eGospodarka.pl

 • Małopolski Festiwal Innowacji już w maju

  (...) przez Województwo Małopolskie festiwal jest jedynym tego typu wydarzeniem w regionie, podczas którego uczestnicy mogą być tak blisko wszelkiego rodzaju innowacji. Dzięki wydarzeniu młodzi (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie o odrzuceniu spadku, poznaj opinie o Castroland Puzzle C-200276 czy przeglądaj oferty pracy z miasta poddębice.


 • Po majówce nie rozliczysz się z PIT z żoną czy dzieckiem

  (...) weekend majowy, w trakcie którego wypada też mniej wyczekiwana data – ostateczny termin złożenia w urzędzie skarbowym Najszybciej i najwygodniej złożymy zeznanie przez internet, nawet (...)

 • Przekazanie materiałów reklamowych bez podatku VAT?

  (...) Spółka, w celu sprzedawanych produktów, co ma się przyczynić do zwiększenia sprzedaży, prowadzi różnego rodzaju . I tak jednym ze sposobów tych działań jest nieodpłatne przekazywanie (...)

 • Majówka na ostatnią chwilę? Przygotuj kilka tysięcy

  (...) szuka miejsca na , ma twardy orzecha do zgryzienia. W większości rodzimych kurortów hotele są już pełne i nie jest łatwo o wolne miejsca – szczególnie w obiektach o najlepszym stosunku ceny (...)

 • Isuzu D-MAX 1.9 TD Hi-power LSX Prime

  (...) że jedyną nowością jest silnik. Zanim wezmę go pod lupę, przyjrzyjmy się wspólnie karoserii. Największą nowością stylistyczną jest oczywiście pas przedni. Zyskał on nowe reflektory z (...)

 • Kawalerka w Warszawie. Czy to się sprzedaje?

  (...) mieszkania doczekał się kontynuacji. Jeżeli sprzedaż nadal będzie osiągać poziomy, które odnotowano w I kwartale, to najprawdopodobniej deweloperzy będą bić kolejne rekordy. Doniesienia z (...)

 • Czy branża turystyczna nas zawiedzie?

  (...) prostą? Opracowany przez KRD raport pt. „Sytuacja finansowa branży turystycznej przed rozpoczęciem sezonu” niesie za sobą dość optymistyczne wnioski. Obecna sytuacja gospodarcza nie (...)

 • 7 na 10 Polaków dobrze ocenia rynek pracy

  (...) z poszczególnych grup wiekowych, to okaże się, że najwięcej dobrych ocen zyskuje wśród osób do 30 roku życia (78%). Wskaźnik ten względem minionego roku zdołał podskoczyć aż o 14 p.p. (...)

 • Sprawdź, czy jesteś gotowy na weekend majowy

  (...) majowy wyjedzie zdecydowanie więcej osób niż rok wcześniej. Każda z nich powinna pamiętać, że do podróży, niezależnie od tego, gdzie i na ile się udajemy, warto się przygotować. O ile (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości IV 2017

  (...) styczeń-marzec) odczyt Indeksu Cen Transakcyjnych pokazał, że stabilizacja na rynku mieszkaniowym w Polsce nadal trwa. Wyliczany na podstawie transakcji dokonanych przez klientów Home Brokera i (...)

 • Młodzi ludzie niewiele wiedzą o finansach?

  (...) Zadłużonych i BIG InfoMonitor badanie „Życie finansowe młodych Polaków” wyraźnie wskazuje, że młodzieńcza niefrasobliwość często owocuje problemami, które mogą ciągnąć się (...)

 • Galerie handlowe w Europie: nowe - stare

  (...) zwiększenie odwiedzalności, wykorzystują różnego rodzaju technologie, dane oraz eventy. Ich właściciele przywiązują dużą wagę do doboru najemców oraz poszerzenia i rozrywkowej. Analiza (...)

 • Sezon grzewczy dał oszczędzić na majówkę

  (...) razem nadmiernie wymagający. Zapotrzebowanie na ciepło było o ponad 6% niższe niż średnia z lat 1980 – 2004 – wynika z szacunków Open Finance. Co to oznacza dla domowych budżetów? Jeśli (...)

 • Przetargi - raport I kw. 2017

  (...) , w pierwszym kwartale 2017 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 25 tysięcy 440 ogłoszeń, wobec 23 tys. 663 w pierwszym kw. 2016 roku i 25 tysięcy 840 w analogicznym okresie roku (...)

 • Jak weekend majowy, to w Polsce

  (...) więc nadchodzące 5 dni od 29 kwietnia do 3 maja, Polacy najchętniej wybierali polskie miasta. Najpopularniejszy okazuje się Wrocław. W stolicy Dolnego Śląska zamierzamy spędzić 3 dni, a (...)

 • "Komunikacja SMS w Polsce 2016" - startuje jubileuszowa edycja badania

  (...) dotyczące komunikacji mobilnej, ze szczególnym uwzględnieniem SMS-ów i tego, jaką rolę pełnią one w naszym życiu prywatnym, zawodowym i społecznym – jaka jest ich popularność (...)

 • SP500 w drodze na tegoroczny szczyt

  (...) możliwa jest realizacja zysków. Może to być fala czwarta, potem możliwy kolejny szczyt w ramach fali piątej (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 01:30 (Japonia) - Inflacja konsumencka, 01:50 (...)

 • ECB jeszcze nie odkrywa kart

  (...) jest takie, że nic by się nie stało, gdyby jej nie było. Nie można orzec się wrażeniu, że wciąż nierozstrzygnięta kwestia wyborów prezydenckich we Francji (druga tura dopiero 7 maja), ECB (...)

 • EUR/USD - wsparcie w rejonie 1.0810-1.0840 USD, pułapka na ropie

  (...) - Inflacja konsumencka, 01:50 (Japonia) - Produkcja przemysłowa, sprzedaż detaliczna, 09:00 (Szwajcaria) - Indeks instytutu KOF, 10:00 (Szwajcaria) - Wystąpienie publiczne szefa SNB (Thomas (...)

 • Acer Aspire U27 - komputer typu all-in-one z wodnym chłodzeniem

  (...) a Aspire Z24 - 23,8 cali. Aspire U27, ma smukłą obudowę, o grubości 12 mm, wspartą na eleganckiej, metalowej podstawie w kształcie litery V. Ma ekran Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 (...)

 • Najczęściej cytowane media III 2017

  (...) Pen na temat sojuszu z PiS. Poruszano także temat związany z wyborem szefa Rady Europejskiej i kwestię wypadku premier Beaty Szydło. Prasa W marcu2017 roku najczęściej cytowanym tytułem (...)

 • STRABAG buduje mieszkania w Otwocku

  (...) w Otwocku Najnowsza, otwocka inwestycja firmy STRABAG to czteropiętrowy budynek, a w nim 35 mieszkań o powierzchni od 30 do 112 m2, z których każde posiadać będzie balkon lub taras. Przyszli (...)

 • Usługi assistance lepsze od sąsiada

  (...) z samochodowego, dobrze wiedzą, jak nieoceniona jest to pomoc w przypadku stłuczki czy awarii auta. W takich sytuacjach często niezbędne okazuje się holowanie, wynajem pojazdu zastępczego czy (...)

 • Ereste - Strona prezentuje ofertę firmy Ereste specjalizującej się w badaniach marketingowych.

  Czytaj więcej: Badania rynku


strony : [ 1 ]
 
28
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2170
CHF 3,8951
USD 3,8696
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.