eGospodarka.pl

 • PZU może przejąć Pekao SA

  (...) kapitałowej złożonej z kilkudziesięciu podmiotów (m.in. Alior Bank) zajmuje się przede wszystkim sprzedażą ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Bank Polska Kasa Opieki (Pekao SA) jest (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o pracę na czas zastępstwa, poznaj opinie o Noclaf Szafka pod blat 57 czy przeglądaj oferty pracy z miasta świętochłowice.


 • Wielkanoc 2017 droższa niż rok temu

  (...) Paribas wynika, że podwyżki najbardziej mogą się dać we znaki niektórym mieszkańcom północnej Polski. Gdzieniegdzie na południu Wielkanoc powinna być nieco tańsza. - Za przykładowy (...)

 • Przelewy Elixir w III 2017 r.

  (...) miesiącu system Elixir zdołał przetworzyć 159,41 mln transakcji, w tym uznań i obciążeń, na kwotę sięgającą 403,72 mld zł. To znacznie więcej niż w minionym roku, kiedy to mieliśmy (...)

 • Nabycie spadku: terminy zgłoszeń w podatku od spadków i darowizn

  (...) podlega m.in. nabycie przez osoby fizyczne własności rzeczy znajdujących się w Polsce lub praw majątkowych tutaj wykonywanym tytułem dziedziczenia, zapisu zwykłego, dalszego zapisu, zapisu (...)

 • Zatrzymanie zadatku na sprzedaż nieruchomości w podatku dochodowym

  (...) Wnioskodawczy posiada 1/2 . W dniu 23.06.2009 r. zawarła ona przedwstępną umowę sprzedaży tych udziałów na rzecz brata i jego żony. Ci wpłacili jej z tego tytułu 50.000 zł. Strony umowy (...)

 • OC: co grozi za okłamywanie ubezpieczyciela?

  (...) dość dużą swobodę karania kierowców, którzy mijali się z prawdą, podając informacje niezbędne do zawarcia umowy o ubezpieczenie OC. Ta autonomia została jednak zniesiona przepisami ustawy (...)

 • Zobacz, czy zagraża ci automatyzacja

  (...) pt. „Aktywni + Przyszłość Rynku Pracy”, zaprezentowanego przy okazji 4. edycji programu „Start do Kariery”. Czego dowodzi to opracowanie? Przede wszystkim okazuje się, że nowe (...)

 • Bouygues Immobilier przywraca blask kamienicy z 1905 roku

  (...) jak już wspomniano we wstępie, nie tylko projekt mieszkaniowy, ale również rewitalizacja kwartału zabudowy, w którym ochroną objęte zostały fragmenty dwóch kamienic z początku minionego (...)

 • Zmiana pracy: bardziej niż niskie pensje doskwiera nam nuda?

  (...) którego każdego dnia udajemy się do pracy. Z ostatniego badania zrealizowanego przez Work Service wynika również, że dla wielu Polaków jest ono także głównym czynnikiem motywującym do (...)

 • Kredyt MdM: koniec pieniędzy do stycznia 2018

  (...) że kolejne transze przeznaczone na wykorzystają w rekordowym tempie. Z najnowszego komunikatu BGK wynika, że tym razem w ciągu zaledwie 4 dni robocze zarezerwowane zostały 54 mln zł. Kwota ta (...)

 • Ranking kont firmowych. Gdzie mikroprzedsiębiorcy płacą najmniej?

  (...) wielu zmian w przepisach podatkowych, które jak się wydaje, rewolucjonizują życie najmniejszych przedsiębiorców póki co na minus. Zatory płatnicze i kłopoty z płynnością finansową stały (...)

 • Art Modern. Kolejne mieszkania i lofty w Łodzi

  (...) ART MODERN ruszą już za kilka miesięcy. Plany dewelopera zakładają powstanie sześciopiętrowego budynku, który pomieści 72 rozkładowe mieszkania, od kompaktowych kawalerek po przestronne (...)

 • Eurodolar pod 1,07

  (...) sobie powinny waluty gospodarek wschodzących, zwłaszcza turecka lira. EUR/PLN wydaje się być skazany na dryf w kierunku ostatnich szczytów i test 4,25. USD/JPY walczy o utrzymanie się ponad (...)

 • S&P500 – odbicie od oporu

  (...) w okolicy 2230 pkt. Próba przełamania tej bariery może się udać. W efekcie możliwy ruch na tegoroczne szczyty (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 08:00 (Niemcy) - Produkcja przemysłowa, Handel (...)

 • EUR/USD - możliwe korekcyjne odbicie, ropa atakuje opór na 52 USD

  (...) - Produkcja przemysłowa, Handel zagraniczny, 10:30 (Wlk. Brytania) - Produkcja przemysłowa, 14:30 (USA) - Stopa bezrobocia (prognoza 4,7%, poprzednio 4,7%), zmiana zatrudnienia w sektorze (...)

 • Nowe Volvo XC60 – będzie hit!

  (...) po prostu pokochali. Od samego debiutu okupuje szczyty list sprzedaży i jest w tej chwili najchętniej kupowanym SUVem klasy premium w Polsce. Nawet teraz, mimo że obecna generacja nie jest (...)

 • Fuzje i przejęcia w Polsce w I kw. 2017 r.

  (...) największą i jednocześnie jedną z bardziej interesujących transakcji minionego kwartału okazała się sprzedaż Żabki. Sieć przeszła z rąk Mid Europa Partners do innego - CVC Capital (...)

 • Nie daj się złapać na bilet lotniczy do USA

  (...) Po raz pierwszy pojawiło się w 2012 roku. Dziś znowu atakuje, rozprzestrzeniając się pod płaszczykiem wiadomości mailowych, których nadawcą są rzekomo linie Delta Air Lines. Jeśli zatem (...)

 • Fiat Tipo Hatchback - powrót do korzeni

  (...) postanowił powrócić do prostych i tanich samochodów. Niedawno mogliście czytać o Tipo w sedanie, którym jeździł Adam. Samochód mu się spodobał, a czy ja myślę podobnie o Tipo hatchback? (...)

 • Co zwiastują ceny surowców?

  (...) Po okresie spadków i rekordowych wręcz minimów nadeszła pora na wkroczenia na ścieżkę wzrostów. Prognozy są obiecujące. Już w styczniu ekonomiści Banku zrewidowali swoje przewidywania (...)

 • Transport Serwis Marek Misiorowski - Przewozy autokarowe krajowe i zagraniczne, wynajem busów. Warszawa.

  Czytaj więcej: Samochodowy


strony : [ 1 ]
 
7
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2273
CHF 3,9519
USD 3,9755
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.