eGospodarka.pl

 • Rynek walutowy 17-21.04.17

  (...) kandydatów. Dwóch to centryści, przy czym Francois Fillon zdaje się być odrobinę bardziej konkretny od Emanuela Macrona, zupełnie bezbarwnego bohatera współczesnej post-polityki. Wygrana (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W13, poznaj opinie o Oilatum OILATUM soft KREM czy przeglądaj oferty pracy z miasta wisznice.


 • Premiera: Nissan Micra 2017

  (...) brak charakteru. Styliści Nissana zerwali z powściągliwością i narysowali świetną sylwetkę. Teraz Micra jest bez wątpienia jednym z najatrakcyjniejszych samochodów w swojej klasie (...)

 • Monitor BenQ BL2706HT

  (...) matrycę IPS o rozdzielczości 1920x1080, która zapewnia znakomitą jakość obrazu oraz kąty widzenia 178°/178°. Położenie ekranu można regulować w dużym zakresie: obracać do pionu (...)

 • Kilometrówka (ryczałt) za jazdy lokalne dla pracownika z podatkiem

  (...) 15 kwietnia 2016 r., sygn. akt II FSK 635/14 (wyrok opisaliśmy tutaj: ), w którym to sąd uznał, że wydatki ponoszone w interesie pracodawcy nie mogą być zaliczane do przychodu pracownika (...)

 • Wydatki na udział w pogrzebie jako koszty uzyskania przychodów

  (...) Spółki wchodzące w skład Podatkowej Grupy Kapitałowej, w związku ze śmiercią swoich pracowników, czy byłych pracowników oraz najbliższych członków ich rodzin, ponoszą wydatki na zakup (...)

 • Smartfony Neffos X1 debiutują na polskim rynku

  (...) z podwójnie zakrzywionym tyłem. Zaokrąglone krawędzie poprawiają ergonomię urządzenia. Krawędź smartfona ma zaledwie 2,95 mm. Znajduje się na niej przełącznik wyciszania urządzenia (...)

 • Istotny pogląd x4. UOKiK kolejny raz zgadza się z konsumentami

  (...) z przedstawionych istotnych poglądów dotyczą właśnie toczących się postępowań. W każdym z przypadków chodzi o frankowiczów, a konkretnie o zawarte przez nich umowy kredytowe. Sporne (...)

 • Koniunktura konsumencka IV 2017

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej był wyższy o 1,2 p. proc. w stosunku do i ukształtował się na poziomie -0,8. Wszystkie składowe wskaźnika uzyskały (...)

 • Produkcja w Polsce III 2017

  (...) dowodzą, że marcowa produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była o 11,1% wyższa od ubiegłorocznej (kiedy notowano wzrost (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-III 2017

  (...) Z informacji zaprezentowanych przez GUS wynika, że w okresie styczeń-marzec 2017 r. do użytku oddano 40344 mieszkania, a więc o 7,8% więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku, w (...)

 • Zdolność kredytowa III 2017

  (...) rodziców pracują powinna móc zadłużyć się na na kwotę 471 tys. zł – wynika z najświeższych danych zebranych przez Open Finance. Wartość ta jest medianą, a więc połowa banków (...)

 • Złośliwe oprogramowanie: nowości atakują

  (...) na najważniejsze tendencje w sieci, analizując złośliwe oprogramowanie, które pojawiło się od czwartego kwartału 2016, Opracowanie zawiera nie tylko wyniki szczegółowych badań (...)

 • Boimy się śmierci, a ubezpieczenia na życie nie mamy

  (...) śmierć i choroba bliskich to kwestie, które przerażają nas w największym stopniu. Wskazuje na nie aż 58 proc. respondentów. Na kolejnych pozycjach listy codziennych obaw znajdują się (...)

 • Europejska branża leasingowa w 2016 r.

  (...) leasingowej wzrosty w każdej z głównych kategorii finansowania aktywów. Najbardziej doniosłą rolę odegrało tu , w tym głównie pojazdów (13,2 proc. rdr). Jeżeli chodzi o leasing (...)

 • Ceny OC o połowę wyższe niż rok temu

  (...) w ciągu roku wzrosły średnio o 55%. Zgodnie z naszymi przywidywaniami, na początku 2017 r. podwyżki wyhamowały i stawki ustabilizowały się na średnim poziomie nieco ponad 1000 zł. W 2017 (...)

 • Kampania prezydencka we Francji na ostatniej prostej

  (...) prawdopodobieństwo przypisują II turze (7 maja) w składzie Macron - Le Pen. W takim wypadku rynek będzie reagował na wynik Le Pen, im wyższy (i bardziej odbiegający od obecnych sondaży), tym (...)

 • Silny WIG20, słaby DAX, S&P500 powyżej 2345 pkt.

  (...) możliwe są dalsze wzrosty i nowe długoterminowe maksimum. Potem można oczekiwać na realizację zysków (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 02:30 (Japonia) - Indeks PMI dla przemysłu, 09:30 (...)

 • EUR/USD - realizacja zysków, możliwe odbicie na ropie

  (...) - Indeks PMI dla przemysłu, 09:30 (Niemcy) - Indeks PMI dla przemysłu, indeks PMI dla usług, 10:00 (Strefa Euro) - Indeks PMI dla przemysłu, indeks PMI dla usług, 10:30 (Wlk. Brytania) - Wyniki (...)

 • Sklep internetowy w epoce Amazona. Jak to zrobić?

  (...) Kiedyś otwarcie sklepu w Internecie zdawało się być idealnym pomysłem na pozyskanie portfela klienta. Handlować można było praktycznie wszystkim bez ponoszenia tak wysokich kosztów, jakie (...)

 • Employer branding już podczas rekrutacji

  (...) dotyka coraz liczniejsze grono pracodawców. Dobrym przykładem może tu być branża IT, której brakuje obecnie już 50 tys. programistów. Nic zatem dziwnego, że pracodawcy z tego sektora robią (...)

 • Telix.pl - Dział witryny Telix poświęcony systemowi Symbian.

  Czytaj więcej: Symbian


strony : [ 1 ]
 
21
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2705
CHF 3,9921
USD 3,9841
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.