eGospodarka.pl

 • Wyłudzenia VAT. Nie chcę być okradany

  (...) PKB w latach 2014 i 2015 był zawyżony, bo w statystykach dotyczących eksportu uwzględniono tzw. puste faktury wystawiane przez firmy specjalizujące się w wyłudzaniu VAT. Czy pana zdaniem jest (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Urlop macierzyński przed porodem - wniosek, poznaj opinie o Elesko MK-03 czy przeglądaj oferty pracy z miasta żuromin.


 • Które kredyty hipoteczne najwrażliwsze na wahania?

  (...) wyjątkami, udzielane ze zmienną stopą procentową. Oprocentowanie takiego kredytu składa się z dwóch komponentów: marży banku i stopy rynkowej – WIBOR, LIBOR lub EURIBOR. Elementem stałym (...)

 • Carrefour namiesza na rynku e-commerce?

  (...) 886 sklepów w przeróżnym formacie. Poza sklepem internetowym są to hipermarkety, supermarkety, sklepiki osiedlowe, sklepy ekspresowe i specjalistyczne. Co więcej, sieć jest właścicielem 20 (...)

 • Imagine: nowy biurowiec na mapie Łodzi

  (...) zaplecze Warszawy, zyskuje na znaczeniu. Dziś jest opisywana jako przyjazne przedsiębiorcom miasto inwestycji i pionier w dziedzinie rewitalizacji. Jej potencjał dostrzegła firma Avestus Real (...)

 • Kredyty walutowe w odwrocie

  (...) mieszkanie Dane udostępnione przez BIK wskazują, że tylko w IV kwartale minionego roku liczba osób zadłużonych z tytułu wzrosła o 16,7 tys. W grudniu ich zadłużenie było o 6 mld złotych (...)

 • Czy smog wykończy rynek mieszkaniowy w Krakowie?

  (...) Ostatni raport Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) o stanie zanieczyszczenia powietrza w 3 tys. miast na całym świecie ukazał się już na tyle dawno, że jego dość porażające przesłanie (...)

 • Plush ABO, czyli najnowsza oferta abonamentowa dla młodych

  (...) na czas nieokreślony lub określony, trzy ABO do wyboru za 10, 20 i 25 zł w ofercie na czas nieokreślony, w najwyższym ABO na czas nieokreślony dodatkowe GB za staż, możliwość obniżania i (...)

 • Wspólne rozliczenie małżonków i osób samotnych obniża podatek

  (...) zeszłorocznych zarobków mija w tym roku 2 maja, czyli za ok. 4 tygodnie. Coroczny cykl „PIT Last Minute” rozpoczynamy od materiału dotyczącego obniżania zobowiązania podatkowego dzięki (...)

 • Ulga budowlana wyklucza ulgę mieszkaniową

  (...) trzeba oddać aż 19% z tego, co się zarobiło (czyli około 1/5). Sprzedaż nieruchomości podlega pod opodatkowanie podatkiem dochodowym, gdy nastąpi przed upływem 5 lat licząc od końca tego (...)

 • Debiut M-TRANS S.A. na NewConnect

  (...) z informacjami zawartymi w Dokumencie informacyjnym, w dniu 10 kwietnia 2002 roku Pan Tomasz Olszewski, Pani Monika Olszewska oraz Pan Piotr Olszewski podjęli decyzję w zakresie realizacji (...)

 • Polscy eksporterzy skorzystają na Brexicie?

  (...) swoje towary na Wyspy nie jest niczym zaskakującym - wszak mówimy tu o bardzo dużej gospodarce, kraju pochodzenia wielu przedsiębiorców inwestujących w Polsce. Łączy nas bardzo szeroka sieć (...)

 • Prawo do bycia zapomnianym: czy można zniknąć z Google?

  (...) Europejska wprowadziła zmiany w zakresie użytkowników Internetu. Rozporządzeniem nr 2016/679 przyznano osobom, których dane dotyczą, prawa żądania od administratora niezwłocznego (...)

 • Spółki giełdowe zarobiły na deweloperce 641 mln zł

  (...) na GPW głównych tuzów deweloperki mieszkaniowej, zgodnie z planem okazały się w pełni adekwatne do stanu koniunktury rynkowej. Co więcej, zakomunikowana poprawa zyskowności w rekordowym 2016 (...)

 • Jak zmienił się polski import i eksport przez 16 lat?

  (...) Rozwoju Ministerstwa Rozwoju opublikował dokument zatytułowany „Informacja o handlu zagranicznym Polski na koniec grudnia 2016”. Znajdziemy w nim wiele ciekawych zestawień, pokazujących jak (...)

 • Czym jest trwały nośnik? Jest opinia UOKiK

  (...) konsumenckim stanowią, że obowiązkiem każdego pożyczkodawcy jest udzielenie konsumentowi wyczerpujących, rzetelnych i prawdziwych informacji na temat zobowiązania. Konsument powinien m.in (...)

 • Zbyt rzadko przyglądamy się pracodawcy

  (...) sprawiają, że polscy pracownicy są coraz bardziej krytyczni wobec zatrudniających. Coraz częściej również, jeszcze przed podpisaniem umowy, wnikliwie przyglądają się przyszłemu (...)

 • Mocny DAX – silny opór na 12428 pkt.

  (...) oczekuję na odreagowanie spadków z tegorocznego szczytu. Możliwy jest powrót do pod opór w rejonie 2272-2309 pkt. W dalszej perspektywie oczekuję spadków (wykres 1). Dziś w kalendarzu (...)

 • EUR wytraca euforię

  (...) USD. Najpierw Fed zbudował oczekiwania na agresywniejsze działanie, by potem samemu je zgasić. Działania administracji Trumpa w Kongresie w ramach realizacji ambitnego planu gospodarczego także (...)

 • EUR/USD – możliwe korekcyjne odbicie, ropa na oporze

  (...) dzień wolny, 01:50 (Japonia) - Indeks Tankan dla przemysłu i dla usług, 03:30 (Australia) - Nowe domy oddane do użytku, sprzedaż detaliczna, 09:00 (Polska) - Indeks PMI dla przemysłu, 09:55 (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski III 2017

  (...) Sytuacja na poszczególnych rynkach jest dość zróżnicowana. Kwestia, którą łączy wszystkie największe miasta polski, to brak pieniędzy przeznaczonych na tegoroczne dopłaty w ramach (...)

 • OC na motocykl, czyli ofert brak

  (...) wynika z raportu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, w 2016 roku sprzedano w naszym kraju prawie 26 tys. nowych motocykli. Dla porównania, jeszcze 4 lata temu wynik ten nie przekraczał 8 (...)

 • Izabela - Zdjęcia katowickiej fotomodelki.

  Czytaj więcej: Portfolia


strony : [ 1 ]
 
3
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2327
CHF 3,9597
USD 3,9664
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.