowe Centrum Łodzi (NCŁ) - zakrojonym na szeroką skalę projektem rewitalizacji 100 ha śródmiejskiej (...)

 • Zachowania konsumentów w sieci. Kto, jak i kiedy kupuje?

  (...) konsument w sieci” przeprowadzono przy okazji 20-lecia istnienia firmy. Analiza, którą objęto 1 tys. przedsiębiorców reprezentujących mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, udowodniła (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych IV 2017

  (...) takie wsparcie pojawi się w styczniu przyszłego roku. Wtedy zostanie udostępniona ostatnia pula 381 mln zł. Po jej wyczerpaniu, program zostanie zakończony. Osoby, które chciałyby skorzystać (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości III 2017

  (...) niemal w każdym z analizowanych miast kupowali droższe lokale niż przed miesiącem. Liderem wzrostów m/m są Gdynia i Poznań. W Gdyni średnie ceny sprzedawanych na rynku wtórnym mieszkań (...)

 • Debiuty giełdowe w Europie w I kw. 2017 r.

  (...) ograniczonemu zainteresowaniu inwestorów, ponownie na szczycie zestawienia najbardziej aktywnych europejskich giełd. I zarówno jeżeli chodzi o liczbę, jak i pod względem wartości debiutów (...)

 • Ostatni dzwonek, żeby założyć PPE

  (...) już w 1999 roku i stanowią składową dobrowolnego, . Oprócz dość oczywistych korzyści dla pracownika (uzyskanie dodatkowej, prywatnej emertury), mają one również zalety, które powinni (...)

 • Gdzie na wielkanocny city break?

  (...) Praga. Stolica naszych południowych sąsiadów deklasuje tym samym ubiegłorocznego lidera, czyli Rzym. Na kolejnych miejscach pod względem popularności wśród polskich turystów plasują się (...)

 • Fortinet: cyberprzestępcy budują "armię rzeczy"

  (...) ich związek z zagrożeniami Eksploty, botnety i malware nie dają nam spokoju. Co gorsza, ze względu na rozwój infrastruktury sieciowej sprawne wykrywanie tych zagrożeń staje się coraz (...)

 • Botaniczna House: osiedle domów w Wojciechówce

  (...) flagowy projekt - osiedle Panorama w Kościelnej Wsi. Sukces tej inwestycji zachęcił dewelopera do realizacji kolejnego zrównoważonego osiedla domów. Efektem tego jest Botaniczna House (...)

 • Griffin Premium RE.. N.V. debiutuje na GPW

  (...) prawa holenderskiego w grudniu 2016 roku w wyniku reorganizacji aktywów, które były wcześniej kontrolowane przez Grupę Griffin (Griffin Topco II S.a.r.l i Griffin Topco III S.a.r.l. – (...)

 • S&P500 - kolejny atak na wsparcie na poziomie 2336 pkt.

  (...) możliwy jest powrót do wsparcia w rejonie 2170-2183 pkt. Po jego obronie oczekuję na odbicie. W dalszej perspektywie możliwy powrót na tegoroczne szczyty (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 03:30 (...)

 • Trump znowu to zrobił

  (...) dolara i rentowności obligacji skarbowych USA sugerując w wywiadzie dla Wall Street Journal, że dolar jest za silny i finalnie będzie szkodliwy dla USA. Dodał też, że preferuje niskie stopy (...)

 • EUR/USD - mocne odbicie, złoto na kolejnym szczycie, na ropie możliwe spadki

  (...) - Sytuacja na rynku pracy, 05:04 (Chiny) - Handel zagraniczny, 08:00 (Niemcy) - Inflacja konsumencka, 08:45 (Francja) - Inflacja konsumencka, 14:30 (USA) - Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, 16:00 (...)

 • Monitor BenQ EW3270ZL

  (...) dostosowująca jasność obrazu do zawartości wyświetlanych materiałów oraz oświetlenia otoczenia. Funkcja poprawia komfort oglądania filmów i innych materiałów wideo. Jej działanie można (...)

 • Mitsubishi L200 Premiere Edition - ten typ tak ma!

  (...) mniej szpetne od poprzedniej IV generacji, ale nie zapominajmy, że obecnie w segmencie aut roboczych, przedstawiciele tej klasy mają nie tylko służyć, ale i wyglądać – w końcu często (...)

 • Decyzja administracyjna musi być wyczerpująco uzasadniona

  (...) zarówno o ogólnym przebiegu, jak i informacji szczegółowych dotyczących przykładowo czynności podjętych w celu finalizacji sprawy, przysługują stronie na każdym etapie prowadzonego (...)

 • B&P Engineering - Producent oferuje urządzenia i kompletne linie technologiczne do produkcji zagęszczonych soków owocowych.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
13
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2450
CHF 3,9730
USD 3,9886
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.