eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 13/2017

  (...) gospodarce. Wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki prognozuje wzrost gospodarczy na 3,6%, czyli na takim poziomie, jaki przyjęto w przyjętym w budżecie. Moody's Investors (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WJ, poznaj opinie o Kupiec Ryż do risotto arborio czy przeglądaj oferty pracy z miasta dzierzgoń.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 13/2017

  (...) Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Teraz rozpoczną się negocjacje w sprawie sposobu realizacji Brexitu. Te negocjacje nie będą łatwe, bo zdania w tej sprawie są podzielone. Podzielam (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 13/2017

  (...) do polityki (głównie gospodarczej) Stanów Zjednoczonych. To skutek szczegółowych informacji dochodzących z Białego Domu i Kongresu do międzynarodowych kół gospodarczych, a dotyczących (...)

 • Spłata ex-małżonka jest kosztem uzyskania przychodu sprzedaży domu

  (...) W 1992 r. małżonkowie nabyli do majątku wspólnego grunt, który zabudowali następnie budynkiem mieszkalnym. W 2010 r. został orzeczony . W toku postępowania o podział majątku, postanowieniem (...)

 • BMW X1 Xdrive25i - w poszukiwaniu DNA

  (...) BMW X1 na zlot BMW Klub Warszawa pod stadion PGE Narodowy. Na zlocie nasza testówka cieszyła się ujemnym zainteresowaniem, a po wszystkim przeszukałem kilka różnych fotorelacji z tego (...)

 • Walka o wzrost sprzedaży. 7 sposobów na komunikację in-store

  (...) czas Tworzymy skomplikowane komunikaty, mechanizmy, długie teksty reklamowe i wierzymy, że klient znajdzie czas, aby się z nimi zapoznać. Nie znajdzie. Średnio przy półce spędza 6 s i to (...)

 • Deweloperzy narzekają na grunty inwestycyjne

  (...) Corp S.A. Od około 4 lat mamy do czynienia z niesłabnącym popytem na rynku mieszkań. Z roku na rok pobijane są kolejne rekordy sprzedaży. To sprawia, że deweloperzy byli i nadal są mocno (...)

 • 12 sposobów na bezpieczną e-bankowość

  (...) wynika z opracowanego przez Narodowy Bank Polski raportu „Zwyczaje płatnicze Polaków”, 77 proc. dorosłych Polaków posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, a 2/3 kartę płatniczą (...)

 • Matex - Oferta sprzedaży sproszkowanych produktów jajecznych, mięsa drobiowego oraz tłuszczów zwierzęcych topionych kategorii 3 do celów paszowych i technicznych. Marcinkowice.

  Czytaj więcej: Żywność


strony : [ 1 ]
 
1
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2198
CHF 3,9461
USD 3,9455
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.