eGospodarka.pl

 • Przeciętne wynagrodzenie III 2017

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CI KRS-CDN, poznaj opinie o Balcerzak i Spółka Kiełbasa Polska surowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta bydgoszcz.


 • Kwota wolna od podatku a kwota zmniejszająca podatek

  (...) Kwota zmniejszająca podatek to nic innego jak wartość, o którą możemy pomniejszyć obliczony (wg skali podatkowej) . Art. 27 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych mówi wprost (...)

 • Odwrotne obciążenie na usługi budowlane: odliczenie VAT naliczonego

  (...) do ustawy o VAT załącznik nr 14 zawiera wykaz usług (w sumie 48 pozycji), do których stosuje się mechanizm . Wszystkie te usługi poza pierwszą odnoszą się do budownictwa. Art. 17 ustawy o (...)

 • Płatność na cudze konto bankowe w kosztach podatkowych

  (...) Wnioskodawca . Te w części kupuje poza granicami Polski, głównie w Niemczech od zagranicznych osób fizycznych bądź firm. Po zbadaniu stanu technicznego samochodu oraz wynegocjowaniu (...)

 • Jak inflacja zmienia rynek obligacji skarbowych?

  (...) prowadzi do dwóch bardzo jednoznacznych wniosków. Po pierwsze, dynamicznie rośnie zainteresowanie oszczędzających zakupami tych papierów, po drugie, zdecydowanie zwiększa się popyt na (...)

 • Obrót bezgotówkowy, czyli wymierne korzyści dla wszystkich

  (...) proc. wynagrodzeń w ten właśnie sposób jest przekazywane pracownikom, to uważamy za słuszny kierunek propozycje mogące ten wskaźnik zwiększyć. Tym bardziej, że nie mówimy o obowiązku (...)

 • Zużycie wody i prądu. Jedno maleje, drugie rośnie

  (...) zużycie wody z miejskich sieci … Z dość oczywistych względów, analiza zużycia wody przez polskie rodziny, może dotyczyć tylko sieci wodociągowych. Trudno jest oszacować, jakie ilości (...)

 • Centra handlowe: rok spektakularnych otwarć

  (...) całkowita podaż osiągnęła 13,4 mln mkw., z czego 9,5 mln mkw. przypadło na centra handlowe, a pozostała część na parki i wielkopowierzchniowe magazyny handlowe oraz . W ciągu pierwszego (...)

 • Wakacje 2017: przed świętami i majówką ruch zamiera

  (...) w turystyce wyjazdów Przejściowe istotne osłabienie dynamiki sprzedaży wycieczek Ostatni raport z systemu MerlinX był już dwudziestym szóstym opracowaniem odnoszącym się do roku (...)

 • System ochrony zdrowia: poprawić jakość przez transparentność?

  (...) było wskazanie narzędzi, dzięki którym system ma szanse zwiększyć swoją przejrzystość, a w efekcie również poprawić jakość oferowaną pacjentom i pozostałym interesariuszom. Pod lupę (...)

 • UOKiK ostrzega: Telekomunikacja Cyfrowa wprowadza klientów w błąd

  (...) Konsumentów napłynęło ponad 200 skarg na praktyki stosowane przez spółkę Telekomunikacja Cyfrowa. Z otrzymanej korespondencji wynika, że: Przedstawiciele Telekomunikacji Cyfrowej Sp. z (...)

 • Telefon Hykker Elegant w Biedronce

  (...) wyświetlacz o przekątnej 2.4 cala, czytelne menu, duże, podświetlane klawisze oraz intuicyjną blokadę klawiatury. Aparat fotograficzny umieszczony został w tylnej części obudowy. Pamięć (...)

 • Kaspersky Cybersecurity Index II poł. 2016

  (...) wskaźnika jest badanie online, któremu dwa razy w roku poddawani są użytkownicy z całego świata. W drugim półroczu minionego roku badanie objęło przeszło 17 tys. respondentów (...)

 • Inwestujemy w lokaty, a zarabiają obligacje skarbowe

  (...) taką kwotę Polacy kupili detaliczne w 2016 roku – wynika z danych Ministerstwa Finansów. To bardzo mało biorąc pod uwagę, że na bankowych depozytach rodacy trzymają 670 mld złotych, czyli (...)

 • Przedświąteczny zakupoholizm Polaków

  (...) W szale zakupów zdarza się nam popełnić błędy. Dobitnym na to dowodem jest badanie przeprowadzone przez BIK oraz Rejestr Dłużników BIG InfoMonitor, z którego wynika, że zarówno (...)

 • 5 elementów, które powinno zawierać ogłoszenie o pracę dla Ygreka

  (...) pracę? Aż 54% ankietowanych w wieku poniżej 24 lat wskazuje, że zdecydowanie ważną kwestią są dni i godziny pracy. To jednak nie jest niczym zaskakującym, zważywszy że znakomita część (...)

 • Ranking Szpitali Publicznych 2017

  (...) których powstał Ranking Szpitali Publicznych 2017, zajęła się spółka Magellan. Patronat merytoryczny nad opracowaniem objęła firma Deloitte, a medialny - dziennik Rzeczpospolita. Badaniem (...)

 • Debiut DINO POLSKA S.A. na GPW

  (...) roku, kiedy Tomasz Biernacki, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, otworzył pierwszy sklep pod marką Supermarket Dino. W ramach realizacji strategii ekspansji i powstawania nowych (...)

 • Young City 2: 250 mieszkań czeka na właścicieli

  (...) w zachodniej części Bemowa. To dogodna lokalizacja dla tych, którym zależy na dobrej komunikacji. Ta część Warszawy posiada bowiem dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną, a w przyszłości (...)

 • Ubóstwo dzieci - problem bogatych

  (...) Wpływ wielkiej recesji na ubóstwo dzieci w krajach bogatych” to efekt współpracy Centrum Badawczego UNICEF oraz szesnastu międzynarodowych instytucji badawczych. Jego autorzy przyjrzeli się (...)

 • Kurs GBP/USD wyszedł ponad 200

  (...) by 8 czerwca odbyły się przyśpieszone wybory to gigantyczne umocnienie funta – inwestorzy masowo pokrywają krótkie pozycje. Kurs GBP/USD pierwszy raz od referendum ws. wyjścia z UE wyszedł (...)

 • Notebook ASUS Transformer Pro

  (...) został w smukłej, aluminiowej i eleganckiej obudowie. Wyposażony został w Intel Core i7 siódmej generacji i do 16GB pamięci DDR3 RAM. Dysk SSD ma pojemność 512GB. Laptop podłączymy z (...)

 • S&P500 - możliwy kolejny ruch w górę, słaby DAX

  (...) się w okolicy 2242 pkt. Próba jej przełamania może się nie udać. W rezultacie możliwa realizacja zysków. Wsparcie jest w rejonie 2170-2183 (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 11:00 (Strefa (...)

 • EUR/USD - silny wzrost, realizacja zysków na ropie

  (...) Euro) - Inflacja konsumencka, handel zagraniczny, 14:00 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne członka zarządu ECB (Benoit Coeuré), 14:00 (Polska) - Przeciętne zatrudnienie i wynagrodzenie, 16:30 (...)

 • E-sklep czy platforma marketplace?

  (...) umieszczenia produktów na platformie typu marketplace (np. Amazon, Allegro czy eBay), handlujący w sieci otrzymują możliwość dotarcia do sporej grupy odbiorców, a nawet poszerzenia swojego (...)

 • Polsound - Dystrybucja sprzętu nagłośnieniowego firm takich jak Shure, Aphex. Meyer Sound. Projektowanie i wykonawstwo instalacji nagłośnieniowych

  Czytaj więcej: Audio


strony : [ 1 ] . 2
 
19
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2404
CHF 3,9669
USD 3,9571
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.