eGospodarka.pl

 • XII Targi eHandlu już 10 maja 2017 w Gdańsku

  (...) zgromadzą ponad 120 wystawców. Staną oni przed wyzwaniem zaprezentowania od najlepszej strony swoich wizji współpracy oraz rozmaitych, innowacyjnych rozwiązań dla branży handlu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-11, poznaj opinie o Philips 42PFL9703D/10 czy przeglądaj oferty pracy z miasta bogatynia.


 • Smartfon UMi Z

  (...) wyświetlacz IGZO wyprodukowany przez firmę SHARP. Jest jasny, energooszczędny i bardzo dobrze reaguje na dotyk. Przed zarysowaniami i skutkami upadków chroni szkło Dragontrail, którym pokryto (...)

 • Samochód na gaz po zimie. Nie tylko wymiana opon

  (...) sezonu wiosenno-letniego, w pierwszej kolejności pamiętajmy o sprawdzeniu szczelności instalacji LPG. Dlaczego jest to aż tak ważne? Nie zapominajmy, że zima to okres dużych wahań (...)

 • Odwrotne obciążenie w VAT na usługi budowlane

  (...) zobowiązanym do rozliczenia VAT należnego od danej czynności (która rzecz jasna podlega opodatkowaniu VAT-em) jest nabywca towarów czy usług. Jest to odstępstwo od zasady ogólnej mówiącej (...)

 • Pojęcie transakcji przy umowie najmu nieruchomości

  (...) Spółka z o.o. świadczy , kadrowej i . Na potrzeby prowadzonej działalności korzysta z lokalu użytkowego na podstawie zawartej na czas nieokreślony. Zgodnie z postanowieniami umowy (...)

 • Inwestycje zagraniczne w Polsce zagrożone. Oto powody

  (...) narzekać na brak zainteresowania ze strony inwestorów zagranicznych, to jednak nie oznacza to, że sytuacja ta dana jest nam na zawsze. Pewnym zagrożeniem jest bez wątpienia europejskiej, która (...)

 • Wrażliwe dane cierpią przez brak higieny

  (...) „Moje cenne dane: i związane z nim zagrożenia” wynika, że kontrola użytkowników nad zawartością ich urządzeń raczej nie zachwyca. Zaledwie połowa z nich deklaruje, że dokonuje (...)

 • Kraków, Wrocław i Trójmiasto biurowymi liderami w regionach

  (...) to niewątpliwie najbardziej rozwinięty rynek biurowy w naszym kraju. Świadczy o tym nie tylko całkowity zasób powierzchni, ale także ilość powierzchni znajdujących się obecnie w fazie (...)

 • Strefa euro: pierwszy od 3 lat spadek stabilności gospodarczej

  (...) gospodarcze, stosując 20 wskaźników w czterech kluczowych kategoriach: stabilność fiskalna, konkurencyjność rynkowa, zatrudnienie i miejsca pracy oraz dług publiczny i zewnętrzny. Po (...)

 • Elastyczna praca = rozwój firmy

  (...) rozwiązania jakim jest elastyczna praca korzysta już 62 proc. pracowników z całego świata Ankietowani niemal jednogłośnie (98%) przyznają, że elastyczna praca, a zwłaszcza możliwość (...)

 • PKO BP z nowymi ułatwieniami dla przedsiębiorców

  (...) PKO BP małym i średnim przedsiębiorcom niezbędny jest jedynie dowód osobisty. W ten sposób czas potrzebny do otwarcia Konta Firmowego skrócony zostaje do niezbędnego minimum PKO Konto (...)

 • Skaner Canon imageFORMULA Unit 102

  (...) z różnych źródeł w jeden plik, dzięki współpracy automatycznego podajnika dokumentów i urządzenia FSU102. Canon imageFORMULA Unit 102 przetwarza dokumenty w bardzo krótkim czasie. Jak (...)

 • Nowe limity MdM (prawie) nic nie zmieniły

  (...) ważny moment na rynku mieszkaniowym, gdyż właśnie wtedy ogłaszane są limity MdM, a więc de facto maksymalne ceny nieruchomości, na których zakup można uzyskać dofinansowanie z . Te (...)

 • Brexit: Zjednoczone Królestwo stracone, ale nie całe?

  (...) przeforsowano we wtorek decyzję o wystąpieniu do administracji w Londynie z wnioskiem o przeprowadzenie drugiego referendum niepodległościowego w Szkocji. Miałoby się ono odbyć gdzieś (...)

 • Najdroższe powierzchnie biurowe I kw. 2017

  (...) Na szczycie zestawienia CBRE bez zaskoczeń. Po raz kolejny już pierwsze miejsce przypadło w udziale COB w Hong Kongu z miesięcznym czynszem sięgającym ok. 220 EUR/mkw. Na drugiej pozycji (...)

 • Jakie wydatki reklamowe w e-commerce? Analizujemy 2016 rok

  (...) branży e-commerce to domena sklepów internetowych. W minionym roku odpowiadały one za 71% całego budżetu reklamowego całego sektora. Na drugim miejscu uplasowały się serwisy ogłoszeniowe (...)

 • Złoto i jen zyskują

  (...) a rentowności 10-letnich obligacji skarbowych USA spadły do 2,33 proc. Ten ostatni czynnik pomaga w sprzedaży USD/JPY, który wrócił pod 110,50. Za to EUR/USD stoi w miejscu, gdyż euro nie (...)

 • Wymiana opon obowiązkowa?

  (...) się uregulowanie przepisów dotyczących wymiany ogumienia tak, jak ma to miejsce np. w Czechach czy na Słowacji. Praktyka pokazuje bowiem, że edukacja kierowców oraz kampanie mające na celu (...)

 • S&P500 – korekcyjne cofnięcie, wsparcie na 2336 pkt.

  (...) możliwy ruch do oporu 2230 pkt. W dalszej perspektywie możliwy kolejny ruch w dół. Wsparcie jest w rejonie 2170-2183 pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu: Chiny - dzień wolny, 06:30 (Australia) (...)

 • EUR/USD – wsparcie na 1.0625 USD, realizacja zysków na ropie

  (...) dzień wolny, 06:30 (Australia) - Decyzja RBA ws. stóp procentowych, 11:00 (Strefa Euro) - Sprzedaż detaliczna, 11:15 (Australia) - Wystąpienie publiczne szefa RBA (Philip Lowe), 14:30 (USA) (...)

 • Odwołanie od decyzji administracyjnej - w jakim terminie?

  (...) 2 odwołanie powinno zostać wniesione w terminie czternastu dni od dnia doręczenia decyzji stronie, a gdy decyzja została ogłoszona ustnie – od dnia jej ogłoszenia stronie. Przed upływem (...)

 • Seat Ateca 2.0 TDI 150 KM - nowy w rodzinie

  (...) dla każdego z osobna, moim zdaniem stylistyka idealnie wpisuje się w zadziorny charakter tego auta. Masywny przód, kanciaste kształty powodują że nie da się przejść obok tego Seata (...)

 • United Colours Agency - Bank twarzy ludzi o urodzie egzotycznej. Współpraca z firmami z zakresu modelingu, organizacji koncertów, produkcji muzycznej i video, usługi fotograficzne.

  Czytaj więcej: Katalogi


strony : [ 1 ]
 
4
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2525
CHF 3,9804
USD 3,9890
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.