eGospodarka.pl

 • Smartfon HOMTOM HT20 Pro

  (...) ma tylko 12,99 mm grubości i waży 190 gramów. Tylny panel wykonano z poliwęglanu, natomiast boki i ramkę otaczającą ekran - z wysokiej jakości metalu. Jego odporność potwierdza norma (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Formularz ZAP-3, poznaj opinie o Nivea Diamond Touch olejek pod prysznic czy przeglądaj oferty pracy z miasta opole lubelskie.


 • Umowa zlecenie poza Polską z obcokrajowcem = podatek u źródła

  (...) terytorium naszego kraju przez osoby podlegające ograniczonemu obowiązkowi podatkowemu zalicza się m.in. dochody (przychody) z: działalności wykonywanej osobiście na terytorium (...)

 • Zwolnienie przedmiotowo-podmiotowe z kasy fiskalnej

  (...) wykonuje m.in. stolarkę budowlaną (drzwi i okna). Jego głównymi odbiorcami są firmy. Co jakiś czas trafiają się jednak zlecenia od osób prywatnych. Ci albo zlecają wykonanie , polegającej (...)

 • Handel węglem zwolniony z podatku akcyzowego?

  (...) Spółka produkuje w skojarzeniu z ciepłem oraz ciepło użytkowe służące do zaspokajania potrzeb mieszkańców miasta i okolic. Surowcem do wytwarzania prądu oraz ciepła jest węgiel (...)

 • Catalyst: rekordowo niska ilość emisji bez wykupu

  (...) spółka nie wykupiła papierów dłużnych notowanych niegdyś na Catalyst. A ponieważ chodzi o znajdującą się w upadłości likwidacyjnej PCZ, to nie mogło być mowy o zaskoczeniu. Ogółem w (...)

 • Niższy wiek emerytalny: ZUS zaleją wnioski o przyznanie emerytury

  (...) miał pełne ręce roboty. Najprawdopodobniej zatem nie tylko wydłużą się godziny pracy jego placówek, ale również ich obsada. - Obsłużenie wszystkich klientów będzie nie lada wyzwaniem (...)

 • Europa na wulkanie

  (...) parlamentarnych w najważniejszych krajach członkowskich Unii Europejskiej już od jesieni 2016 r. straszyła rynki, co było widać m.in. po zachowaniu obligacji niemieckich i francuskich czy (...)

 • Aleja Wiśniowa. Planetbud znowu działa w Zalasewie

  (...) pod tym adresem powstaje najnowsza inwestycja firmy Planetbud Developement. Aleja Wiśniowa dostarczy na wielkopolski rynek 58 lokali zlokalizowanych w 29 domach bliźniaczych. Przyszli mieszkańcy (...)

 • Rynek pracy zupełnie nie zaskakuje

  (...) lidera pod względem ilości wygenerowanych ofert nastąpiło przetasowanie. O ile w pierwszych trzech miesiącach 2016 roku największy wybór ogłoszeń zaoferował Dolny Śląsk, o tyle już w tym (...)

 • Pieniądze w związku: wspólne konto czy osobne rachunki?

  (...) dwójkę, należy zastanowić się nad wieloma sprawami. Jedną z nich są na pewno finanse. są tematem trudnym, ale omijanie go szeroki łukiem nie prowadzi do niczego dobrego. Jednym z (...)

 • Moda na ebooki: tylko chwilowy trend?

  (...) czytelniczy i przyzwyczajenia samych konsumentów. Ich popularność rośnie, ale nie oznacza to jednocześnie, że Polacy rezygnują z książek tradycyjnych. Tak się nie dzieje, jednak są (...)

 • Wyniki finansowe banków 2016

  (...) roku wynik działalności bankowej zwiększył się o 6,1%, osiągając 59,2 mld zł. Wynik z tytułu odsetek podskoczył o 7,7% do poziomu 37,9 mld zł, a łączny wynik z tytułu aktywów i (...)

 • Infiniti QX70 3.7 V6 AWD S Design dobrze wygląda i świetnie jeździ

  (...) dowodem na to, że biały nie wyszczupla. Jasny lakier karoserii skutecznie zaznacza wszystkie obłości, które tworzą naprawdę masywną całość. Nie bez znaczenia jest także świetnie (...)

 • Ile da ci zarobić mieszkanie na wynajem?

  (...) na wynajem wynosi dla największych miast 5,35 proc. netto – wynika z obliczeń Home Brokera i Domiporta.pl. Na tę chwilę najlepiej wróży zakup lokalu w Gdańsku, Warszawie i Tychach. Nawet (...)

 • Korupcja i nadużycia: nie polski problem?

  (...) Nadużyć Gospodarczych EY „Ludzki instynkt czy logika maszyn – czemu ufasz bardziej w walce z korupcją i nadużyciami.” Autorzy projektu przepytali respondentów reprezentujących 41 krajów (...)

 • Hanza Tower: szczeciński wieżowiec pnie się w górę

  (...) 30 kondygnacji kompleks apartamentów, biur i . Przyszli mieszkańcy mają zyskać atrakcyjną przestrzeń do życia i szereg udogodnień jak np. basen, kluby dla dzieci, młodzieży i dorosłych (...)

 • Tylko co 4 rodzic uczula dziecko na niebezpieczeństwo w sieci

  (...) polskich internautów liczyła sobie już 27,5 mln osób - wynika z badań Gemius/PBI. Ponadto w niemal wszystkich (97,7 proc.) gospodarstwach domowych, w których mieszkają dzieci, jest dostęp do (...)

 • Polskie smaki doceniamy dopiero za granicą?

  (...) z pewnej perspektywy. I to właśnie dlatego autorzy kampanii „Polska smakuje każdego dnia” postanowili zebrać opinie osób, które przez jakiś czas mieszkały za granicą. Z udzielonych przez (...)

 • Dudley pomógł dolarowi

  (...) ostatnim czasie komunikacja bankierów centralnych z rynkiem finansowym odbywa się na zasadzie: najpierw mówię raz, później tłumaczę o co faktycznie mi chodziło. W marcu na świeczniku był (...)

 • EUR/USD - opór w rejonie 1.0600-1.0625 USD, ropa w rejonie silnej bariery

  (...) Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda), 01:50 (Japonia) - Bilans płatniczy, 03:30 (USA) - Wystąpienie szefa Fed z St. Louis (James Bullard), 10:00 (Włochy) - Produkcja przemysłowa (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 03-07.04.17

  (...) w rejonie 1.0625 USD nie jest pułapką to mamy otwartą drogę do dalszych spadków. Wsparcie jest w rejonie 1.05 USD oraz 1.0370 USD. Złoto – Nieudana próba przełamania ważnego oporu w (...)

 • Rynek mieszkaniowy 2017: co nas czeka?

  (...) raportu E-VALUER INDEX 2017. Opracowanie ekspertów wyceny nieruchomości z Emmerson Evaluation tradycyjnie już przygląda się kondycji, w jakiej znajduje się rodzimy . Autorzy biorą pod lupę (...)

 • Marketing automation: dotrzymaj kroku kupującym

  (...) Gemius wynika, że połowa z 20 najbardziej popularnych w naszym kraju aplikacji mobilnych przeznaczonych jest do komunikacji. Nowe kanały przyczyniają się do zmiany zachowań konsumentów (...)

 • Polski LED - Sklep internetowy oferujący oświetlenie LED m.in taśmy, profile, zasilacze i żarówki.

  Czytaj więcej: Akcesoria


strony : [ 1 ]
 
10
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2301
CHF 3,9591
USD 3,9956
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.