eGospodarka.pl

 • TFI: sprzedaż i umorzenia III 2017

  (...) potwierdza prof. Marcin Dyl, Prezes Zarządu IZFiA: Aktywa i preferencje klientów są na tyle zdywersyfikowane, że ani wstrząsy natury politycznej, ani też inne ryzyka nie są w stanie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-6, poznaj opinie o Knorr Gorący kubek Serowo-grzybowa z makaronem czy przeglądaj oferty pracy z miasta nowa ruda.


 • Ulga na złe długi przy odwróconym VAT na towary i usługi

  (...) Załącznik nr 11 do ustawy o VAT zawiera towary, których sprzedaż jest rozliczana na zasadach odwrotnego obciążenia. Załącznik nr 14 to z kolei wykaz usług rozliczanych w ten sposób. Warunki (...)

 • Zaliczanie do kosztów podatkowych umorzonych wierzytelności

  (...) Spółka posiada wobec swojego kontrahenta w Polsce wierzytelności z tytułu dostaw towarów. Wierzytelności te zostały objęte układem w ramach toczącego się w wobec dłużnika z (...)

 • Premiera Suzuki Swift 2017 w Polsce

  (...) kontynuowanie tradycji. Swift nie został więc wydłużony (-10 mm), ale jest za to szerszy (+40 mm) i niższy (-15 mm). Dzięki tym zabiegom jego sylwetka wygląda na bardzo zwartą. Pod względem (...)

 • Czy nowe mieszkania ciągle się sprzedają?

  (...) Corp S.A. Wyniki za pierwszy kwartał tego roku mogą zaskakiwać. Co prawda, zawsze sprzedaż w tym okresie była dobra, niemniej jeśli spojrzymy na dane w największych miastach sprzedano od 10 (...)

 • Nowa oferta JA+ Mix i promocja Smerfny Zestaw

  (...) Mix klient może wymieniać pakiety, zupełnie je wyłączyć lub dobrać inne, pasujące mu usługi w ramach wielkości zasilenia. Promocja JA+ Smerfny Zestaw dedykowana młodym klientom to trzy (...)

 • Jakość paliw w Polsce 2016

  (...) nie tylko wpływać na większe spalanie, ale również wpływać na pogorszenie stanu technicznego silnika, co w konsekwencji może prowadzić do awarii. Dlatego też Inspekcja Handlowa już od 2003 (...)

 • Opony wielosezonowe zyskują popularność

  (...) większą popularnością. Jeszcze w 2013 roku praktycznie nie figurowały w statystykach, a dziś odpowiadają już za 6 proc. całego rynku. Może się wydawać, że jest to ciągle niewiele, ale - (...)

 • Monitor PHILIPS 349X7FJEW

  (...) i eleganckim wyglądem. W białej obudowie z wąskimi ramkami zamknięto matrycę MVA o panoramicznej (21:9) rozdzielczości UWQHD. Całość osadzono na aluminiowej podstawie z regulacją wysokości (...)

 • Generacja e-sport, czyli kto?

  (...) PayPal objęło swoim zasięgiem 12 europejskich rynków. Oto kluczowe wnioski, do jakich doszli jego autorzy: Szacunki PayPal i SuperData wskazują, że do 2018 roku europejski e-sport zdoła (...)

 • Bierni zawodowo potrzebni gospodarce

  (...) wynika, że w marcu br. bezrobocie w naszym kraju osiągnęło poziom 5,3 proc. O tym, jak bardzo dobry jest to wynik, świadczyć może porównanie nas z innymi krajami. W całej strefie euro (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w I kw. 2017

  (...) IRG SGH pokazuje, że Polacy coraz chętniej decydują się na zakup dóbr trwałych. Zmiana jest o tyle istotna, że dopiero trzeci raz od 2008 roku ocena klimatu zakupów przekroczyła poziom (...)

 • Umowa deweloperska i przedwstępna. Zanim podpiszesz

  (...) poprzedzona gruntownym rekonesansem. Firmie warto się przyjrzeć. Taką możliwość daje nam np. KRS, ale cenną wskazówką mogą być również opinie wyrażane przez klientów na forach (...)

 • Inwestorzy wracaja na rynki

  (...) serię danych z Chin, które wskazały, że w I kwartale wzrost był najsilniejszy od końcówki 2015 roku. Wyższa od prognoz dynamika PKB to efekt koniunktury na rynku nieruchomości, na którym (...)

 • Transport celuje w Azję Środkową

  (...) gospodarczy. Ze względu na swoje położenie geograficzne są w tej chwili bardzo atrakcyjne dla inwestorów z Unii Europejskiej, Rosji i Chin. Władze Kazachstanu, Uzbekistanu czy Turkmenistanu (...)

 • S&P500 - obrona marcowego dna

  (...) przynieść wzrosty w reakcji na wczorajsze odbicie za oceanem. Opór jest w rejonie 2242 pkt. Potem możliwa jest lokalna korekta. W dalszej perspektywie możliwy powrót na tegoroczne szczyty (...)

 • EUR/USD - odbicie, realizacja zysków na złocie

  (...) - Protokół z posiedzenia RBA, 14:30 (USA) - Pozwolenia na budowę domów, rozpoczęte budowy domów, 15:00 (USA) - Wystąpienie szefa Fed z Kansas City (Esther George), 15:15 (USA) - Produkcja (...)

 • Nadchodzą polskie REIT-y

  (...) Real Estate Investment Trust) to nic innego niż spółka specjalnego przeznaczenia lub też fundusz inwestycyjny, którego zadaniem jest kupno, sprzedaż i zarządzanie nieruchomościami (...)

 • Osiedle Moderna: Dom Development ruszył ze sprzedażą III etapu

  (...) nowoczesnego stylu, w którym zaprojektowano inwestycję) powstaje na działce zlokalizowanej u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej. Dom Development S.A. właśnie poinformował o rozpoczęciu (...)

 • System finansowy w Polsce. Nie można popełnić błędu

  (...) w Niemczech, być może we Włoszech i związane z tym ryzyka polityczne. Jak pana zdaniem wyniki wyborów, które radykalnie zmieniłyby rzeczywistość polityczną, mogą się przełożyć na rynki (...)

 • Ekomel - Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska. Zakres usług, dotychczasowe realizacje.

  Czytaj więcej: Ochrona środowiska


strony : [ 1 ]
 
18
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2401
CHF 3,9688
USD 3,9800
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.